Bedava Oyunlar

Buz üzerinde Barbie (puzzle)

Barbie oyunu

Buz üzerinde Barbie (puzzle)

Buz üzerinde Barbie (puzzle) Değerlendirme: 6/10

Buz üzerinde Barbie (puzzle) oyunu

Hoşuna gitti mi? Sadece tıklayın!
Gönder!
Oylamak!
Pin It!
Delicious
Açıklama:

Barbie Ken ve onun arkadaşları ile DISNEYWORLD ziyaret edilmiştir. Seyahat hatıra fotoğrafı getirdi, ancak kız kardeşi resmini kırdı. Barbie Bu hatıra fotoğrafı istiyor, siz fotoğrafı düzeltmek için bizim arkadaş yardımcı olabilir.Görüntüyü yeniden oluşturmak için, parça fare ile seçin ve yaklaşık 2 ya da daha fazla adet otomatik olarak birleştirilir.Hedefi bulmacayı tamamlamak ve büyük resmi yeniden sağlamaktır. Bu Barbie, Ken ve arkadaşları ile bir bilmecedir.Bulmaca yeniden inşa etmek için fareyi kullanın.

Kez oynanmış

Bu oyunu online 43600 kez oynandı olmuştur. en iyi ücretsiz oyunlar. ve 374 sıralarken

değerlendirme

Biz oyuncular her oyun hakkında ne düşündüğünüzü bilmek isterim. Bu oyun diğer oyuncuların bir derecesi vardır 6.

Oranı bu oyunu

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
6

Değerlendirme kullanıcıdan 5064 görüşlerine göre

OYNAMAK
43600 kez oynandı
Buz üzerinde Barbie (puzzle)

Barbie bebek bir fotoğraf buz pateni bulunuyor. Biz prenses prens ile paten görebilirsiniz. Arkadaşları vardır arkasında.Mesafe biz bulutların üstünde kale görebilirsiniz. Kanatlı atlar gökyüzüne uçan. Muhteşem sahne tamamlamak için geri dönmek zorunda. Mümkün olan en kısa sürede bu bulmacayı almak. Bunu kısa sürede orijinal olduğu gibi görüntü bırakmak zorunda.

Bu oyunun konusu nedir? Bu bir şey indirmek veya yüklemek zorunda kalmadan tarayıcınızın Buz üzerinde Barbie (puzzle) adlı ücretsiz bir oyun, tamamen güvenilirdir. Bu web sitesinde Buz üzerinde Barbie (puzzle) adlandırılan ücretsiz bu Barbie flash oyunu oynamak mümkün olacak. Ve bu Turco Buz üzerinde Barbie (puzzle) adlı ücretsiz bir oyun ve Barbie ilgilidir hatırlıyorum. Bizim yeni oyun Buz üzerinde Barbie (puzzle) bulabilirsiniz ve sizin arkadaşlarınız ve sosyal ağlar üzerindeki kişilerle paylaşabilirsiniz Barbie en iyi oyunlardan biridir. Bu size, oyun keyfini ve bu konuda bilgi edinmek yanı sıra yorumlar ve sosyal ağlarda arkadaşlarınızla paylaşmak için davet ettiğiniz Buz üzerinde Barbie (puzzle) adlı bir online oyun ve video oyunudur.

Buz üzerinde Barbie (puzzle)
GERI

Barbie en çok oynanan oyunlar

Barbie ile makyaj OYUN ►

Barbie ile makyaj

4
10 üzerinden 4 - 36324 oy

253400
kez oynandı

Barbie kamerayı baştan bir resim ihtiyacı var! Onunla oynamaya başlamak için, go ahead ve öğrenmek ve onunla pratik. Barbie daha güzel hale getirmek için yüz, saç, gözler, dudaklar ve tüm aksesuarları için en sevdiğiniz rengi seçin. Size en uygun o renk ve cilt tonunu görmek gitmek için makyaj tam bir set var. Sonra saç kesimi ve renk ile, salon gitmek. O zaman daha iyi yapmak için gözlerin rengini seçebilirsiniz. Biz dudakları ile bitirdi ...

Barbie parçalı bulmaca OYUN ►

Barbie parçalı bulmaca

6
10 üzerinden 6 - 18188 oy

136688
kez oynandı

Birkaç Barbie bebek bir görüntü yeniden. Barbie bulmaca oyunu, seçim için 3 zorluk seviyesi var. İlk düzeyde parçaları ve sağduyu sonrası ile sınıflandırılmaktadır. Seviyeleri iki ve üç kısmında, birbirleri ile düzgün uygun için parçaları döndürmek gerekir. Amaç, görüntü tam olmasıdır. Uygun bir yere yerleştirilmesi için görüntülerin kısımları hareket ettirin. Eğer bütün sahne ...

barbie bir Temizleme Günü ev OYUN ►

Barbie bir Temizleme Günü ev

4
10 üzerinden 4 - 19126 oy

136001
kez oynandı

Barbie dün gece evde parti vardı ve insanlar oda bir karışıklık ve Barbie şimdi temiz zorunda bıraktı. Dostumuz Yardım toplamak için. , Sen nesneyi sizin fare ile taşımak istediğiniz clivk Bunu yapmak için ve fare hareketi ile taşıyın.