Bedava Oyunlar

Barbie Büyük bir şehirde

Barbie oyunu

Barbie Büyük bir şehirde

Barbie Büyük bir şehirde Değerlendirme: 5/10

Barbie Büyük bir şehirde oyunu

Hoşuna gitti mi? Sadece tıklayın!
Gönder!
Oylamak!
Pin It!
Delicious
Açıklama:

Barbie kentliler ve bu oyunda görebilirsiniz arasında en kentliler olduğunu. Onun için, fare ile seçecektir, saç stili ve sevgili arkadaşım kostümleri.

Kez oynanmış

Bu oyunu online 20056 kez oynandı olmuştur. en iyi ücretsiz oyunlar. ve 853 sıralarken

değerlendirme

Biz oyuncular her oyun hakkında ne düşündüğünüzü bilmek isterim. Bu oyun diğer oyuncuların bir derecesi vardır 5.

Oranı bu oyunu

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
5

Değerlendirme kullanıcıdan 2256 görüşlerine göre

OYNAMAK
20056 kez oynandı
Barbie Büyük bir şehirde

New York, Paris, Roma, Madrid,.

Bu oyunun konusu nedir? Bu bir şey indirmek veya yüklemek zorunda kalmadan tarayıcınızın Barbie Büyük bir şehirde adlı ücretsiz bir oyun, tamamen güvenilirdir. Bu web sitesinde Barbie Büyük bir şehirde adlandırılan ücretsiz bu Barbie flash oyunu oynamak mümkün olacak. Ve bu Turco Barbie Büyük bir şehirde adlı ücretsiz bir oyun ve Barbie ilgilidir hatırlıyorum. Bizim yeni oyun Barbie Büyük bir şehirde bulabilirsiniz ve sizin arkadaşlarınız ve sosyal ağlar üzerindeki kişilerle paylaşabilirsiniz Barbie en iyi oyunlardan biridir. Bu size, oyun keyfini ve bu konuda bilgi edinmek yanı sıra yorumlar ve sosyal ağlarda arkadaşlarınızla paylaşmak için davet ettiğiniz Barbie Büyük bir şehirde adlı bir online oyun ve video oyunudur.

Barbie Büyük bir şehirde
GERI

Barbie en çok oynanan oyunlar

Barbie ile makyaj OYUN ►

Barbie ile makyaj

4
10 üzerinden 4 - 36324 oy

252175
kez oynandı

Barbie kamerayı baştan bir resim ihtiyacı var! Onunla oynamaya başlamak için, go ahead ve öğrenmek ve onunla pratik. Barbie daha güzel hale getirmek için yüz, saç, gözler, dudaklar ve tüm aksesuarları için en sevdiğiniz rengi seçin. Size en uygun o renk ve cilt tonunu görmek gitmek için makyaj tam bir set var. Sonra saç kesimi ve renk ile, salon gitmek. O zaman daha iyi yapmak için gözlerin rengini seçebilirsiniz. Biz dudakları ile bitirdi ...

Barbie parçalı bulmaca OYUN ►

Barbie parçalı bulmaca

6
10 üzerinden 6 - 18188 oy

135500
kez oynandı

Birkaç Barbie bebek bir görüntü yeniden. Barbie bulmaca oyunu, seçim için 3 zorluk seviyesi var. İlk düzeyde parçaları ve sağduyu sonrası ile sınıflandırılmaktadır. Seviyeleri iki ve üç kısmında, birbirleri ile düzgün uygun için parçaları döndürmek gerekir. Amaç, görüntü tam olmasıdır. Uygun bir yere yerleştirilmesi için görüntülerin kısımları hareket ettirin. Eğer bütün sahne ...

barbie bir Temizleme Günü ev OYUN ►

Barbie bir Temizleme Günü ev

4
10 üzerinden 4 - 19126 oy

134700
kez oynandı

Barbie dün gece evde parti vardı ve insanlar oda bir karışıklık ve Barbie şimdi temiz zorunda bıraktı. Dostumuz Yardım toplamak için. , Sen nesneyi sizin fare ile taşımak istediğiniz clivk Bunu yapmak için ve fare hareketi ile taşıyın.