Bedava Oyunlar

prenses Barbie

Barbie oyunu

prenses Barbie

Prenses Barbie Değerlendirme: 6/10

prenses Barbie oyunu

Hoşuna gitti mi? Sadece tıklayın!
Gönder!
Oylamak!
Pin It!
Delicious
Açıklama:

Barbie Prenses ve bu moda oyunda prens ile dans mükemmel olmak zorundadır. Eğer iyi tat ve stil var oynamak için. Makyaj, tarak var oynamak ve peri prenses bebek giyinmek. Eğer fare hareketi tarafından onun güzel yüzüne ve gezinmek uygulamak istediğiniz öğenin üzerine tıklayın fareyi kullanacağız. İstediğin her şeyi değiştirebilirsiniz, bazen hesaplarını oynamak gibi hissediyorum. Çocuk ve herkes için kolay bir seviye.

Kez oynanmış

Bu oyunu online 21362 kez oynandı olmuştur. en iyi ücretsiz oyunlar. ve 913 sıralarken

değerlendirme

Biz oyuncular her oyun hakkında ne düşündüğünüzü bilmek isterim. Bu oyun diğer oyuncuların bir derecesi vardır 6.

Oranı bu oyunu

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
6

Değerlendirme kullanıcıdan 1220 görüşlerine göre

OYNAMAK
21362 kez oynandı
prenses Barbie

Set masal prensesi Eğer bir çocuk karakter bebek ilham başarı özelleştirmek gerekiyor. Mattel en popüler oyuncaklardan biri. Onlar makyaj, tarak var ve sorunu elbise hangi çocuklar için bir etkinlik. Bitirince onu olduğu gibi kağıdı görmek sonucu yazdırabilirsiniz. Sen takı, saç kesim, saç renkleri, moda, mücevher ve daha seçebilirsiniz. Modayı seviyorum kızlar için bir bağımlılık oyunu.

Bu oyunun konusu nedir? Bu bir şey indirmek veya yüklemek zorunda kalmadan tarayıcınızın prenses Barbie adlı ücretsiz bir oyun, tamamen güvenilirdir. Bu web sitesinde prenses Barbie adlandırılan ücretsiz bu Barbie flash oyunu oynamak mümkün olacak. Ve bu Turco prenses Barbie adlı ücretsiz bir oyun ve Barbie ilgilidir hatırlıyorum. Bizim yeni oyun prenses Barbie bulabilirsiniz ve sizin arkadaşlarınız ve sosyal ağlar üzerindeki kişilerle paylaşabilirsiniz Barbie en iyi oyunlardan biridir. Bu size, oyun keyfini ve bu konuda bilgi edinmek yanı sıra yorumlar ve sosyal ağlarda arkadaşlarınızla paylaşmak için davet ettiğiniz prenses Barbie adlı bir online oyun ve video oyunudur.

prenses Barbie
GERI

Barbie en çok oynanan oyunlar

Barbie ile makyaj OYUN ►

Barbie ile makyaj

4
10 üzerinden 4 - 36324 oy

253399
kez oynandı

Barbie kamerayı baştan bir resim ihtiyacı var! Onunla oynamaya başlamak için, go ahead ve öğrenmek ve onunla pratik. Barbie daha güzel hale getirmek için yüz, saç, gözler, dudaklar ve tüm aksesuarları için en sevdiğiniz rengi seçin. Size en uygun o renk ve cilt tonunu görmek gitmek için makyaj tam bir set var. Sonra saç kesimi ve renk ile, salon gitmek. O zaman daha iyi yapmak için gözlerin rengini seçebilirsiniz. Biz dudakları ile bitirdi ...

Barbie parçalı bulmaca OYUN ►

Barbie parçalı bulmaca

6
10 üzerinden 6 - 18188 oy

136688
kez oynandı

Birkaç Barbie bebek bir görüntü yeniden. Barbie bulmaca oyunu, seçim için 3 zorluk seviyesi var. İlk düzeyde parçaları ve sağduyu sonrası ile sınıflandırılmaktadır. Seviyeleri iki ve üç kısmında, birbirleri ile düzgün uygun için parçaları döndürmek gerekir. Amaç, görüntü tam olmasıdır. Uygun bir yere yerleştirilmesi için görüntülerin kısımları hareket ettirin. Eğer bütün sahne ...

barbie bir Temizleme Günü ev OYUN ►

Barbie bir Temizleme Günü ev

4
10 üzerinden 4 - 19126 oy

136001
kez oynandı

Barbie dün gece evde parti vardı ve insanlar oda bir karışıklık ve Barbie şimdi temiz zorunda bıraktı. Dostumuz Yardım toplamak için. , Sen nesneyi sizin fare ile taşımak istediğiniz clivk Bunu yapmak için ve fare hareketi ile taşıyın.