Bedava Oyunlar

Barbie buz pateni pisti de

Barbie oyunu

Barbie buz pateni pisti de

Barbie buz pateni pisti de Değerlendirme: 4/10

Barbie buz pateni pisti de oyunu

Hoşuna gitti mi? Sadece tıklayın!
Gönder!
Oylamak!
Pin It!
Delicious
Açıklama:

Bir buz pistinde sevgili Ken pateni ile prenses Barbie eğlenceli bir puzzle. Pateni yaparken, onlar ses müzik güzel pirouettes ve dans yapmak. Bu fotoğrafı biz de Barbie iki kız kardeş patinaj sergisini tadını görebilirsiniz.Alani beyaz bulutlar dolu ve arka planda biz Barbie ve Ken kale bulabilirsiniz. Onların üç kızı onlar gökten onlara bakmak üç kanatlı atlar üzerine monte edilmiş. Onlarla paten komik beyaz bir kutup ayısı var. Bu güzel manzara keyfini ise, Barbie buz patenci bu puzzle yapmak.

Kez oynanmış

Bu oyunu online 35027 kez oynandı olmuştur. en iyi ücretsiz oyunlar. ve 525 sıralarken

değerlendirme

Biz oyuncular her oyun hakkında ne düşündüğünüzü bilmek isterim. Bu oyun diğer oyuncuların bir derecesi vardır 4.

Oranı bu oyunu

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
4

Değerlendirme kullanıcıdan 2490 görüşlerine göre

OYNAMAK
35027 kez oynandı
Barbie buz pateni pisti de

Barbie piyasadaki en popüler bebek olduğunu. Barbie bu güzel bulmaca, biz bir buz pateni pisti ve kabarık bulutlar Ken ile prenses görebilirsiniz.Sahne güzel, arka planda bir kale, üç kanatlı atlar ve mor gün batımı var. Barbie ve Ken birlikte her zaman, bu nedenle bu oyunda onların sevgi ve sihirli tadını çıkarabilirsiniz. Barbie pembe bir elbise ve beyaz bir taç giyer. Ken gri gömlek, siyah pantolon ve siyah ceket renk giymiş. Bu iki bebek arasındaki sevgi istiyorsanız, Barbie bu bulmaca oynarken eğlenin.

Bu oyunun konusu nedir? Bu bir şey indirmek veya yüklemek zorunda kalmadan tarayıcınızın Barbie buz pateni pisti de adlı ücretsiz bir oyun, tamamen güvenilirdir. Bu web sitesinde Barbie buz pateni pisti de adlandırılan ücretsiz bu Barbie flash oyunu oynamak mümkün olacak. Ve bu Turco Barbie buz pateni pisti de adlı ücretsiz bir oyun ve Barbie ilgilidir hatırlıyorum. Bizim yeni oyun Barbie buz pateni pisti de bulabilirsiniz ve sizin arkadaşlarınız ve sosyal ağlar üzerindeki kişilerle paylaşabilirsiniz Barbie en iyi oyunlardan biridir. Bu size, oyun keyfini ve bu konuda bilgi edinmek yanı sıra yorumlar ve sosyal ağlarda arkadaşlarınızla paylaşmak için davet ettiğiniz Barbie buz pateni pisti de adlı bir online oyun ve video oyunudur.

Barbie buz pateni pisti de
GERI

Barbie en çok oynanan oyunlar

Barbie ile makyaj OYUN ►

Barbie ile makyaj

4
10 üzerinden 4 - 36324 oy

253548
kez oynandı

Barbie kamerayı baştan bir resim ihtiyacı var! Onunla oynamaya başlamak için, go ahead ve öğrenmek ve onunla pratik. Barbie daha güzel hale getirmek için yüz, saç, gözler, dudaklar ve tüm aksesuarları için en sevdiğiniz rengi seçin. Size en uygun o renk ve cilt tonunu görmek gitmek için makyaj tam bir set var. Sonra saç kesimi ve renk ile, salon gitmek. O zaman daha iyi yapmak için gözlerin rengini seçebilirsiniz. Biz dudakları ile bitirdi ...

Barbie parçalı bulmaca OYUN ►

Barbie parçalı bulmaca

6
10 üzerinden 6 - 18188 oy

136882
kez oynandı

Birkaç Barbie bebek bir görüntü yeniden. Barbie bulmaca oyunu, seçim için 3 zorluk seviyesi var. İlk düzeyde parçaları ve sağduyu sonrası ile sınıflandırılmaktadır. Seviyeleri iki ve üç kısmında, birbirleri ile düzgün uygun için parçaları döndürmek gerekir. Amaç, görüntü tam olmasıdır. Uygun bir yere yerleştirilmesi için görüntülerin kısımları hareket ettirin. Eğer bütün sahne ...

barbie bir Temizleme Günü ev OYUN ►

Barbie bir Temizleme Günü ev

4
10 üzerinden 4 - 19126 oy

136196
kez oynandı

Barbie dün gece evde parti vardı ve insanlar oda bir karışıklık ve Barbie şimdi temiz zorunda bıraktı. Dostumuz Yardım toplamak için. , Sen nesneyi sizin fare ile taşımak istediğiniz clivk Bunu yapmak için ve fare hareketi ile taşıyın.