Bedava Oyunlar

Barbie, yetişkin bir kadın

Barbie oyunu

Barbie, yetişkin bir kadın

Barbie, yetişkin bir kadın Değerlendirme: 5/10

Barbie, yetişkin bir kadın oyunu

Hoşuna gitti mi? Sadece tıklayın!
Gönder!
Oylamak!
Pin It!
Delicious
Açıklama:

Barbie soyunma bu oyunda güncel ve aynı zamanda eski moda ipuçları vardır moda bir tür bulabilirsiniz vardır. Onun giysiler tazelik bir karışımı, benzersiz bir Barbie kız makyaj genç stil ve zarafet vardır. Eğer sizin beğeninize tamamen benzersiz bir kümesi oluşturmak için giyim her öğeyi seçin ve birleştirmek gerekir. Ayrıca kıyafet olarak aynı tarzı var saç tipini ve rengini değiştirebilirsiniz. Bir kıyafet seçerken böyle çanta, ayakkabı ve küpe gibi aksesuarlar, çok önemli, bu yüzden de bu küçük ayrıntıları bakmak gerekir.

Kez oynanmış

Bu oyunu online 20451 kez oynandı olmuştur. en iyi ücretsiz oyunlar. ve 982 sıralarken

değerlendirme

Biz oyuncular her oyun hakkında ne düşündüğünüzü bilmek isterim. Bu oyun diğer oyuncuların bir derecesi vardır 5.

Oranı bu oyunu

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
5

Değerlendirme kullanıcıdan 1336 görüşlerine göre

OYNAMAK
20451 kez oynandı
Barbie, yetişkin bir kadın

Giydirme oyunları farklı stilleri ve giyim ile bebek elbisesi hedefliyoruz. Bu oyunların çocukların onlar gibi giysiler maç ve yaratıcılıklarını geliştirmek. Bu oyunun kahramanı giysiler ve birçok farklı öğeleri çeşitli elbise gerektiğini Barbie vardır. Sen manken elbise vücuda giysi sürüklemek zorunda, kendi moda kıyafetleri oluşturmak için çok basit ve hızlı yoludur.

Bu oyunun konusu nedir? Bu bir şey indirmek veya yüklemek zorunda kalmadan tarayıcınızın Barbie, yetişkin bir kadın adlı ücretsiz bir oyun, tamamen güvenilirdir. Bu web sitesinde Barbie, yetişkin bir kadın adlandırılan ücretsiz bu Barbie flash oyunu oynamak mümkün olacak. Ve bu Turco Barbie, yetişkin bir kadın adlı ücretsiz bir oyun ve Barbie ilgilidir hatırlıyorum. Bizim yeni oyun Barbie, yetişkin bir kadın bulabilirsiniz ve sizin arkadaşlarınız ve sosyal ağlar üzerindeki kişilerle paylaşabilirsiniz Barbie en iyi oyunlardan biridir. Bu size, oyun keyfini ve bu konuda bilgi edinmek yanı sıra yorumlar ve sosyal ağlarda arkadaşlarınızla paylaşmak için davet ettiğiniz Barbie, yetişkin bir kadın adlı bir online oyun ve video oyunudur.

Barbie, yetişkin bir kadın
GERI

Barbie en çok oynanan oyunlar

Barbie ile makyaj OYUN ►

Barbie ile makyaj

4
10 üzerinden 4 - 36324 oy

253548
kez oynandı

Barbie kamerayı baştan bir resim ihtiyacı var! Onunla oynamaya başlamak için, go ahead ve öğrenmek ve onunla pratik. Barbie daha güzel hale getirmek için yüz, saç, gözler, dudaklar ve tüm aksesuarları için en sevdiğiniz rengi seçin. Size en uygun o renk ve cilt tonunu görmek gitmek için makyaj tam bir set var. Sonra saç kesimi ve renk ile, salon gitmek. O zaman daha iyi yapmak için gözlerin rengini seçebilirsiniz. Biz dudakları ile bitirdi ...

Barbie parçalı bulmaca OYUN ►

Barbie parçalı bulmaca

6
10 üzerinden 6 - 18188 oy

136883
kez oynandı

Birkaç Barbie bebek bir görüntü yeniden. Barbie bulmaca oyunu, seçim için 3 zorluk seviyesi var. İlk düzeyde parçaları ve sağduyu sonrası ile sınıflandırılmaktadır. Seviyeleri iki ve üç kısmında, birbirleri ile düzgün uygun için parçaları döndürmek gerekir. Amaç, görüntü tam olmasıdır. Uygun bir yere yerleştirilmesi için görüntülerin kısımları hareket ettirin. Eğer bütün sahne ...

barbie bir Temizleme Günü ev OYUN ►

Barbie bir Temizleme Günü ev

4
10 üzerinden 4 - 19126 oy

136197
kez oynandı

Barbie dün gece evde parti vardı ve insanlar oda bir karışıklık ve Barbie şimdi temiz zorunda bıraktı. Dostumuz Yardım toplamak için. , Sen nesneyi sizin fare ile taşımak istediğiniz clivk Bunu yapmak için ve fare hareketi ile taşıyın.