Bedava Oyunlar

Barbie: bahar

Barbie oyunu

Barbie: bahar

Barbie: bahar Değerlendirme: 4/10

Barbie: bahar oyunu

Hoşuna gitti mi? Sadece tıklayın!
Gönder!
Oylamak!
Pin It!
Delicious
Açıklama:

Bu bahar ve ilk güzel günlerde Barbie taze giysi ve daha canlı renklerle giyinip istiyorum. Yani onun arkadaşlarıyla dışarı asılı, parkta bir yürüyüş için bir kıyafet karar yardımcı ve eğlenceli olması gerekir. İlkbaharda Barbie elbise farklı giysi bir çeşitlilik var. Ayrıca, çanta, gözlük, şapka gibi sizin gibi, eklentiler, ve sizin toplama sahip farklı ayakkabı arasında seçim yapabilirsiniz. Barbie bu bahar adresinden iyi tat sayesinde mevcut herhangi bir planı için idealdir.

Kez oynanmış

Bu oyunu online 14741 kez oynandı olmuştur. en iyi ücretsiz oyunlar. ve 1428 sıralarken

değerlendirme

Biz oyuncular her oyun hakkında ne düşündüğünüzü bilmek isterim. Bu oyun diğer oyuncuların bir derecesi vardır 4.

Oranı bu oyunu

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
4

Değerlendirme kullanıcıdan 660 görüşlerine göre

OYNAMAK
14741 kez oynandı
Barbie: bahar

Barbie bebek son moda giyim ve aksesuar geniş bir koleksiyon ile karakterizedir. Hava yaz kadar sıcak hale geliyor Bu durumda elbise bahar, bir sezon tipiktir. İlkbaharda gün daha uzun hale geliyor ve renkler parklar ve alanlar ortaya çiçekler parlak sayesinde olmuştur. Bahar Barbie giysileri de mevsimlere uyum sağlar ve ince hava için daha rahat ve neşeli olur.

Bu oyunun konusu nedir? Bu bir şey indirmek veya yüklemek zorunda kalmadan tarayıcınızın Barbie: bahar adlı ücretsiz bir oyun, tamamen güvenilirdir. Bu web sitesinde Barbie: bahar adlandırılan ücretsiz bu Barbie flash oyunu oynamak mümkün olacak. Ve bu Turco Barbie: bahar adlı ücretsiz bir oyun ve Barbie ilgilidir hatırlıyorum. Bizim yeni oyun Barbie: bahar bulabilirsiniz ve sizin arkadaşlarınız ve sosyal ağlar üzerindeki kişilerle paylaşabilirsiniz Barbie en iyi oyunlardan biridir. Bu size, oyun keyfini ve bu konuda bilgi edinmek yanı sıra yorumlar ve sosyal ağlarda arkadaşlarınızla paylaşmak için davet ettiğiniz Barbie: bahar adlı bir online oyun ve video oyunudur.

Barbie: bahar
GERI

Barbie en çok oynanan oyunlar

Barbie ile makyaj OYUN ►

Barbie ile makyaj

4
10 üzerinden 4 - 36324 oy

253574
kez oynandı

Barbie kamerayı baştan bir resim ihtiyacı var! Onunla oynamaya başlamak için, go ahead ve öğrenmek ve onunla pratik. Barbie daha güzel hale getirmek için yüz, saç, gözler, dudaklar ve tüm aksesuarları için en sevdiğiniz rengi seçin. Size en uygun o renk ve cilt tonunu görmek gitmek için makyaj tam bir set var. Sonra saç kesimi ve renk ile, salon gitmek. O zaman daha iyi yapmak için gözlerin rengini seçebilirsiniz. Biz dudakları ile bitirdi ...

Barbie parçalı bulmaca OYUN ►

Barbie parçalı bulmaca

6
10 üzerinden 6 - 18188 oy

136908
kez oynandı

Birkaç Barbie bebek bir görüntü yeniden. Barbie bulmaca oyunu, seçim için 3 zorluk seviyesi var. İlk düzeyde parçaları ve sağduyu sonrası ile sınıflandırılmaktadır. Seviyeleri iki ve üç kısmında, birbirleri ile düzgün uygun için parçaları döndürmek gerekir. Amaç, görüntü tam olmasıdır. Uygun bir yere yerleştirilmesi için görüntülerin kısımları hareket ettirin. Eğer bütün sahne ...

barbie bir Temizleme Günü ev OYUN ►

Barbie bir Temizleme Günü ev

4
10 üzerinden 4 - 19126 oy

136215
kez oynandı

Barbie dün gece evde parti vardı ve insanlar oda bir karışıklık ve Barbie şimdi temiz zorunda bıraktı. Dostumuz Yardım toplamak için. , Sen nesneyi sizin fare ile taşımak istediğiniz clivk Bunu yapmak için ve fare hareketi ile taşıyın.