Bedava Oyunlar

Barbie parçalı bulmaca

Barbie oyunu

Barbie parçalı bulmaca

Barbie parçalı bulmaca Değerlendirme: 6/10

Barbie parçalı bulmaca oyunu

Hoşuna gitti mi? Sadece tıklayın!
Gönder!
Oylamak!
Pin It!
Delicious
Açıklama:

Birkaç Barbie bebek bir görüntü yeniden. Barbie bulmaca oyunu, seçim için 3 zorluk seviyesi var. İlk düzeyde parçaları ve sağduyu sonrası ile sınıflandırılmaktadır. Seviyeleri iki ve üç kısmında, birbirleri ile düzgün uygun için parçaları döndürmek gerekir. Amaç, görüntü tam olmasıdır. Uygun bir yere yerleştirilmesi için görüntülerin kısımları hareket ettirin. Eğer bütün sahneyi görmek için bitirmek için üç Barbie bebek bekliyor.

Kez oynanmış

Bu oyunu online 136908 kez oynandı olmuştur. en iyi ücretsiz oyunlar. ve 73 sıralarken

değerlendirme

Biz oyuncular her oyun hakkında ne düşündüğünüzü bilmek isterim. Bu oyun diğer oyuncuların bir derecesi vardır 6.

Oranı bu oyunu

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
6

Değerlendirme kullanıcıdan 18188 görüşlerine göre

OYNAMAK
136908 kez oynandı
Barbie parçalı bulmaca

Bulmaca parçalara ayırmak görüntülerdir. Tüm sahneyi farklılıklar bölüme ayrılmıştır. Bu parçaların her biri bu kökeni de olduğu gibi tüm görüntü almak için diğer ucunu ile uygun olmalıdır. Belirli bir süre ile oynanır sürümü vardır. Zamana karşı aktivite. Herhangi bir fotoğraf kırık hizmet edebilir. Bu durumda üç farklı bebek bizim için poz hangi bir sahne var. Barbie Amerikan oyuncak şirketi Mattel, Inc tarafından üretilen bir moda bebek olduğunu.

Bu oyunun konusu nedir? Bu bir şey indirmek veya yüklemek zorunda kalmadan tarayıcınızın Barbie parçalı bulmaca adlı ücretsiz bir oyun, tamamen güvenilirdir. Bu web sitesinde Barbie parçalı bulmaca adlandırılan ücretsiz bu Barbie flash oyunu oynamak mümkün olacak. Ve bu Turco Barbie parçalı bulmaca adlı ücretsiz bir oyun ve Barbie ilgilidir hatırlıyorum. Bizim yeni oyun Barbie parçalı bulmaca bulabilirsiniz ve sizin arkadaşlarınız ve sosyal ağlar üzerindeki kişilerle paylaşabilirsiniz Barbie en iyi oyunlardan biridir. Bu size, oyun keyfini ve bu konuda bilgi edinmek yanı sıra yorumlar ve sosyal ağlarda arkadaşlarınızla paylaşmak için davet ettiğiniz Barbie parçalı bulmaca adlı bir online oyun ve video oyunudur.

Barbie parçalı bulmaca
GERI

Barbie en çok oynanan oyunlar

Barbie ile makyaj OYUN ►

Barbie ile makyaj

4
10 üzerinden 4 - 36324 oy

253574
kez oynandı

Barbie kamerayı baştan bir resim ihtiyacı var! Onunla oynamaya başlamak için, go ahead ve öğrenmek ve onunla pratik. Barbie daha güzel hale getirmek için yüz, saç, gözler, dudaklar ve tüm aksesuarları için en sevdiğiniz rengi seçin. Size en uygun o renk ve cilt tonunu görmek gitmek için makyaj tam bir set var. Sonra saç kesimi ve renk ile, salon gitmek. O zaman daha iyi yapmak için gözlerin rengini seçebilirsiniz. Biz dudakları ile bitirdi ...

barbie bir Temizleme Günü ev OYUN ►

Barbie bir Temizleme Günü ev

4
10 üzerinden 4 - 19126 oy

136215
kez oynandı

Barbie dün gece evde parti vardı ve insanlar oda bir karışıklık ve Barbie şimdi temiz zorunda bıraktı. Dostumuz Yardım toplamak için. , Sen nesneyi sizin fare ile taşımak istediğiniz clivk Bunu yapmak için ve fare hareketi ile taşıyın.

Barbie bulmaca peri hayal mücevher bebek OYUN ►

Barbie bulmaca peri hayal mücevher bebek

2
10 üzerinden 2 - 25686 oy

125532
kez oynandı

Barbie sever misiniz? Barbie bulmaca oyunu, bu ilk seviye, burada parçaları sıralanır, bu yüzden parçaları ayarlayın daha kolay olacak. Görüntü tamamlandıktan böylece sadece bir yerde görüntü her parça koymak. Basit bir oyun, çocukların çok gibi olacak. Onlar her yaştan insanın oynamak mümkün olacak. Barbie bebek kız sevdiği oyuncakları ve bazı çocuklar biridir. Bir estetik ideal ve kişiliği o rol aldı ...