Bedava Oyunlar

tatil Barbie

Barbie oyunu

tatil Barbie

Tatil Barbie Değerlendirme: 4/10

tatil Barbie oyunu

Hoşuna gitti mi? Sadece tıklayın!
Gönder!
Oylamak!
Pin It!
Delicious
Açıklama:

Hava iyi olduğu zaman, biz bütün yaz neşeli giysiler ve yazlık renklerde giyinmek gibi. Barbie aynı hissediyor, ve bu oyunda, bugün alacağı kıyafeti karar fırsat var. Siz arkadaşlarınızla birlikte plaja gitmek veya akşam esintisi ile bir yürüyüş için gitmek için bir tatil bölgesinde bir gece için hazırlayabilirsiniz. Sen yaz için Barbie kıyafet oluşturmak için en iyi giysi ve çeşitli aksesuarlar var. Ayrıca yaz zevk istiyorsanız, tereddüt ve güneşli ve sıcaklık bu serin aylarda Barbie gibi harcamaya hazır alamadım!

Kez oynanmış

Bu oyunu online 17008 kez oynandı olmuştur. en iyi ücretsiz oyunlar. ve 1224 sıralarken

değerlendirme

Biz oyuncular her oyun hakkında ne düşündüğünüzü bilmek isterim. Bu oyun diğer oyuncuların bir derecesi vardır 4.

Oranı bu oyunu

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
4

Değerlendirme kullanıcıdan 858 görüşlerine göre

OYNAMAK
17008 kez oynandı
tatil Barbie

Barbie 60'lı oluşturulmuş çok popüler bir bebek olduğunu. Oyuncaklar onun hattına ek olarak film, çizgi dizi ve bu çanta, ayakkabı ve hatta giysi elbise gibi aksesuarlar her türlü gibi diğer ürünler ortaya beri. Bu oyunu bebek elbise yazlık giysiler yanı sıra son moda video oyunları olmak üzere birden fazla aksesuar eklemek gibi bile, ilham Barbie bebek çıkacak. Ayrıca oyunları giyinmek bu Barbie tarzı elbise istiyorsanız gerçek bir stilist gibi hissedeceksiniz.

Bu oyunun konusu nedir? Bu bir şey indirmek veya yüklemek zorunda kalmadan tarayıcınızın tatil Barbie adlı ücretsiz bir oyun, tamamen güvenilirdir. Bu web sitesinde tatil Barbie adlandırılan ücretsiz bu Barbie flash oyunu oynamak mümkün olacak. Ve bu Turco tatil Barbie adlı ücretsiz bir oyun ve Barbie ilgilidir hatırlıyorum. Bizim yeni oyun tatil Barbie bulabilirsiniz ve sizin arkadaşlarınız ve sosyal ağlar üzerindeki kişilerle paylaşabilirsiniz Barbie en iyi oyunlardan biridir. Bu size, oyun keyfini ve bu konuda bilgi edinmek yanı sıra yorumlar ve sosyal ağlarda arkadaşlarınızla paylaşmak için davet ettiğiniz tatil Barbie adlı bir online oyun ve video oyunudur.

tatil Barbie
GERI

Barbie en çok oynanan oyunlar

Barbie ile makyaj OYUN ►

Barbie ile makyaj

4
10 üzerinden 4 - 36324 oy

253573
kez oynandı

Barbie kamerayı baştan bir resim ihtiyacı var! Onunla oynamaya başlamak için, go ahead ve öğrenmek ve onunla pratik. Barbie daha güzel hale getirmek için yüz, saç, gözler, dudaklar ve tüm aksesuarları için en sevdiğiniz rengi seçin. Size en uygun o renk ve cilt tonunu görmek gitmek için makyaj tam bir set var. Sonra saç kesimi ve renk ile, salon gitmek. O zaman daha iyi yapmak için gözlerin rengini seçebilirsiniz. Biz dudakları ile bitirdi ...

Barbie parçalı bulmaca OYUN ►

Barbie parçalı bulmaca

6
10 üzerinden 6 - 18188 oy

136908
kez oynandı

Birkaç Barbie bebek bir görüntü yeniden. Barbie bulmaca oyunu, seçim için 3 zorluk seviyesi var. İlk düzeyde parçaları ve sağduyu sonrası ile sınıflandırılmaktadır. Seviyeleri iki ve üç kısmında, birbirleri ile düzgün uygun için parçaları döndürmek gerekir. Amaç, görüntü tam olmasıdır. Uygun bir yere yerleştirilmesi için görüntülerin kısımları hareket ettirin. Eğer bütün sahne ...

barbie bir Temizleme Günü ev OYUN ►

Barbie bir Temizleme Günü ev

4
10 üzerinden 4 - 19126 oy

136214
kez oynandı

Barbie dün gece evde parti vardı ve insanlar oda bir karışıklık ve Barbie şimdi temiz zorunda bıraktı. Dostumuz Yardım toplamak için. , Sen nesneyi sizin fare ile taşımak istediğiniz clivk Bunu yapmak için ve fare hareketi ile taşıyın.