Bedava Oyunlar

patenci Barbie

Barbie oyunu

patenci Barbie

Patenci Barbie Değerlendirme: 5/10

patenci Barbie oyunu

Hoşuna gitti mi? Sadece tıklayın!
Gönder!
Oylamak!
Pin It!
Delicious
Açıklama:

O Ken ile buz pateni güzel bir sahne oynadığı en popüler Mattel oyuncak bebek. Ama bu anlık bulmaca haline gelmiştir ve bunu görüntülemek için doğru tamamlamanız gerekir. Bu görüntüde Barbie çok güzel bir elbise ve küçük bir taç ile bir prenses gibi giyinmiş. Ken beline toplama ve birlikte biz figür pateni bir pirouette yapıyoruz. Diğer iki prensesler arka planda güzel bir cam kale ve gökyüzünde uçan bir kanatlı atları ile, bulutlarda bir buz pateni pisti olan sahne, izliyor. Büyü ve renklerle dolu bir bulmaca.

Kez oynanmış

Bu oyunu online 61990 kez oynandı olmuştur. en iyi ücretsiz oyunlar. ve 229 sıralarken

değerlendirme

Biz oyuncular her oyun hakkında ne düşündüğünüzü bilmek isterim. Bu oyun diğer oyuncuların bir derecesi vardır 5.

Oranı bu oyunu

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
5

Değerlendirme kullanıcıdan 13316 görüşlerine göre

OYNAMAK
61990 kez oynandı
patenci Barbie

Barbie Mattel oyuncak şirket için Ruth Handler tarafından oluşturulan 60s bir bebek olduğunu. Bu, şimdiye kadar en başarılı bebek olduğunu ve bugün dünya çapında kızlar için pazarlanan devam ediyor. Ama koleksiyonerler için bir küçük bir servete mal olabilir bu oyuncak modelleri ilgilendi. Hiç bu Barbie bebek biri ile oynadı varsa da şimdi animasyon filmlerinden biri bu bulmaca ile eğlenceli bir şekilde ağırladı olabilir. Bu bulmacanın sahne keşfetmek için bir yerde her parça uygun olmalıdır.

Bu oyunun konusu nedir? Bu bir şey indirmek veya yüklemek zorunda kalmadan tarayıcınızın patenci Barbie adlı ücretsiz bir oyun, tamamen güvenilirdir. Bu web sitesinde patenci Barbie adlandırılan ücretsiz bu Barbie flash oyunu oynamak mümkün olacak. Ve bu Turco patenci Barbie adlı ücretsiz bir oyun ve Barbie ilgilidir hatırlıyorum. Bizim yeni oyun patenci Barbie bulabilirsiniz ve sizin arkadaşlarınız ve sosyal ağlar üzerindeki kişilerle paylaşabilirsiniz Barbie en iyi oyunlardan biridir. Bu size, oyun keyfini ve bu konuda bilgi edinmek yanı sıra yorumlar ve sosyal ağlarda arkadaşlarınızla paylaşmak için davet ettiğiniz patenci Barbie adlı bir online oyun ve video oyunudur.

patenci Barbie
GERI

Barbie en çok oynanan oyunlar

Barbie ile makyaj OYUN ►

Barbie ile makyaj

4
10 üzerinden 4 - 36324 oy

253548
kez oynandı

Barbie kamerayı baştan bir resim ihtiyacı var! Onunla oynamaya başlamak için, go ahead ve öğrenmek ve onunla pratik. Barbie daha güzel hale getirmek için yüz, saç, gözler, dudaklar ve tüm aksesuarları için en sevdiğiniz rengi seçin. Size en uygun o renk ve cilt tonunu görmek gitmek için makyaj tam bir set var. Sonra saç kesimi ve renk ile, salon gitmek. O zaman daha iyi yapmak için gözlerin rengini seçebilirsiniz. Biz dudakları ile bitirdi ...

Barbie parçalı bulmaca OYUN ►

Barbie parçalı bulmaca

6
10 üzerinden 6 - 18188 oy

136882
kez oynandı

Birkaç Barbie bebek bir görüntü yeniden. Barbie bulmaca oyunu, seçim için 3 zorluk seviyesi var. İlk düzeyde parçaları ve sağduyu sonrası ile sınıflandırılmaktadır. Seviyeleri iki ve üç kısmında, birbirleri ile düzgün uygun için parçaları döndürmek gerekir. Amaç, görüntü tam olmasıdır. Uygun bir yere yerleştirilmesi için görüntülerin kısımları hareket ettirin. Eğer bütün sahne ...

barbie bir Temizleme Günü ev OYUN ►

Barbie bir Temizleme Günü ev

4
10 üzerinden 4 - 19126 oy

136196
kez oynandı

Barbie dün gece evde parti vardı ve insanlar oda bir karışıklık ve Barbie şimdi temiz zorunda bıraktı. Dostumuz Yardım toplamak için. , Sen nesneyi sizin fare ile taşımak istediğiniz clivk Bunu yapmak için ve fare hareketi ile taşıyın.