Bedava Oyunlar

Barbie: abiye

Barbie oyunu

Barbie: abiye

Barbie: abiye Değerlendirme: 6/10

Barbie: abiye oyunu

Hoşuna gitti mi? Sadece tıklayın!
Gönder!
Oylamak!
Pin It!
Delicious
Açıklama:

Bu oyunda önlük onun tüm gardırop Barbie bir resim var, sen muhteşem bir elbise ve saç modeli ile bu akşam bir gala için onun için seçmek zorundasınız. Fareyi hareket ettirerek bunu parlak yapmak için Barbie giyinmek zorunda.Sağ ve soldaki bebek bütün gece giyinmiş var, tüm elbiseler, uzun büyük bir olay, çok şık ve çok yumuşak renkler için kullanılır. Ayrıca kıyafeti tamamlamak için farklı saç ve takı ile peruk var.

Kez oynanmış

Bu oyunu online 27224 kez oynandı olmuştur. en iyi ücretsiz oyunlar. ve 692 sıralarken

değerlendirme

Biz oyuncular her oyun hakkında ne düşündüğünüzü bilmek isterim. Bu oyun diğer oyuncuların bir derecesi vardır 6.

Oranı bu oyunu

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
6

Değerlendirme kullanıcıdan 1816 görüşlerine göre

OYNAMAK
27224 kez oynandı
Barbie: abiye

Eğer bir gece elbisesi ile şık bir şekilde Barbie bebek elbise zorunda kızlar için oyun. Farklı renklerde seçim için hazır birkaç kıyafetler var, çok farklı peruk ile birleştirir. Sen oyunun kahramanı partide güzel kız yapmak zorunda. Böyle saç stili, saç rengi, takı ve giyim gibi tüm öğeleri seçmek ve birleştirmek için çalışıyor. Tüm kostüm uzun uçuş ile uzun, uzun etek vardır. Onlar bebek figürü ile de oturup çok güzel renklerdir. Tabii orijinal bir yaratma yapabilirsiniz. Sen oynamak ve istediğiniz gibi birçok kez tekrarlayabilirsiniz.

Bu oyunun konusu nedir? Bu bir şey indirmek veya yüklemek zorunda kalmadan tarayıcınızın Barbie: abiye adlı ücretsiz bir oyun, tamamen güvenilirdir. Bu web sitesinde Barbie: abiye adlandırılan ücretsiz bu Barbie flash oyunu oynamak mümkün olacak. Ve bu Turco Barbie: abiye adlı ücretsiz bir oyun ve Barbie ilgilidir hatırlıyorum. Bizim yeni oyun Barbie: abiye bulabilirsiniz ve sizin arkadaşlarınız ve sosyal ağlar üzerindeki kişilerle paylaşabilirsiniz Barbie en iyi oyunlardan biridir. Bu size, oyun keyfini ve bu konuda bilgi edinmek yanı sıra yorumlar ve sosyal ağlarda arkadaşlarınızla paylaşmak için davet ettiğiniz Barbie: abiye adlı bir online oyun ve video oyunudur.

Barbie: abiye
GERI

Barbie en çok oynanan oyunlar

Barbie ile makyaj OYUN ►

Barbie ile makyaj

4
10 üzerinden 4 - 36324 oy

253548
kez oynandı

Barbie kamerayı baştan bir resim ihtiyacı var! Onunla oynamaya başlamak için, go ahead ve öğrenmek ve onunla pratik. Barbie daha güzel hale getirmek için yüz, saç, gözler, dudaklar ve tüm aksesuarları için en sevdiğiniz rengi seçin. Size en uygun o renk ve cilt tonunu görmek gitmek için makyaj tam bir set var. Sonra saç kesimi ve renk ile, salon gitmek. O zaman daha iyi yapmak için gözlerin rengini seçebilirsiniz. Biz dudakları ile bitirdi ...

Barbie parçalı bulmaca OYUN ►

Barbie parçalı bulmaca

6
10 üzerinden 6 - 18188 oy

136882
kez oynandı

Birkaç Barbie bebek bir görüntü yeniden. Barbie bulmaca oyunu, seçim için 3 zorluk seviyesi var. İlk düzeyde parçaları ve sağduyu sonrası ile sınıflandırılmaktadır. Seviyeleri iki ve üç kısmında, birbirleri ile düzgün uygun için parçaları döndürmek gerekir. Amaç, görüntü tam olmasıdır. Uygun bir yere yerleştirilmesi için görüntülerin kısımları hareket ettirin. Eğer bütün sahne ...

barbie bir Temizleme Günü ev OYUN ►

Barbie bir Temizleme Günü ev

4
10 üzerinden 4 - 19126 oy

136196
kez oynandı

Barbie dün gece evde parti vardı ve insanlar oda bir karışıklık ve Barbie şimdi temiz zorunda bıraktı. Dostumuz Yardım toplamak için. , Sen nesneyi sizin fare ile taşımak istediğiniz clivk Bunu yapmak için ve fare hareketi ile taşıyın.