Bedava Oyunlar

Moda Barbie

Barbie oyunu

Moda Barbie

Moda Barbie Değerlendirme: 5/10

Moda Barbie oyunu

Hoşuna gitti mi? Sadece tıklayın!
Gönder!
Oylamak!
Pin It!
Delicious
Açıklama:

Fare ile bir kentsel gündelik tarzı ile Barbie giyinmek zorunda. Giyim klasik oyunu. Pantolon, etek, ayakkabı, gömlek ve daha fazla giysi gibi bir gardırop farklı unsurları var. Fare ile rahat, kentsel tarzı ile kız kahramanı elbise var. Giyim basit bir düz renkler. Antika bebek giyinmiş kesikler ile oyun anımsatan eski stil elbise ayarlayın. Kız kahramanı bugün için uygun renk giysileri tercih bekliyor.

Kez oynanmış

Bu oyunu online 15873 kez oynandı olmuştur. en iyi ücretsiz oyunlar. ve 1282 sıralarken

değerlendirme

Biz oyuncular her oyun hakkında ne düşündüğünüzü bilmek isterim. Bu oyun diğer oyuncuların bir derecesi vardır 5.

Oranı bu oyunu

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
5

Değerlendirme kullanıcıdan 958 görüşlerine göre

OYNAMAK
15873 kez oynandı
Moda Barbie

Farklı giysiler birleştirmek zorunda oyunu. Sen renklerde bir etek bir gömlek ile birleştirmek yapmak zorunda. Kadınlar için giysiler seçin. Yapmanız gereken uygun gardırop giyim seçmektir. Giysiler çok temel düz renkler var. Sen kız moda gitmek için kıyafet kombinasyonları bulmak zorunda. Moda birbirleri ile iyi uyum renkleri ile güzel bir giysi almak için gidiyor. Giysi oyunları.

Bu oyunun konusu nedir? Bu bir şey indirmek veya yüklemek zorunda kalmadan tarayıcınızın Moda Barbie adlı ücretsiz bir oyun, tamamen güvenilirdir. Bu web sitesinde Moda Barbie adlandırılan ücretsiz bu Barbie flash oyunu oynamak mümkün olacak. Ve bu Turco Moda Barbie adlı ücretsiz bir oyun ve Barbie ilgilidir hatırlıyorum. Bizim yeni oyun Moda Barbie bulabilirsiniz ve sizin arkadaşlarınız ve sosyal ağlar üzerindeki kişilerle paylaşabilirsiniz Barbie en iyi oyunlardan biridir. Bu size, oyun keyfini ve bu konuda bilgi edinmek yanı sıra yorumlar ve sosyal ağlarda arkadaşlarınızla paylaşmak için davet ettiğiniz Moda Barbie adlı bir online oyun ve video oyunudur.

Moda Barbie
GERI

Barbie en çok oynanan oyunlar

Barbie ile makyaj OYUN ►

Barbie ile makyaj

4
10 üzerinden 4 - 36324 oy

253548
kez oynandı

Barbie kamerayı baştan bir resim ihtiyacı var! Onunla oynamaya başlamak için, go ahead ve öğrenmek ve onunla pratik. Barbie daha güzel hale getirmek için yüz, saç, gözler, dudaklar ve tüm aksesuarları için en sevdiğiniz rengi seçin. Size en uygun o renk ve cilt tonunu görmek gitmek için makyaj tam bir set var. Sonra saç kesimi ve renk ile, salon gitmek. O zaman daha iyi yapmak için gözlerin rengini seçebilirsiniz. Biz dudakları ile bitirdi ...

Barbie parçalı bulmaca OYUN ►

Barbie parçalı bulmaca

6
10 üzerinden 6 - 18188 oy

136883
kez oynandı

Birkaç Barbie bebek bir görüntü yeniden. Barbie bulmaca oyunu, seçim için 3 zorluk seviyesi var. İlk düzeyde parçaları ve sağduyu sonrası ile sınıflandırılmaktadır. Seviyeleri iki ve üç kısmında, birbirleri ile düzgün uygun için parçaları döndürmek gerekir. Amaç, görüntü tam olmasıdır. Uygun bir yere yerleştirilmesi için görüntülerin kısımları hareket ettirin. Eğer bütün sahne ...

barbie bir Temizleme Günü ev OYUN ►

Barbie bir Temizleme Günü ev

4
10 üzerinden 4 - 19126 oy

136197
kez oynandı

Barbie dün gece evde parti vardı ve insanlar oda bir karışıklık ve Barbie şimdi temiz zorunda bıraktı. Dostumuz Yardım toplamak için. , Sen nesneyi sizin fare ile taşımak istediğiniz clivk Bunu yapmak için ve fare hareketi ile taşıyın.