Bedava Oyunlar

Vampir ve Kurtadam

Alacakaranlık oyunu

Vampir ve Kurtadam

Vampir ve Kurtadam Değerlendirme: 5/10

Vampir ve Kurtadam oyunu

Hoşuna gitti mi? Sadece tıklayın!
Gönder!
Oylamak!
Pin It!
Delicious
Açıklama:

Bu oyunda, sen vampir Edward Cullen ve kurt adam Jacob Siyahlar giyinmek zorunda. Hem edebi ve sinematografik destan karakter "alacakaranlık" dir. Tıklatmanız sol kısmında Jacob Siyahlar giyinmek Edward Cullen ve sağ giyinmek görünür simgeleri var.

Kez oynanmış

Bu oyunu online 315226 kez oynandı olmuştur. en iyi ücretsiz oyunlar. ve 19 sıralarken

değerlendirme

Biz oyuncular her oyun hakkında ne düşündüğünüzü bilmek isterim. Bu oyun diğer oyuncuların bir derecesi vardır 5.

Oranı bu oyunu

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
5

Değerlendirme kullanıcıdan 28872 görüşlerine göre

OYNAMAK
315226 kez oynandı
Vampir ve Kurtadam

alacakaranlık, kurtadam, vampir

Bu oyunun konusu nedir? Bu bir şey indirmek veya yüklemek zorunda kalmadan tarayıcınızın Vampir ve Kurtadam adlı ücretsiz bir oyun, tamamen güvenilirdir. Bu web sitesinde Vampir ve Kurtadam adlandırılan ücretsiz bu Alacakaranlık flash oyunu oynamak mümkün olacak. Ve bu Turco Vampir ve Kurtadam adlı ücretsiz bir oyun ve Alacakaranlık ilgilidir hatırlıyorum. Bizim yeni oyun Vampir ve Kurtadam bulabilirsiniz ve sizin arkadaşlarınız ve sosyal ağlar üzerindeki kişilerle paylaşabilirsiniz Alacakaranlık en iyi oyunlardan biridir. Bu size, oyun keyfini ve bu konuda bilgi edinmek yanı sıra yorumlar ve sosyal ağlarda arkadaşlarınızla paylaşmak için davet ettiğiniz Vampir ve Kurtadam adlı bir online oyun ve video oyunudur.

Vampir ve Kurtadam
GERI

Alacakaranlık en çok oynanan oyunlar

Edward Cullen ve Bella Swan Öpücük OYUN ►

Edward Cullen ve Bella Swan Öpücük

4
10 üzerinden 4 - 7424 oy

83868
kez oynandı

Bu oyunda Bunu Edward Cullen ve Bella Swan tutkulu öpücükler vermek yapacak, Jacob Black onları gördüğünde kaçmak var. alacakaranlık bir edebi destan Stephenie Meyer ve bu edebi destan yazdığı sinemaya uyarlanmış olmasıdır. alacakaranlık serisinin kahramanı Bella Swan, Edward Cullen ve Jacob Black vardır. Tıklatmanız fare Edward Cullen veya Bella Swan silueti her iki tutkulu öpücükler vermek ile var.

Edward ve Bella: Ortak Yaşam OYUN ►

Edward ve Bella: Ortak Yaşam

4
10 üzerinden 4 - 9612 oy

82244
kez oynandı

Edward ve Bella birlikte yaşamak ve birlikte tüm etkinliklerde gidin. Farenizi kullanarak, onları herhangi bir olay için giyinmek zorunda: gün okulda, sinema, enstitü taraf ya da diğer olay olacak

Makyaj Edward Cullen ve Bella Swam OYUN ►

Makyaj Edward Cullen ve Bella Swam

6
10 üzerinden 6 - 5166 oy

59331
kez oynandı

Bu oyunda, sen, tarak elbise ve makyaj alacakaranlık başkahramanlarıdır var. Bu faaliyetler yapmak için için tıklayın ekranın sağ kısmında görünür ve bunu gibi kıyafet seçme simgeleri var.