Bedava Oyunlar

Ken, yeni resim

Barbie oyunu

Ken, yeni resim

Ken, yeni resim Değerlendirme: 6/10

Ken, yeni resim oyunu

Hoşuna gitti mi? Sadece tıklayın!
Gönder!
Oylamak!
Pin It!
Delicious
Açıklama:

Ken Barbie Eğer, yeni kişiliğini uyguniyi giysien iyi saç kesimi seçmek yardımcı woo yeni bir görünüm ihtiyacı. Eğer bir kahramanıimajını tanımlamak zorunda olduğu bir oyun Styling. Ken, ona aşık Barbie sonbahar yapmak için ona yardımcı olmak için,en iyi saç kesimi,iyi giysi, onun yeni kişiliği olduğunu en uygun seçmelisiniz yeni bir görüntü gerekir. Dünyanınen ünlü bebekerkek arkadaşı yeni bir görünüm ihtiyacı veyeni bir stil oluşturmak zorunda. Onun için giysi seçin. Sizsaç, saç rengi ve giyim değiştirebilirsiniz. Kızlar için moda oyunu. Moda gibi?

Kez oynanmış

Bu oyunu online 33204 kez oynandı olmuştur. en iyi ücretsiz oyunlar. ve 537 sıralarken

değerlendirme

Biz oyuncular her oyun hakkında ne düşündüğünüzü bilmek isterim. Bu oyun diğer oyuncuların bir derecesi vardır 6.

Oranı bu oyunu

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
6

Değerlendirme kullanıcıdan 2314 görüşlerine göre

OYNAMAK
33204 kez oynandı
Ken, yeni resim

Ken Barbieerkek arkadaşı. Şimdi bu karakter için yeni bir imaj oluşturabilirsiniz. Eğer giyimgiysileri tercih edebilirsiniz. Eğer moda bir hayranı iseniz,ana karakter kostümleri komple bir set oluşturmak mümkün olacaktır. Senrenkler moda gitmek için kombine olması vb renkler, pantolon, sweatshirt, şapka, birleştirmek zorunda. Eğer saç kesim ve renk saç boyası ile,salon seçebilirsiniz. Lütfen ona aşık kız arkadaşını olun.

Bu oyunun konusu nedir? Bu bir şey indirmek veya yüklemek zorunda kalmadan tarayıcınızın Ken, yeni resim adlı ücretsiz bir oyun, tamamen güvenilirdir. Bu web sitesinde Ken, yeni resim adlandırılan ücretsiz bu Barbie flash oyunu oynamak mümkün olacak. Ve bu Turco Ken, yeni resim adlı ücretsiz bir oyun ve Barbie ilgilidir hatırlıyorum. Bizim yeni oyun Ken, yeni resim bulabilirsiniz ve sizin arkadaşlarınız ve sosyal ağlar üzerindeki kişilerle paylaşabilirsiniz Barbie en iyi oyunlardan biridir. Bu size, oyun keyfini ve bu konuda bilgi edinmek yanı sıra yorumlar ve sosyal ağlarda arkadaşlarınızla paylaşmak için davet ettiğiniz Ken, yeni resim adlı bir online oyun ve video oyunudur.

Ken, yeni resim
GERI

Barbie en çok oynanan oyunlar

Barbie ile makyaj OYUN ►

Barbie ile makyaj

4
10 üzerinden 4 - 36324 oy

253574
kez oynandı

Barbie kamerayı baştan bir resim ihtiyacı var! Onunla oynamaya başlamak için, go ahead ve öğrenmek ve onunla pratik. Barbie daha güzel hale getirmek için yüz, saç, gözler, dudaklar ve tüm aksesuarları için en sevdiğiniz rengi seçin. Size en uygun o renk ve cilt tonunu görmek gitmek için makyaj tam bir set var. Sonra saç kesimi ve renk ile, salon gitmek. O zaman daha iyi yapmak için gözlerin rengini seçebilirsiniz. Biz dudakları ile bitirdi ...

Barbie parçalı bulmaca OYUN ►

Barbie parçalı bulmaca

6
10 üzerinden 6 - 18188 oy

136908
kez oynandı

Birkaç Barbie bebek bir görüntü yeniden. Barbie bulmaca oyunu, seçim için 3 zorluk seviyesi var. İlk düzeyde parçaları ve sağduyu sonrası ile sınıflandırılmaktadır. Seviyeleri iki ve üç kısmında, birbirleri ile düzgün uygun için parçaları döndürmek gerekir. Amaç, görüntü tam olmasıdır. Uygun bir yere yerleştirilmesi için görüntülerin kısımları hareket ettirin. Eğer bütün sahne ...

barbie bir Temizleme Günü ev OYUN ►

Barbie bir Temizleme Günü ev

4
10 üzerinden 4 - 19126 oy

136215
kez oynandı

Barbie dün gece evde parti vardı ve insanlar oda bir karışıklık ve Barbie şimdi temiz zorunda bıraktı. Dostumuz Yardım toplamak için. , Sen nesneyi sizin fare ile taşımak istediğiniz clivk Bunu yapmak için ve fare hareketi ile taşıyın.