Bedava Oyunlar

Barbie Yapboz: Kız Kaliforniya

Barbie oyunu

Barbie Yapboz: Kız Kaliforniya

Barbie Yapboz: Kız Kaliforniya Değerlendirme: 3/10

Barbie Yapboz: Kız Kaliforniya oyunu

Hoşuna gitti mi? Sadece tıklayın!
Gönder!
Oylamak!
Pin It!
Delicious
Açıklama:

Oyunu Barbie puzzle parçaları, bu zorluk seviyesi 3'tür. Burada diğerlerinden daha kolay daha parçalarıdır. Bu oyun yanlış parça olma komplikasyonu vardır. Düzgün uygun parçaları döndürmek gerekir. Arama doğru parçaları ile birbirlerine uygun ve Kaliforniya'da kız imajını tamamladıktan gitmek. Bizim arkadaş ve prenses doğru pozisyonda bulmacanın parçaları yerleştirin ve sonra Barbie bebek imajını tamamlamak için birbirlerine katılmak zorunda bu oyunun yıldızı.

Kez oynanmış

Bu oyunu online 35337 kez oynandı olmuştur. en iyi ücretsiz oyunlar. ve 513 sıralarken

değerlendirme

Biz oyuncular her oyun hakkında ne düşündüğünüzü bilmek isterim. Bu oyun diğer oyuncuların bir derecesi vardır 3.

Oranı bu oyunu

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
3

Değerlendirme kullanıcıdan 3772 görüşlerine göre

OYNAMAK
35337 kez oynandı
Barbie Yapboz: Kız Kaliforniya

Bir bulmaca eğlenceli bir entelektüel bir faaliyettir olun. Bu konuda Barbie bebek bu durumda, bir önceki resim yaşıyor. Görüntü düzensiz şekilli parçaları onlarca ayrılmıştır. Barbie görüntüyü tam olduğunu böylece bu parçaların her biri arasındaki bağlantıyı bulmak zorunda. Eğer oturuş bir aramaya önce bu puzzle parçaları doğru değildir pozisyonlarda olduğu zorluk vardır, bu yüzden öncelikle doğru yönde parça koymak zorunda. Ne zaman tekrar tam kaliforniya kızın görüntü görürsünüz bitirdi.

Bu oyunun konusu nedir? Bu bir şey indirmek veya yüklemek zorunda kalmadan tarayıcınızın Barbie Yapboz: Kız Kaliforniya adlı ücretsiz bir oyun, tamamen güvenilirdir. Bu web sitesinde Barbie Yapboz: Kız Kaliforniya adlandırılan ücretsiz bu Barbie flash oyunu oynamak mümkün olacak. Ve bu Turco Barbie Yapboz: Kız Kaliforniya adlı ücretsiz bir oyun ve Barbie ilgilidir hatırlıyorum. Bizim yeni oyun Barbie Yapboz: Kız Kaliforniya bulabilirsiniz ve sizin arkadaşlarınız ve sosyal ağlar üzerindeki kişilerle paylaşabilirsiniz Barbie en iyi oyunlardan biridir. Bu size, oyun keyfini ve bu konuda bilgi edinmek yanı sıra yorumlar ve sosyal ağlarda arkadaşlarınızla paylaşmak için davet ettiğiniz Barbie Yapboz: Kız Kaliforniya adlı bir online oyun ve video oyunudur.

Barbie Yapboz: Kız Kaliforniya
GERI

Barbie en çok oynanan oyunlar

Barbie ile makyaj OYUN ►

Barbie ile makyaj

4
10 üzerinden 4 - 36324 oy

253548
kez oynandı

Barbie kamerayı baştan bir resim ihtiyacı var! Onunla oynamaya başlamak için, go ahead ve öğrenmek ve onunla pratik. Barbie daha güzel hale getirmek için yüz, saç, gözler, dudaklar ve tüm aksesuarları için en sevdiğiniz rengi seçin. Size en uygun o renk ve cilt tonunu görmek gitmek için makyaj tam bir set var. Sonra saç kesimi ve renk ile, salon gitmek. O zaman daha iyi yapmak için gözlerin rengini seçebilirsiniz. Biz dudakları ile bitirdi ...

Barbie parçalı bulmaca OYUN ►

Barbie parçalı bulmaca

6
10 üzerinden 6 - 18188 oy

136883
kez oynandı

Birkaç Barbie bebek bir görüntü yeniden. Barbie bulmaca oyunu, seçim için 3 zorluk seviyesi var. İlk düzeyde parçaları ve sağduyu sonrası ile sınıflandırılmaktadır. Seviyeleri iki ve üç kısmında, birbirleri ile düzgün uygun için parçaları döndürmek gerekir. Amaç, görüntü tam olmasıdır. Uygun bir yere yerleştirilmesi için görüntülerin kısımları hareket ettirin. Eğer bütün sahne ...

barbie bir Temizleme Günü ev OYUN ►

Barbie bir Temizleme Günü ev

4
10 üzerinden 4 - 19126 oy

136197
kez oynandı

Barbie dün gece evde parti vardı ve insanlar oda bir karışıklık ve Barbie şimdi temiz zorunda bıraktı. Dostumuz Yardım toplamak için. , Sen nesneyi sizin fare ile taşımak istediğiniz clivk Bunu yapmak için ve fare hareketi ile taşıyın.