Bedava Oyunlar

Whooly ve hazineler Kayıp

Beceri oyunu

Whooly ve hazineler kayıp

Whooly ve hazineler Kayıp Değerlendirme: 6/10

Whooly ve hazineler kayıp oyunu

Hoşuna gitti mi? Sadece tıklayın!
Gönder!
Oylamak!
Pin It!
Delicious
Açıklama:

Bu Whooly, çok akıllı değil tilki, fantastik bir hayal gücü vardır. Olarak Whooly bilinmeyen bir dünyadan bir çıkış bulmak için çalışır, bu eğlenceli oyun katılın ve korkutucu düşman bir dizi ile savaş yapar. Yardımına ile Whooly bu korkunç labirent dışında elde edebilirsiniz. O hayvan içgüdüsü izleyin öğrenmek gerekir. Talimatlar: boşluk çubuğuna veya A, S Süper Star Güç, M Haritası ve T hazineleri görmek için sesler, N dilsiz atlamak için hareket etmek için ok tuşlarını kullanın.

Kez oynanmış

Bu oyunu online 11183 kez oynandı olmuştur. en iyi ücretsiz oyunlar. ve 1507 sıralarken

değerlendirme

Biz oyuncular her oyun hakkında ne düşündüğünüzü bilmek isterim. Bu oyun diğer oyuncuların bir derecesi vardır 6.

Oranı bu oyunu

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
6

Değerlendirme kullanıcıdan 976 görüşlerine göre

OYNAMAK
11183 kez oynandı
Whooly ve hazineler Kayıp

Whooly, toplamak hazineler kaybetti yıldız, tilki, akıllı,

Bu oyunun konusu nedir? Bu bir şey indirmek veya yüklemek zorunda kalmadan tarayıcınızın Whooly ve hazineler Kayıp adlı ücretsiz bir oyun, tamamen güvenilirdir. Bu web sitesinde Whooly ve hazineler Kayıp adlandırılan ücretsiz bu Beceri flash oyunu oynamak mümkün olacak. Ve bu Turco Whooly ve hazineler Kayıp adlı ücretsiz bir oyun ve Beceri ilgilidir hatırlıyorum. Bizim yeni oyun Whooly ve hazineler Kayıp bulabilirsiniz ve sizin arkadaşlarınız ve sosyal ağlar üzerindeki kişilerle paylaşabilirsiniz Beceri en iyi oyunlardan biridir. Bu size, oyun keyfini ve bu konuda bilgi edinmek yanı sıra yorumlar ve sosyal ağlarda arkadaşlarınızla paylaşmak için davet ettiğiniz Whooly ve hazineler Kayıp adlı bir online oyun ve video oyunudur.

Whooly ve hazineler Kayıp
GERI

Beceri en çok oynanan oyunlar

evren Mücevher OYUN ►

Evren mücevher

4
10 üzerinden 4 - 7048 oy

79709
kez oynandı

Aynı türden 3 veya daha fazla Mücevher satırları oluşturarak Mücevher yok. Tıklama için fareyi kullanarak ve komşu Mücevher takas onları taşıyabilirsiniz.

Dondurma kaşık kulesi OYUN ►

Dondurma kaşık kulesi

4
10 üzerinden 4 - 5540 oy

47005
kez oynandı

Sen dünyada dondurma yüksek kulesi kaşık oluşturmak zorunda. Donald ve koni üzerinde dondurma bir kepçe bırakmak zorunda altındadır. Zorluk sadece gofret üzerinde hareket edildiği merdiven olduğunu. Eğer çok fazla top kaybederseniz, oyunu kaybedersiniz, dikkatli olun. Sen üstünde kalmak için bu düşüyor ki, tam olarak son bir top düşmesi gerekir. Yüksek kule daha fazla puan kazanırsınız. Yeteneklerinizi göstermek ...

Tıklayın OYUN ►

Tıklayın

6
10 üzerinden 6 - 1958 oy

37027
kez oynandı

Fare kırma eylemi! Yüksek skorlar için tıklayınız. Talimatlar: hızlı olabildiğince tıklayın. Bu powerups tut sen daha fazla zaman tanımak için. Size tıklayarak güç var mı?