Bedava Oyunlar

denizci Barbie

Barbie oyunu

denizci Barbie

Denizci Barbie Değerlendirme: 4/10

denizci Barbie oyunu

Hoşuna gitti mi? Sadece tıklayın!
Gönder!
Oylamak!
Pin It!
Delicious
Açıklama:

Barbie seyir gider ve o bu vesileyle için mükemmel olmalı Giysi, aksesuar ya da ayakkabı sizin ve sonra da şekil olarak tarıyor ünlü bebek giymek istiyorsanız üzerine fare ile, you will Bunu yapmak için tıklayın.

Kez oynanmış

Bu oyunu online 14832 kez oynandı olmuştur. en iyi ücretsiz oyunlar. ve 1241 sıralarken

değerlendirme

Biz oyuncular her oyun hakkında ne düşündüğünüzü bilmek isterim. Bu oyun diğer oyuncuların bir derecesi vardır 4.

Oranı bu oyunu

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
4

Değerlendirme kullanıcıdan 902 görüşlerine göre

OYNAMAK
14832 kez oynandı
denizci Barbie

Barbie, Akdeniz gemi turları, Karayipler gezileri,

Bu oyunun konusu nedir? Bu bir şey indirmek veya yüklemek zorunda kalmadan tarayıcınızın denizci Barbie adlı ücretsiz bir oyun, tamamen güvenilirdir. Bu web sitesinde denizci Barbie adlandırılan ücretsiz bu Barbie flash oyunu oynamak mümkün olacak. Ve bu Turco denizci Barbie adlı ücretsiz bir oyun ve Barbie ilgilidir hatırlıyorum. Bizim yeni oyun denizci Barbie bulabilirsiniz ve sizin arkadaşlarınız ve sosyal ağlar üzerindeki kişilerle paylaşabilirsiniz Barbie en iyi oyunlardan biridir. Bu size, oyun keyfini ve bu konuda bilgi edinmek yanı sıra yorumlar ve sosyal ağlarda arkadaşlarınızla paylaşmak için davet ettiğiniz denizci Barbie adlı bir online oyun ve video oyunudur.

denizci Barbie
GERI

Barbie en çok oynanan oyunlar

Barbie ile makyaj OYUN ►

Barbie ile makyaj

4
10 üzerinden 4 - 36324 oy

253548
kez oynandı

Barbie kamerayı baştan bir resim ihtiyacı var! Onunla oynamaya başlamak için, go ahead ve öğrenmek ve onunla pratik. Barbie daha güzel hale getirmek için yüz, saç, gözler, dudaklar ve tüm aksesuarları için en sevdiğiniz rengi seçin. Size en uygun o renk ve cilt tonunu görmek gitmek için makyaj tam bir set var. Sonra saç kesimi ve renk ile, salon gitmek. O zaman daha iyi yapmak için gözlerin rengini seçebilirsiniz. Biz dudakları ile bitirdi ...

Barbie parçalı bulmaca OYUN ►

Barbie parçalı bulmaca

6
10 üzerinden 6 - 18188 oy

136883
kez oynandı

Birkaç Barbie bebek bir görüntü yeniden. Barbie bulmaca oyunu, seçim için 3 zorluk seviyesi var. İlk düzeyde parçaları ve sağduyu sonrası ile sınıflandırılmaktadır. Seviyeleri iki ve üç kısmında, birbirleri ile düzgün uygun için parçaları döndürmek gerekir. Amaç, görüntü tam olmasıdır. Uygun bir yere yerleştirilmesi için görüntülerin kısımları hareket ettirin. Eğer bütün sahne ...

barbie bir Temizleme Günü ev OYUN ►

Barbie bir Temizleme Günü ev

4
10 üzerinden 4 - 19126 oy

136197
kez oynandı

Barbie dün gece evde parti vardı ve insanlar oda bir karışıklık ve Barbie şimdi temiz zorunda bıraktı. Dostumuz Yardım toplamak için. , Sen nesneyi sizin fare ile taşımak istediğiniz clivk Bunu yapmak için ve fare hareketi ile taşıyın.