Bedava Oyunlar

Barbie ile makyaj

Barbie oyunu

Barbie ile makyaj

Barbie ile makyaj Değerlendirme: 4/10

Barbie ile makyaj oyunu

Hoşuna gitti mi? Sadece tıklayın!
Gönder!
Oylamak!
Pin It!
Delicious
Açıklama:

Barbie kamerayı baştan bir resim ihtiyacı var! Onunla oynamaya başlamak için, go ahead ve öğrenmek ve onunla pratik. Barbie daha güzel hale getirmek için yüz, saç, gözler, dudaklar ve tüm aksesuarları için en sevdiğiniz rengi seçin. Size en uygun o renk ve cilt tonunu görmek gitmek için makyaj tam bir set var. Sonra saç kesimi ve renk ile, salon gitmek. O zaman daha iyi yapmak için gözlerin rengini seçebilirsiniz. Biz dudakları ile bitirdi ve daha sonra takı bazı detay bitirmek için.

Kez oynanmış

Bu oyunu online 253548 kez oynandı olmuştur. en iyi ücretsiz oyunlar. ve 31 sıralarken

değerlendirme

Biz oyuncular her oyun hakkında ne düşündüğünüzü bilmek isterim. Bu oyun diğer oyuncuların bir derecesi vardır 4.

Oranı bu oyunu

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
4

Değerlendirme kullanıcıdan 36324 görüşlerine göre

OYNAMAK
253548 kez oynandı
Barbie ile makyaj

Bir model olarak ünlü bebek Barbie makyaj oyunu vardır. Bileğinizi bir makyaj. Resimlerinde bu sette tarafından uygulamaya klasik sarışın bebek. Eğer cilt tonunu, göz, saç rengi, saç, dudak, ve tüm unsurları değiştirmek mümkün olacak, bu örnek ile stil tüm sırlarını öğrenin. Saçında koymak için bir mücevher ya da bazı çiçekler zarafet tekme yanında. Stilleri seviyorum kızlar ve insanlar arasında çok popüler bir versiyonu.

Bu oyunun konusu nedir? Bu bir şey indirmek veya yüklemek zorunda kalmadan tarayıcınızın Barbie ile makyaj adlı ücretsiz bir oyun, tamamen güvenilirdir. Bu web sitesinde Barbie ile makyaj adlandırılan ücretsiz bu Barbie flash oyunu oynamak mümkün olacak. Ve bu Turco Barbie ile makyaj adlı ücretsiz bir oyun ve Barbie ilgilidir hatırlıyorum. Bizim yeni oyun Barbie ile makyaj bulabilirsiniz ve sizin arkadaşlarınız ve sosyal ağlar üzerindeki kişilerle paylaşabilirsiniz Barbie en iyi oyunlardan biridir. Bu size, oyun keyfini ve bu konuda bilgi edinmek yanı sıra yorumlar ve sosyal ağlarda arkadaşlarınızla paylaşmak için davet ettiğiniz Barbie ile makyaj adlı bir online oyun ve video oyunudur.

Barbie ile makyaj
GERI

Barbie en çok oynanan oyunlar

Barbie parçalı bulmaca OYUN ►

Barbie parçalı bulmaca

6
10 üzerinden 6 - 18188 oy

136883
kez oynandı

Birkaç Barbie bebek bir görüntü yeniden. Barbie bulmaca oyunu, seçim için 3 zorluk seviyesi var. İlk düzeyde parçaları ve sağduyu sonrası ile sınıflandırılmaktadır. Seviyeleri iki ve üç kısmında, birbirleri ile düzgün uygun için parçaları döndürmek gerekir. Amaç, görüntü tam olmasıdır. Uygun bir yere yerleştirilmesi için görüntülerin kısımları hareket ettirin. Eğer bütün sahne ...

barbie bir Temizleme Günü ev OYUN ►

Barbie bir Temizleme Günü ev

4
10 üzerinden 4 - 19126 oy

136197
kez oynandı

Barbie dün gece evde parti vardı ve insanlar oda bir karışıklık ve Barbie şimdi temiz zorunda bıraktı. Dostumuz Yardım toplamak için. , Sen nesneyi sizin fare ile taşımak istediğiniz clivk Bunu yapmak için ve fare hareketi ile taşıyın.

Barbie bulmaca peri hayal mücevher bebek OYUN ►

Barbie bulmaca peri hayal mücevher bebek

2
10 üzerinden 2 - 25686 oy

125506
kez oynandı

Barbie sever misiniz? Barbie bulmaca oyunu, bu ilk seviye, burada parçaları sıralanır, bu yüzden parçaları ayarlayın daha kolay olacak. Görüntü tamamlandıktan böylece sadece bir yerde görüntü her parça koymak. Basit bir oyun, çocukların çok gibi olacak. Onlar her yaştan insanın oynamak mümkün olacak. Barbie bebek kız sevdiği oyuncakları ve bazı çocuklar biridir. Bir estetik ideal ve kişiliği o rol aldı ...