Bedava Oyunlar

Barbie sonbahar

Barbie oyunu

Barbie sonbahar

Barbie sonbahar Değerlendirme: 4/10

Barbie sonbahar oyunu

Hoşuna gitti mi? Sadece tıklayın!
Gönder!
Oylamak!
Pin It!
Delicious
Açıklama:

Hava soğutucu almaya başladığında biraz daha barınak giyim giysi ve elbise değiştirmek için zamanı. Bu oyunda uzun pantolon, uzun kollu giysiler ve yağmur sularının karşı koruma botları ile, sonbahar için Barbie giyinmek gerekir. Sonbahar, kahverengi ve turuncu renkleri hakim bir sezon olduğu için renkler bu sezon, mat ve daha az parlak. Ayrıca, Barbie için aksesuar ve farklı saç bir yelpazede seçim yapabilirsiniz son moda her zaman.

Kez oynanmış

Bu oyunu online 14086 kez oynandı olmuştur. en iyi ücretsiz oyunlar. ve 1478 sıralarken

değerlendirme

Biz oyuncular her oyun hakkında ne düşündüğünüzü bilmek isterim. Bu oyun diğer oyuncuların bir derecesi vardır 4.

Oranı bu oyunu

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
4

Değerlendirme kullanıcıdan 584 görüşlerine göre

OYNAMAK
14086 kez oynandı
Barbie sonbahar

Sonbahar, yaz ile kış arasında bir geçiş olarak hizmet veren mevsimdir. Bu süre zarfında bazı ağaçların yaprakları düşecek, ve her şey biraz daha soğuk ve kapalı olur. Barbie sonbahar sezonu elbise sırasında dışına gitmek için sıcak almak gerekiyor ve bu nedenle sizin yardımınıza ve giysiler içinde iyi bir tadı vardır. Nasıl bu sonbaharda Barbie gibi giyinip hakkında? Yani sonbaharda Barbie soyunma bu oyunda bazı fikirler kapmak.

Bu oyunun konusu nedir? Bu bir şey indirmek veya yüklemek zorunda kalmadan tarayıcınızın Barbie sonbahar adlı ücretsiz bir oyun, tamamen güvenilirdir. Bu web sitesinde Barbie sonbahar adlandırılan ücretsiz bu Barbie flash oyunu oynamak mümkün olacak. Ve bu Turco Barbie sonbahar adlı ücretsiz bir oyun ve Barbie ilgilidir hatırlıyorum. Bizim yeni oyun Barbie sonbahar bulabilirsiniz ve sizin arkadaşlarınız ve sosyal ağlar üzerindeki kişilerle paylaşabilirsiniz Barbie en iyi oyunlardan biridir. Bu size, oyun keyfini ve bu konuda bilgi edinmek yanı sıra yorumlar ve sosyal ağlarda arkadaşlarınızla paylaşmak için davet ettiğiniz Barbie sonbahar adlı bir online oyun ve video oyunudur.

Barbie sonbahar
GERI

Barbie en çok oynanan oyunlar

Barbie ile makyaj OYUN ►

Barbie ile makyaj

4
10 üzerinden 4 - 36324 oy

253548
kez oynandı

Barbie kamerayı baştan bir resim ihtiyacı var! Onunla oynamaya başlamak için, go ahead ve öğrenmek ve onunla pratik. Barbie daha güzel hale getirmek için yüz, saç, gözler, dudaklar ve tüm aksesuarları için en sevdiğiniz rengi seçin. Size en uygun o renk ve cilt tonunu görmek gitmek için makyaj tam bir set var. Sonra saç kesimi ve renk ile, salon gitmek. O zaman daha iyi yapmak için gözlerin rengini seçebilirsiniz. Biz dudakları ile bitirdi ...

Barbie parçalı bulmaca OYUN ►

Barbie parçalı bulmaca

6
10 üzerinden 6 - 18188 oy

136883
kez oynandı

Birkaç Barbie bebek bir görüntü yeniden. Barbie bulmaca oyunu, seçim için 3 zorluk seviyesi var. İlk düzeyde parçaları ve sağduyu sonrası ile sınıflandırılmaktadır. Seviyeleri iki ve üç kısmında, birbirleri ile düzgün uygun için parçaları döndürmek gerekir. Amaç, görüntü tam olmasıdır. Uygun bir yere yerleştirilmesi için görüntülerin kısımları hareket ettirin. Eğer bütün sahne ...

barbie bir Temizleme Günü ev OYUN ►

Barbie bir Temizleme Günü ev

4
10 üzerinden 4 - 19126 oy

136197
kez oynandı

Barbie dün gece evde parti vardı ve insanlar oda bir karışıklık ve Barbie şimdi temiz zorunda bıraktı. Dostumuz Yardım toplamak için. , Sen nesneyi sizin fare ile taşımak istediğiniz clivk Bunu yapmak için ve fare hareketi ile taşıyın.