Bedava Oyunlar

Barbie Şık

Barbie oyunu

Barbie Şık

Barbie Şık Değerlendirme: 6/10

Barbie Şık oyunu

Hoşuna gitti mi? Sadece tıklayın!
Gönder!
Oylamak!
Pin It!
Delicious
Açıklama:

Fare ile, önemli bir olay için Barbie giyinmek zorunda: Düğün, arkadaşları ile dışarı asılı, işe gitmek üniversiteye veya ne olursa olsun gitmek, ama bizim arkadaş çok güzel koymak zorunda. Modeli giyinmek, bölüm fare ile seçin ve Barbie vücuda onu alacak solda. Sen saç ve saç rengini değiştirebilirsiniz. Onun için kıyafet her türlü var. Dolaba pantolon, etek, elbise, bluz, gömlek ve ceket. Ayrıca ayakkabı ve moda aksesuarları.

Kez oynanmış

Bu oyunu online 16529 kez oynandı olmuştur. en iyi ücretsiz oyunlar. ve 1260 sıralarken

değerlendirme

Biz oyuncular her oyun hakkında ne düşündüğünüzü bilmek isterim. Bu oyun diğer oyuncuların bir derecesi vardır 6.

Oranı bu oyunu

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
6

Değerlendirme kullanıcıdan 862 görüşlerine göre

OYNAMAK
16529 kez oynandı
Barbie Şık

Eğer dolaba emrinde şık giysileri ile bebek elbise var Barbie oyunu olduğu. Çok modern ve şık komple bir kıyafet yapmak için kullanabileceğiniz giysiler bir yeri vardır. Bilek çok güzel olacak ve sizin yardımınıza ihtiyacı var. Onun için takım elbise, elbise, etek, pantolon, bluz ve gömlek var. Ayakkabı, çanta ve takı kuyumcu gibi diğer moda aksesuarları da vardır. Bir daha modern ve şık bir gardırop klasik oyunlar sürümü.

Bu oyunun konusu nedir? Bu bir şey indirmek veya yüklemek zorunda kalmadan tarayıcınızın Barbie Şık adlı ücretsiz bir oyun, tamamen güvenilirdir. Bu web sitesinde Barbie Şık adlandırılan ücretsiz bu Barbie flash oyunu oynamak mümkün olacak. Ve bu Turco Barbie Şık adlı ücretsiz bir oyun ve Barbie ilgilidir hatırlıyorum. Bizim yeni oyun Barbie Şık bulabilirsiniz ve sizin arkadaşlarınız ve sosyal ağlar üzerindeki kişilerle paylaşabilirsiniz Barbie en iyi oyunlardan biridir. Bu size, oyun keyfini ve bu konuda bilgi edinmek yanı sıra yorumlar ve sosyal ağlarda arkadaşlarınızla paylaşmak için davet ettiğiniz Barbie Şık adlı bir online oyun ve video oyunudur.

Barbie Şık
GERI

Barbie en çok oynanan oyunlar

Barbie ile makyaj OYUN ►

Barbie ile makyaj

4
10 üzerinden 4 - 36324 oy

253548
kez oynandı

Barbie kamerayı baştan bir resim ihtiyacı var! Onunla oynamaya başlamak için, go ahead ve öğrenmek ve onunla pratik. Barbie daha güzel hale getirmek için yüz, saç, gözler, dudaklar ve tüm aksesuarları için en sevdiğiniz rengi seçin. Size en uygun o renk ve cilt tonunu görmek gitmek için makyaj tam bir set var. Sonra saç kesimi ve renk ile, salon gitmek. O zaman daha iyi yapmak için gözlerin rengini seçebilirsiniz. Biz dudakları ile bitirdi ...

Barbie parçalı bulmaca OYUN ►

Barbie parçalı bulmaca

6
10 üzerinden 6 - 18188 oy

136883
kez oynandı

Birkaç Barbie bebek bir görüntü yeniden. Barbie bulmaca oyunu, seçim için 3 zorluk seviyesi var. İlk düzeyde parçaları ve sağduyu sonrası ile sınıflandırılmaktadır. Seviyeleri iki ve üç kısmında, birbirleri ile düzgün uygun için parçaları döndürmek gerekir. Amaç, görüntü tam olmasıdır. Uygun bir yere yerleştirilmesi için görüntülerin kısımları hareket ettirin. Eğer bütün sahne ...

barbie bir Temizleme Günü ev OYUN ►

Barbie bir Temizleme Günü ev

4
10 üzerinden 4 - 19126 oy

136197
kez oynandı

Barbie dün gece evde parti vardı ve insanlar oda bir karışıklık ve Barbie şimdi temiz zorunda bıraktı. Dostumuz Yardım toplamak için. , Sen nesneyi sizin fare ile taşımak istediğiniz clivk Bunu yapmak için ve fare hareketi ile taşıyın.