Bedava Oyunlar

Barbie Hayvan Doktoru

Barbie oyunu

Barbie Hayvan Doktoru

Barbie Hayvan Doktoru Değerlendirme: 6/10

Barbie Hayvan Doktoru oyunu

Hoşuna gitti mi? Sadece tıklayın!
Gönder!
Oylamak!
Pin It!
Delicious
Açıklama:

Barbie sadece bir hayvan doktor olarak onun iş için ona sevgi ile şık kıyafetler tutkusu karıştırma seviyor, o klinikte başka bir tam gün için hazırlanıyor zaman! Ona ne giyeceğine pastel renkli kıyafeti karar Yardım, doktorun ne üniforma almak için, ne sevimli, şık hemşire şapka ve onun kabarık hastaların tüm tedavi için elinden geleni yapıyor iken bugün işte gösteriş yapmak için şık bir saç modeli!

Kez oynanmış

Bu oyunu online 22211 kez oynandı olmuştur. en iyi ücretsiz oyunlar. ve 887 sıralarken

değerlendirme

Biz oyuncular her oyun hakkında ne düşündüğünüzü bilmek isterim. Bu oyun diğer oyuncuların bir derecesi vardır 6.

Oranı bu oyunu

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
6

Değerlendirme kullanıcıdan 502 görüşlerine göre

OYNAMAK
22211 kez oynandı
Barbie Hayvan Doktoru

Barbie amerikan işkadını Ruth Handler tarafından yaratılmış Mart 1959 başlatılan bir moda bebek olduğunu. Barbie elli yıl boyunca oyuncak moda bebek pazarının önemli bir parçası olmuştur, ve genellikle bebek ve onun yaşam tarzının parodi içeren sayısız tartışmalar ve davalar konu olmuştur.

Bu oyunun konusu nedir? Bu bir şey indirmek veya yüklemek zorunda kalmadan tarayıcınızın Barbie Hayvan Doktoru adlı ücretsiz bir oyun, tamamen güvenilirdir. Bu web sitesinde Barbie Hayvan Doktoru adlandırılan ücretsiz bu Barbie flash oyunu oynamak mümkün olacak. Ve bu Turco Barbie Hayvan Doktoru adlı ücretsiz bir oyun ve Barbie ilgilidir hatırlıyorum. Bizim yeni oyun Barbie Hayvan Doktoru bulabilirsiniz ve sizin arkadaşlarınız ve sosyal ağlar üzerindeki kişilerle paylaşabilirsiniz Barbie en iyi oyunlardan biridir. Bu size, oyun keyfini ve bu konuda bilgi edinmek yanı sıra yorumlar ve sosyal ağlarda arkadaşlarınızla paylaşmak için davet ettiğiniz Barbie Hayvan Doktoru adlı bir online oyun ve video oyunudur.

Barbie Hayvan Doktoru
GERI

Barbie en çok oynanan oyunlar

Barbie ile makyaj OYUN ►

Barbie ile makyaj

4
10 üzerinden 4 - 36324 oy

253548
kez oynandı

Barbie kamerayı baştan bir resim ihtiyacı var! Onunla oynamaya başlamak için, go ahead ve öğrenmek ve onunla pratik. Barbie daha güzel hale getirmek için yüz, saç, gözler, dudaklar ve tüm aksesuarları için en sevdiğiniz rengi seçin. Size en uygun o renk ve cilt tonunu görmek gitmek için makyaj tam bir set var. Sonra saç kesimi ve renk ile, salon gitmek. O zaman daha iyi yapmak için gözlerin rengini seçebilirsiniz. Biz dudakları ile bitirdi ...

Barbie parçalı bulmaca OYUN ►

Barbie parçalı bulmaca

6
10 üzerinden 6 - 18188 oy

136882
kez oynandı

Birkaç Barbie bebek bir görüntü yeniden. Barbie bulmaca oyunu, seçim için 3 zorluk seviyesi var. İlk düzeyde parçaları ve sağduyu sonrası ile sınıflandırılmaktadır. Seviyeleri iki ve üç kısmında, birbirleri ile düzgün uygun için parçaları döndürmek gerekir. Amaç, görüntü tam olmasıdır. Uygun bir yere yerleştirilmesi için görüntülerin kısımları hareket ettirin. Eğer bütün sahne ...

barbie bir Temizleme Günü ev OYUN ►

Barbie bir Temizleme Günü ev

4
10 üzerinden 4 - 19126 oy

136196
kez oynandı

Barbie dün gece evde parti vardı ve insanlar oda bir karışıklık ve Barbie şimdi temiz zorunda bıraktı. Dostumuz Yardım toplamak için. , Sen nesneyi sizin fare ile taşımak istediğiniz clivk Bunu yapmak için ve fare hareketi ile taşıyın.