Bedava Oyunlar

Barbie noel hazırlanıyor

Barbie oyunu

Barbie noel hazırlanıyor

Barbie noel hazırlanıyor Değerlendirme: 5/10

Barbie noel hazırlanıyor oyunu

Hoşuna gitti mi? Sadece tıklayın!
Gönder!
Oylamak!
Pin It!
Delicious
Açıklama:

At Noel Barbie moda olmak istiyor. Santa şapka, kardan adam atkı veya şapka ile, yılbaşı için Barbie elbise giyinmek zorunda. Barbie Noelde şık olmak için tüm aksesuarları mevcuttur.Tatil için ideal bir kız yaratmak için her öğe oluşturma Kendi karakter oluşturun. Noel için Barbie özelleştirmek için Takı, saç, ağız, gözler, şapka ve giysiler.

Kez oynanmış

Bu oyunu online 35695 kez oynandı olmuştur. en iyi ücretsiz oyunlar. ve 504 sıralarken

değerlendirme

Biz oyuncular her oyun hakkında ne düşündüğünüzü bilmek isterim. Bu oyun diğer oyuncuların bir derecesi vardır 5.

Oranı bu oyunu

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
5

Değerlendirme kullanıcıdan 1768 görüşlerine göre

OYNAMAK
35695 kez oynandı
Barbie noel hazırlanıyor

Bu oyunda, sen makyaj ve Barbie, Noel elbise giyinmek zorunda. Bunu yapmak için, fareyle bir öğeyi tıklatın ve vücut Barbie sürükleyerek.Tatil için karakterize edilmesi karakteri tüm aksesuarları yerleştirin. Giydirme ve ünlü karakteri çok sevdiği kız özelleştirebilirsiniz.

Bu oyunun konusu nedir? Bu bir şey indirmek veya yüklemek zorunda kalmadan tarayıcınızın Barbie noel hazırlanıyor adlı ücretsiz bir oyun, tamamen güvenilirdir. Bu web sitesinde Barbie noel hazırlanıyor adlandırılan ücretsiz bu Barbie flash oyunu oynamak mümkün olacak. Ve bu Turco Barbie noel hazırlanıyor adlı ücretsiz bir oyun ve Barbie ilgilidir hatırlıyorum. Bizim yeni oyun Barbie noel hazırlanıyor bulabilirsiniz ve sizin arkadaşlarınız ve sosyal ağlar üzerindeki kişilerle paylaşabilirsiniz Barbie en iyi oyunlardan biridir. Bu size, oyun keyfini ve bu konuda bilgi edinmek yanı sıra yorumlar ve sosyal ağlarda arkadaşlarınızla paylaşmak için davet ettiğiniz Barbie noel hazırlanıyor adlı bir online oyun ve video oyunudur.

Barbie noel hazırlanıyor
GERI

Barbie en çok oynanan oyunlar

Barbie ile makyaj OYUN ►

Barbie ile makyaj

4
10 üzerinden 4 - 36324 oy

253574
kez oynandı

Barbie kamerayı baştan bir resim ihtiyacı var! Onunla oynamaya başlamak için, go ahead ve öğrenmek ve onunla pratik. Barbie daha güzel hale getirmek için yüz, saç, gözler, dudaklar ve tüm aksesuarları için en sevdiğiniz rengi seçin. Size en uygun o renk ve cilt tonunu görmek gitmek için makyaj tam bir set var. Sonra saç kesimi ve renk ile, salon gitmek. O zaman daha iyi yapmak için gözlerin rengini seçebilirsiniz. Biz dudakları ile bitirdi ...

Barbie parçalı bulmaca OYUN ►

Barbie parçalı bulmaca

6
10 üzerinden 6 - 18188 oy

136908
kez oynandı

Birkaç Barbie bebek bir görüntü yeniden. Barbie bulmaca oyunu, seçim için 3 zorluk seviyesi var. İlk düzeyde parçaları ve sağduyu sonrası ile sınıflandırılmaktadır. Seviyeleri iki ve üç kısmında, birbirleri ile düzgün uygun için parçaları döndürmek gerekir. Amaç, görüntü tam olmasıdır. Uygun bir yere yerleştirilmesi için görüntülerin kısımları hareket ettirin. Eğer bütün sahne ...

barbie bir Temizleme Günü ev OYUN ►

Barbie bir Temizleme Günü ev

4
10 üzerinden 4 - 19126 oy

136215
kez oynandı

Barbie dün gece evde parti vardı ve insanlar oda bir karışıklık ve Barbie şimdi temiz zorunda bıraktı. Dostumuz Yardım toplamak için. , Sen nesneyi sizin fare ile taşımak istediğiniz clivk Bunu yapmak için ve fare hareketi ile taşıyın.