Bedava Oyunlar

Barbie yaz aylarında yürüyor

Barbie oyunu

Barbie yaz aylarında yürüyor

Barbie yaz aylarında yürüyor Değerlendirme: 5/10

Barbie yaz aylarında yürüyor oyunu

Hoşuna gitti mi? Sadece tıklayın!
Gönder!
Oylamak!
Pin It!
Delicious
Açıklama:

Barbie yaz bu günlerde planları var, ve bunların uygun şekilde giyinmiş gerekir. Eğer yaz Barbie giyinmek istiyor musunuz? Peki sizin bir şans var. Bunun için birçok giysi seçebilirsiniz. Gördüğünüz gibi, yazlık giysiler için mükemmel, taze ve güzel renklerdir. Beğendiğiniz ve seçtiğiniz kıyafetleri elbise Barbie gövdesine sürükleyin giysiler seçin. Ayrıca, güneş gözlüğü ya da ayakkabı ve giysi kalanı ile eşleşen farklı çanta gibi çeşitli aksesuarlar seçebilirsiniz. Eğer moda için iyi bir tat göstermek eğlenin.

Kez oynanmış

Bu oyunu online 17825 kez oynandı olmuştur. en iyi ücretsiz oyunlar. ve 1160 sıralarken

değerlendirme

Biz oyuncular her oyun hakkında ne düşündüğünüzü bilmek isterim. Bu oyun diğer oyuncuların bir derecesi vardır 5.

Oranı bu oyunu

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
5

Değerlendirme kullanıcıdan 1234 görüşlerine göre

OYNAMAK
17825 kez oynandı
Barbie yaz aylarında yürüyor

Barbie bebek onun büyük toplama giysi bazı yaz için giyinmiş.Yaz elbise renkleri çok parlak olduğu için bilinir. Gömlek, kısa kollu ya da askısız, ve şort daha az ısı harcamanıza yardımcı olur. Barbie tamamen sizin beğeninize seçebilirsiniz farklı setleri ile yaz giymiş. Bu bebek hala sonraki randevuda giymek için kıyafet seçmek için bir kukla olarak kalacaktır. Eğer moda ve aksesuarları ve tasarım Barbie yaz kıyafetleri biliyorum göster.

Bu oyunun konusu nedir? Bu bir şey indirmek veya yüklemek zorunda kalmadan tarayıcınızın Barbie yaz aylarında yürüyor adlı ücretsiz bir oyun, tamamen güvenilirdir. Bu web sitesinde Barbie yaz aylarında yürüyor adlandırılan ücretsiz bu Barbie flash oyunu oynamak mümkün olacak. Ve bu Turco Barbie yaz aylarında yürüyor adlı ücretsiz bir oyun ve Barbie ilgilidir hatırlıyorum. Bizim yeni oyun Barbie yaz aylarında yürüyor bulabilirsiniz ve sizin arkadaşlarınız ve sosyal ağlar üzerindeki kişilerle paylaşabilirsiniz Barbie en iyi oyunlardan biridir. Bu size, oyun keyfini ve bu konuda bilgi edinmek yanı sıra yorumlar ve sosyal ağlarda arkadaşlarınızla paylaşmak için davet ettiğiniz Barbie yaz aylarında yürüyor adlı bir online oyun ve video oyunudur.

Barbie yaz aylarında yürüyor
GERI

Barbie en çok oynanan oyunlar

Barbie ile makyaj OYUN ►

Barbie ile makyaj

4
10 üzerinden 4 - 36324 oy

253573
kez oynandı

Barbie kamerayı baştan bir resim ihtiyacı var! Onunla oynamaya başlamak için, go ahead ve öğrenmek ve onunla pratik. Barbie daha güzel hale getirmek için yüz, saç, gözler, dudaklar ve tüm aksesuarları için en sevdiğiniz rengi seçin. Size en uygun o renk ve cilt tonunu görmek gitmek için makyaj tam bir set var. Sonra saç kesimi ve renk ile, salon gitmek. O zaman daha iyi yapmak için gözlerin rengini seçebilirsiniz. Biz dudakları ile bitirdi ...

Barbie parçalı bulmaca OYUN ►

Barbie parçalı bulmaca

6
10 üzerinden 6 - 18188 oy

136908
kez oynandı

Birkaç Barbie bebek bir görüntü yeniden. Barbie bulmaca oyunu, seçim için 3 zorluk seviyesi var. İlk düzeyde parçaları ve sağduyu sonrası ile sınıflandırılmaktadır. Seviyeleri iki ve üç kısmında, birbirleri ile düzgün uygun için parçaları döndürmek gerekir. Amaç, görüntü tam olmasıdır. Uygun bir yere yerleştirilmesi için görüntülerin kısımları hareket ettirin. Eğer bütün sahne ...

barbie bir Temizleme Günü ev OYUN ►

Barbie bir Temizleme Günü ev

4
10 üzerinden 4 - 19126 oy

136214
kez oynandı

Barbie dün gece evde parti vardı ve insanlar oda bir karışıklık ve Barbie şimdi temiz zorunda bıraktı. Dostumuz Yardım toplamak için. , Sen nesneyi sizin fare ile taşımak istediğiniz clivk Bunu yapmak için ve fare hareketi ile taşıyın.