Bedava Oyunlar

Barbie prenses Külkedisi gibi giyinmiş

Barbie oyunu

Barbie prenses Külkedisi gibi giyinmiş

Barbie prenses Külkedisi gibi giyinmiş Değerlendirme: 6/10

Barbie prenses Külkedisi gibi giyinmiş oyunu

Hoşuna gitti mi? Sadece tıklayın!
Gönder!
Oylamak!
Pin It!
Delicious
Açıklama:

Bu oyundakaledeprenses parti içinen iyi elbise seçmek zorundasınız. Barbie Prenses Külkedisi gibi giyinmiş. Kostüm yapmak için bunubileğinde görünmesi içingiysi, saç ve aksesuarları tıklayarak gitmek gerekir. Kaybolur ve başka bir tercih yapmak için tekrar tıklayın. Senprenses için kıyafet güzel bir dizi yapmak zorunda. İşteen güzel ve şık bir akşam olacak. Kraliyet ailesi. Barbie bebek için kullanışlı geliyor bir karakter.

Kez oynanmış

Bu oyunu online 75369 kez oynandı olmuştur. en iyi ücretsiz oyunlar. ve 178 sıralarken

değerlendirme

Biz oyuncular her oyun hakkında ne düşündüğünüzü bilmek isterim. Bu oyun diğer oyuncuların bir derecesi vardır 6.

Oranı bu oyunu

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
6

Değerlendirme kullanıcıdan 6814 görüşlerine göre

OYNAMAK
75369 kez oynandı
Barbie prenses Külkedisi gibi giyinmiş

Kızlar içinfavori prenses biri Sindirella. Yetim bir kızınhikayesi. Onun üvey kardeşleri ve bir hizmetçi gibi, kötü muamele et. Bir gece bir peri ona görünür ve onakraliyet sarayına bir partiye gitmek için bir takım elbise verir. Dansta o gece ona aşıkprens çağırdı. O kaçar ve bir ayakkabı unutmak. Evineprens Evinkayıp ayakkabınınsahibini bulmak için arar. Son olarak, evlenmek ve sonsuza dek mutlu yaşamak bulundu. Partide bu gecemükemmel Barbie Sindirella yapmak için elbise, ayakkabı ve peruk dolu bir dolap var. Orijinali benzer bir kostüm yapmak. İşiniz bittiğinde, tekrar tekrar başlayabilirsiniz.

Bu oyunun konusu nedir? Bu bir şey indirmek veya yüklemek zorunda kalmadan tarayıcınızın Barbie prenses Külkedisi gibi giyinmiş adlı ücretsiz bir oyun, tamamen güvenilirdir. Bu web sitesinde Barbie prenses Külkedisi gibi giyinmiş adlandırılan ücretsiz bu Barbie flash oyunu oynamak mümkün olacak. Ve bu Turco Barbie prenses Külkedisi gibi giyinmiş adlı ücretsiz bir oyun ve Barbie ilgilidir hatırlıyorum. Bizim yeni oyun Barbie prenses Külkedisi gibi giyinmiş bulabilirsiniz ve sizin arkadaşlarınız ve sosyal ağlar üzerindeki kişilerle paylaşabilirsiniz Barbie en iyi oyunlardan biridir. Bu size, oyun keyfini ve bu konuda bilgi edinmek yanı sıra yorumlar ve sosyal ağlarda arkadaşlarınızla paylaşmak için davet ettiğiniz Barbie prenses Külkedisi gibi giyinmiş adlı bir online oyun ve video oyunudur.

Barbie prenses Külkedisi gibi giyinmiş
GERI

Barbie en çok oynanan oyunlar

Barbie ile makyaj OYUN ►

Barbie ile makyaj

4
10 üzerinden 4 - 36324 oy

253548
kez oynandı

Barbie kamerayı baştan bir resim ihtiyacı var! Onunla oynamaya başlamak için, go ahead ve öğrenmek ve onunla pratik. Barbie daha güzel hale getirmek için yüz, saç, gözler, dudaklar ve tüm aksesuarları için en sevdiğiniz rengi seçin. Size en uygun o renk ve cilt tonunu görmek gitmek için makyaj tam bir set var. Sonra saç kesimi ve renk ile, salon gitmek. O zaman daha iyi yapmak için gözlerin rengini seçebilirsiniz. Biz dudakları ile bitirdi ...

Barbie parçalı bulmaca OYUN ►

Barbie parçalı bulmaca

6
10 üzerinden 6 - 18188 oy

136882
kez oynandı

Birkaç Barbie bebek bir görüntü yeniden. Barbie bulmaca oyunu, seçim için 3 zorluk seviyesi var. İlk düzeyde parçaları ve sağduyu sonrası ile sınıflandırılmaktadır. Seviyeleri iki ve üç kısmında, birbirleri ile düzgün uygun için parçaları döndürmek gerekir. Amaç, görüntü tam olmasıdır. Uygun bir yere yerleştirilmesi için görüntülerin kısımları hareket ettirin. Eğer bütün sahne ...

barbie bir Temizleme Günü ev OYUN ►

Barbie bir Temizleme Günü ev

4
10 üzerinden 4 - 19126 oy

136196
kez oynandı

Barbie dün gece evde parti vardı ve insanlar oda bir karışıklık ve Barbie şimdi temiz zorunda bıraktı. Dostumuz Yardım toplamak için. , Sen nesneyi sizin fare ile taşımak istediğiniz clivk Bunu yapmak için ve fare hareketi ile taşıyın.