Bedava Oyunlar

Barbie Ülke içinde

Barbie oyunu

Barbie Ülke içinde

Barbie Ülke içinde Değerlendirme: 5/10

Barbie Ülke içinde oyunu

Hoşuna gitti mi? Sadece tıklayın!
Gönder!
Oylamak!
Pin It!
Delicious
Açıklama:

Barbie ülkeye gitti ve o fotoğraflandı ama biri fotoğraf kırdı. Sen Barbie bu fotoğrafı yeniden inşası için, fareyi kullanarak var. Ne zaman 2 adet katılmak, bu otomatik olarak katılacak.

Kez oynanmış

Bu oyunu online 60274 kez oynandı olmuştur. en iyi ücretsiz oyunlar. ve 223 sıralarken

değerlendirme

Biz oyuncular her oyun hakkında ne düşündüğünüzü bilmek isterim. Bu oyun diğer oyuncuların bir derecesi vardır 5.

Oranı bu oyunu

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
5

Değerlendirme kullanıcıdan 7580 görüşlerine göre

OYNAMAK
60274 kez oynandı
Barbie Ülke içinde

Mattel oyuncak, kız oyunları, Barbie,

Bu oyunun konusu nedir? Bu bir şey indirmek veya yüklemek zorunda kalmadan tarayıcınızın Barbie Ülke içinde adlı ücretsiz bir oyun, tamamen güvenilirdir. Bu web sitesinde Barbie Ülke içinde adlandırılan ücretsiz bu Barbie flash oyunu oynamak mümkün olacak. Ve bu Turco Barbie Ülke içinde adlı ücretsiz bir oyun ve Barbie ilgilidir hatırlıyorum. Bizim yeni oyun Barbie Ülke içinde bulabilirsiniz ve sizin arkadaşlarınız ve sosyal ağlar üzerindeki kişilerle paylaşabilirsiniz Barbie en iyi oyunlardan biridir. Bu size, oyun keyfini ve bu konuda bilgi edinmek yanı sıra yorumlar ve sosyal ağlarda arkadaşlarınızla paylaşmak için davet ettiğiniz Barbie Ülke içinde adlı bir online oyun ve video oyunudur.

Barbie Ülke içinde
GERI

Barbie en çok oynanan oyunlar

Barbie ile makyaj OYUN ►

Barbie ile makyaj

4
10 üzerinden 4 - 36324 oy

253399
kez oynandı

Barbie kamerayı baştan bir resim ihtiyacı var! Onunla oynamaya başlamak için, go ahead ve öğrenmek ve onunla pratik. Barbie daha güzel hale getirmek için yüz, saç, gözler, dudaklar ve tüm aksesuarları için en sevdiğiniz rengi seçin. Size en uygun o renk ve cilt tonunu görmek gitmek için makyaj tam bir set var. Sonra saç kesimi ve renk ile, salon gitmek. O zaman daha iyi yapmak için gözlerin rengini seçebilirsiniz. Biz dudakları ile bitirdi ...

Barbie parçalı bulmaca OYUN ►

Barbie parçalı bulmaca

6
10 üzerinden 6 - 18188 oy

136688
kez oynandı

Birkaç Barbie bebek bir görüntü yeniden. Barbie bulmaca oyunu, seçim için 3 zorluk seviyesi var. İlk düzeyde parçaları ve sağduyu sonrası ile sınıflandırılmaktadır. Seviyeleri iki ve üç kısmında, birbirleri ile düzgün uygun için parçaları döndürmek gerekir. Amaç, görüntü tam olmasıdır. Uygun bir yere yerleştirilmesi için görüntülerin kısımları hareket ettirin. Eğer bütün sahne ...

barbie bir Temizleme Günü ev OYUN ►

Barbie bir Temizleme Günü ev

4
10 üzerinden 4 - 19126 oy

136001
kez oynandı

Barbie dün gece evde parti vardı ve insanlar oda bir karışıklık ve Barbie şimdi temiz zorunda bıraktı. Dostumuz Yardım toplamak için. , Sen nesneyi sizin fare ile taşımak istediğiniz clivk Bunu yapmak için ve fare hareketi ile taşıyın.