Bedava Oyunlar

Edward ve Bella Öpüşme Karikatür

Alacakaranlık oyunu

Edward ve Bella Öpüşme Karikatür

Edward ve Bella Öpüşme Karikatür Değerlendirme: 6/10

Edward ve Bella Öpüşme Karikatür oyunu

Hoşuna gitti mi? Sadece tıklayın!
Gönder!
Oylamak!
Pin It!
Delicious
Açıklama:

Bella ve Edward oynadığı bu öpüşme oyunu çizgi roman çizimleri gibi ilginç bir karikatür tarzı vardır. Amaç Edward ve Bella gizlice öpmek elde etmektir, hiç kimse göreceksiniz. Bunu yapmak için, sadece zaman kimse göz tıklayın ve tutkuyla öpeceğim. Ancak dikkatli olun ve doğru zamanda durdurmak, ya da keşfetmek ve bir hayat kaybedersiniz ediyoruz. Hayatın bitti, oyun üzerinde olacak. Edward Cullen ve Bella Swan tutkusu Twilight Saga bu online oyun Unleashed, ama vampir ve insan herkes okul koridorları ilişkilerini keşfetmek için sizin yardımınıza ihtiyaç vardır.

Kez oynanmış

Bu oyunu online 38577 kez oynandı olmuştur. en iyi ücretsiz oyunlar. ve 442 sıralarken

değerlendirme

Biz oyuncular her oyun hakkında ne düşündüğünüzü bilmek isterim. Bu oyun diğer oyuncuların bir derecesi vardır 6.

Oranı bu oyunu

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
6

Değerlendirme kullanıcıdan 2750 görüşlerine göre

OYNAMAK
38577 kez oynandı
Edward ve Bella Öpüşme Karikatür

Edward Cullen ve Bella Swan kimse öpmek gerekir nerede Twilight flash oyun öpüşme kimse bilmeden, göreceksiniz. Hiçbir tanık ile uzun bir öpücük vermek mümkün olacak mı? Bu karikatür tarzı oyun Twilight Saga, Stephenie Meyer'in roman hikaye dayanmaktadır film bir dizi ilham almıştır. Eğer ekranın alt bakarsanız bir sarı bar her zaman Bella ve Edward öpücük kadar dolduracaktır göreceksiniz. Kaç puan elde edebiliyoruz? İstediğiniz ve kendi kayıt yenmek için kendi puanınızı artırmak elde kadar çok kez deneyebilirsiniz.

Bu oyunun konusu nedir? Bu bir şey indirmek veya yüklemek zorunda kalmadan tarayıcınızın Edward ve Bella Öpüşme Karikatür adlı ücretsiz bir oyun, tamamen güvenilirdir. Bu web sitesinde Edward ve Bella Öpüşme Karikatür adlandırılan ücretsiz bu Alacakaranlık flash oyunu oynamak mümkün olacak. Ve bu Turco Edward ve Bella Öpüşme Karikatür adlı ücretsiz bir oyun ve Alacakaranlık ilgilidir hatırlıyorum. Bizim yeni oyun Edward ve Bella Öpüşme Karikatür bulabilirsiniz ve sizin arkadaşlarınız ve sosyal ağlar üzerindeki kişilerle paylaşabilirsiniz Alacakaranlık en iyi oyunlardan biridir. Bu size, oyun keyfini ve bu konuda bilgi edinmek yanı sıra yorumlar ve sosyal ağlarda arkadaşlarınızla paylaşmak için davet ettiğiniz Edward ve Bella Öpüşme Karikatür adlı bir online oyun ve video oyunudur.

Edward ve Bella Öpüşme Karikatür
GERI

Alacakaranlık en çok oynanan oyunlar

Vampir ve Kurtadam OYUN ►

Vampir ve Kurtadam

5
10 üzerinden 5 - 28872 oy

315226
kez oynandı

Bu oyunda, sen vampir Edward Cullen ve kurt adam Jacob Siyahlar giyinmek zorunda. Hem edebi ve sinematografik destan karakter \"alacakaranlık\" dir. Tıklatmanız sol kısmında Jacob Siyahlar giyinmek Edward Cullen ve sağ giyinmek görünür simgeleri var.

Edward Cullen ve Bella Swan Öpücük OYUN ►

Edward Cullen ve Bella Swan Öpücük

4
10 üzerinden 4 - 7424 oy

83869
kez oynandı

Bu oyunda Bunu Edward Cullen ve Bella Swan tutkulu öpücükler vermek yapacak, Jacob Black onları gördüğünde kaçmak var. alacakaranlık bir edebi destan Stephenie Meyer ve bu edebi destan yazdığı sinemaya uyarlanmış olmasıdır. alacakaranlık serisinin kahramanı Bella Swan, Edward Cullen ve Jacob Black vardır. Tıklatmanız fare Edward Cullen veya Bella Swan silueti her iki tutkulu öpücükler vermek ile var.

Edward ve Bella: Ortak Yaşam OYUN ►

Edward ve Bella: Ortak Yaşam

4
10 üzerinden 4 - 9612 oy

82244
kez oynandı

Edward ve Bella birlikte yaşamak ve birlikte tüm etkinliklerde gidin. Farenizi kullanarak, onları herhangi bir olay için giyinmek zorunda: gün okulda, sinema, enstitü taraf ya da diğer olay olacak