Bedava Oyunlar

Barbie, bugünkü kız

Barbie oyunu

Barbie, bugünkü kız

Barbie, bugünkü kız Değerlendirme: 4/10

Barbie, bugünkü kız oyunu

Hoşuna gitti mi? Sadece tıklayın!
Gönder!
Oylamak!
Pin It!
Delicious
Açıklama:

Bu online oyunda Barbie en modern ve güncel giysiler ile pansuman görebilirsiniz. Eğer tarzı Barbie giyinmek istiyorsanız pantolon veya etek, tişörtü ve büyük uyuyor modern stil seçmelisiniz. Teşekkür ederim sana, Barbie kendi arkadaş grubunda en popüler kız olacak. Gördüğünüz gibi, o elbise büyük bir koleksiyona sahiptir, ama aynı zamanda onun tarzı eklemek için birçok eklenti ve aksesuarları bulunmaktadır. Ve sen, onun gibi moda elbise istersiniz? Eğer konuyla ilgili bir uzman olmak için bu oyun ile şimdiki gençlik moda hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

Kez oynanmış

Bu oyunu online 20612 kez oynandı olmuştur. en iyi ücretsiz oyunlar. ve 996 sıralarken

değerlendirme

Biz oyuncular her oyun hakkında ne düşündüğünüzü bilmek isterim. Bu oyun diğer oyuncuların bir derecesi vardır 4.

Oranı bu oyunu

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
4

Değerlendirme kullanıcıdan 1506 görüşlerine göre

OYNAMAK
20612 kez oynandı
Barbie, bugünkü kız

Mattel Barbie bebek geri bu soyunma oyuna moda sayesinde olduğunu.60s akımının popüler bebek, yeni bir tarz ve bugün genç kızlar arasında çok popüler giyim yeni bir dizi ile görüntülenir. Barbie modern bir kız olduğunu ve onun cesur ve rahat giysiler ile gösterir. Sen iyi bir karar var ve kendi arkadaş grubuyla ortaya çıkabilecek herhangi bir planı için iyi bir tarzı var yakışan kıyafetler seçmelisiniz.

Bu oyunun konusu nedir? Bu bir şey indirmek veya yüklemek zorunda kalmadan tarayıcınızın Barbie, bugünkü kız adlı ücretsiz bir oyun, tamamen güvenilirdir. Bu web sitesinde Barbie, bugünkü kız adlandırılan ücretsiz bu Barbie flash oyunu oynamak mümkün olacak. Ve bu Turco Barbie, bugünkü kız adlı ücretsiz bir oyun ve Barbie ilgilidir hatırlıyorum. Bizim yeni oyun Barbie, bugünkü kız bulabilirsiniz ve sizin arkadaşlarınız ve sosyal ağlar üzerindeki kişilerle paylaşabilirsiniz Barbie en iyi oyunlardan biridir. Bu size, oyun keyfini ve bu konuda bilgi edinmek yanı sıra yorumlar ve sosyal ağlarda arkadaşlarınızla paylaşmak için davet ettiğiniz Barbie, bugünkü kız adlı bir online oyun ve video oyunudur.

Barbie, bugünkü kız
GERI

Barbie en çok oynanan oyunlar

Barbie ile makyaj OYUN ►

Barbie ile makyaj

4
10 üzerinden 4 - 36324 oy

253548
kez oynandı

Barbie kamerayı baştan bir resim ihtiyacı var! Onunla oynamaya başlamak için, go ahead ve öğrenmek ve onunla pratik. Barbie daha güzel hale getirmek için yüz, saç, gözler, dudaklar ve tüm aksesuarları için en sevdiğiniz rengi seçin. Size en uygun o renk ve cilt tonunu görmek gitmek için makyaj tam bir set var. Sonra saç kesimi ve renk ile, salon gitmek. O zaman daha iyi yapmak için gözlerin rengini seçebilirsiniz. Biz dudakları ile bitirdi ...

Barbie parçalı bulmaca OYUN ►

Barbie parçalı bulmaca

6
10 üzerinden 6 - 18188 oy

136883
kez oynandı

Birkaç Barbie bebek bir görüntü yeniden. Barbie bulmaca oyunu, seçim için 3 zorluk seviyesi var. İlk düzeyde parçaları ve sağduyu sonrası ile sınıflandırılmaktadır. Seviyeleri iki ve üç kısmında, birbirleri ile düzgün uygun için parçaları döndürmek gerekir. Amaç, görüntü tam olmasıdır. Uygun bir yere yerleştirilmesi için görüntülerin kısımları hareket ettirin. Eğer bütün sahne ...

barbie bir Temizleme Günü ev OYUN ►

Barbie bir Temizleme Günü ev

4
10 üzerinden 4 - 19126 oy

136197
kez oynandı

Barbie dün gece evde parti vardı ve insanlar oda bir karışıklık ve Barbie şimdi temiz zorunda bıraktı. Dostumuz Yardım toplamak için. , Sen nesneyi sizin fare ile taşımak istediğiniz clivk Bunu yapmak için ve fare hareketi ile taşıyın.