Bedava Oyunlar

Barbie bulmaca peri hayal mücevher bebek

Barbie oyunu

Barbie bulmaca peri hayal mücevher bebek

Barbie bulmaca peri hayal mücevher bebek Değerlendirme: 2/10

Barbie bulmaca peri hayal mücevher bebek oyunu

Hoşuna gitti mi? Sadece tıklayın!
Gönder!
Oylamak!
Pin It!
Delicious
Açıklama:

Barbie sever misiniz? Barbie bulmaca oyunu, bu ilk seviye, burada parçaları sıralanır, bu yüzden parçaları ayarlayın daha kolay olacak. Görüntü tamamlandıktan böylece sadece bir yerde görüntü her parça koymak. Basit bir oyun, çocukların çok gibi olacak. Onlar her yaştan insanın oynamak mümkün olacak. Barbie bebek kız sevdiği oyuncakları ve bazı çocuklar biridir. Bir estetik ideal ve kişiliği o rol aldı çizgi dizi ve filmler arasında verdik temsil eder.

Kez oynanmış

Bu oyunu online 125532 kez oynandı olmuştur. en iyi ücretsiz oyunlar. ve 86 sıralarken

değerlendirme

Biz oyuncular her oyun hakkında ne düşündüğünüzü bilmek isterim. Bu oyun diğer oyuncuların bir derecesi vardır 2.

Oranı bu oyunu

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
2

Değerlendirme kullanıcıdan 25686 görüşlerine göre

OYNAMAK
125532 kez oynandı
Barbie bulmaca peri hayal mücevher bebek

Bu oyunda yeni bölüme ayrılmıştır bir görüntü yeniden oluşturun gerekir. Sadece bir yerde her görüntü geri koymak. Bu, kolay ve basit bir bileşimdir. Adet Fareyi kullanarak, çocuklar için kolay bir şekilde yerleştirilir, tıklayın ve uygun yere her bölümü sürükleyin. Bütün resmi bir peri bebek olduğunu filmlerinden biri bir sahne. Biz kanat ve uçan arka filmden sahne bakın. Herkes için şiddetle tavsiye aktivite. Tabii bu oyun ile oynarken iyi vakit geçirmek.

Bu oyunun konusu nedir? Bu bir şey indirmek veya yüklemek zorunda kalmadan tarayıcınızın Barbie bulmaca peri hayal mücevher bebek adlı ücretsiz bir oyun, tamamen güvenilirdir. Bu web sitesinde Barbie bulmaca peri hayal mücevher bebek adlandırılan ücretsiz bu Barbie flash oyunu oynamak mümkün olacak. Ve bu Turco Barbie bulmaca peri hayal mücevher bebek adlı ücretsiz bir oyun ve Barbie ilgilidir hatırlıyorum. Bizim yeni oyun Barbie bulmaca peri hayal mücevher bebek bulabilirsiniz ve sizin arkadaşlarınız ve sosyal ağlar üzerindeki kişilerle paylaşabilirsiniz Barbie en iyi oyunlardan biridir. Bu size, oyun keyfini ve bu konuda bilgi edinmek yanı sıra yorumlar ve sosyal ağlarda arkadaşlarınızla paylaşmak için davet ettiğiniz Barbie bulmaca peri hayal mücevher bebek adlı bir online oyun ve video oyunudur.

Barbie bulmaca peri hayal mücevher bebek
GERI

Barbie en çok oynanan oyunlar

Barbie ile makyaj OYUN ►

Barbie ile makyaj

4
10 üzerinden 4 - 36324 oy

253573
kez oynandı

Barbie kamerayı baştan bir resim ihtiyacı var! Onunla oynamaya başlamak için, go ahead ve öğrenmek ve onunla pratik. Barbie daha güzel hale getirmek için yüz, saç, gözler, dudaklar ve tüm aksesuarları için en sevdiğiniz rengi seçin. Size en uygun o renk ve cilt tonunu görmek gitmek için makyaj tam bir set var. Sonra saç kesimi ve renk ile, salon gitmek. O zaman daha iyi yapmak için gözlerin rengini seçebilirsiniz. Biz dudakları ile bitirdi ...

Barbie parçalı bulmaca OYUN ►

Barbie parçalı bulmaca

6
10 üzerinden 6 - 18188 oy

136908
kez oynandı

Birkaç Barbie bebek bir görüntü yeniden. Barbie bulmaca oyunu, seçim için 3 zorluk seviyesi var. İlk düzeyde parçaları ve sağduyu sonrası ile sınıflandırılmaktadır. Seviyeleri iki ve üç kısmında, birbirleri ile düzgün uygun için parçaları döndürmek gerekir. Amaç, görüntü tam olmasıdır. Uygun bir yere yerleştirilmesi için görüntülerin kısımları hareket ettirin. Eğer bütün sahne ...

barbie bir Temizleme Günü ev OYUN ►

Barbie bir Temizleme Günü ev

4
10 üzerinden 4 - 19126 oy

136215
kez oynandı

Barbie dün gece evde parti vardı ve insanlar oda bir karışıklık ve Barbie şimdi temiz zorunda bıraktı. Dostumuz Yardım toplamak için. , Sen nesneyi sizin fare ile taşımak istediğiniz clivk Bunu yapmak için ve fare hareketi ile taşıyın.