Bedava Oyunlar

Bejeweled

Bejeweled oyunları oyna

Bejeweled oyunları

Bejeweled Oyunları bir şey yüklerken veya indirirken olmadan, web sitemizde her gün eğlenmek böylece. Sizin çevrimiçi eğlence ve eğlence alanı.

Bejeweled bedava oyunlar

Gönder!
Oylamak!
Paylaş!
Delicious
Önerilen Bejeweled oyunu

Yıldızlı Bejeweled

 yıldızlı bejeweled oyunu OYUN ►

Bu oyun Bejeweled bir sürümü de aynı renkte üç veya daha fazla yıldız katılmak zorunda çünkü yatay ya da dikey. O kadar aynı renk üç veya daha fazla yıldız katılan yıldız katılmak için, satır veya sütunları taşımak zorundayız. Oyun daha birkaç satır ... Devamı

Bejeweled ücretsiz oynamak için bedava oyunlar, türk ve bejeweled ücretsiz flash oyunlar her gün yeni oyunlar oynamak için

Bejeweled oyunları

Bejeweled Yeni

Bejeweled

Oynat ücretsiz ile ilgili Türkçe Online Oyunlar. Diamond Mine. Bejeweled online oyun. Üç oluşturma-in-özdeş adet a-satır satır. Hat aynı taşlar bir takas içinde. Oyunları gibi Bejeweled hatlarında aynı veya benzer rakamlar hizalayın. Takı hatları ve eşit ve böylece birbirini iptal ve ekran hakkında rakamlar. Bejeweled oynayın. Benzer üç unsurdan çizgiler yapmak için istihbarat ve hız, daha sonra bu elemanları yok ve ekrana taşımak. Daha fazla eleman grubunda benzer, bunlar daha fazla puan vermek ve ekstra ödüller olsun. Bir şeyler meyve, takı, şeker, oyuncak, nesneler, spor, şekil ve daha fazlası gibi, çok farklı ve tema vardır hizalayabilirsiniz. Yakında bu satırları çözmek için çok hızlı olmak zorunda. Oyunların ücretsiz sürümleri Bejeweled gibi.

Bejeweled Bedava Oyunlar ücretsiz Bejeweled flash oyunlar oynamak için gerçekten komik. Bu kategori oyunlar onları yok ve bize puan vermek için aynı veya benzer nesne grupları yapmak, bejeweled gibi. diğer sitelerde şarj programların ücretsiz sürümleri, burada onlar ücretsizdir. aynı şekillerin bir uyum oluşturmak ve böylece bu yok için parmağınızı veya fare ile rakamlar hareket ettirin. benzer şeyler grupları yapmak için puan alın. daha fazla farklı türleri vardır çünkü akıllı ve rakamlar gruba daha zordur hangi seviyeleri arasında gezinmek için hızlı olmak zorunda ve her seviyede oynamak için daha az zaman var. en kısa zamanda mümkün olduğu kadar çok seviyeleri tamamlamak için hızlı başlayın. ile ilgilidir. Burada Bejeweled bedava oyunlar bilgisayarınıza herhangi bir şey yüklemeniz veya yüklemek zorunda kalmadan Türkçe olarak oynamak bulacaksınız, bizim içeriğini% 100 güvenilir değildir. Yeni Bejeweled her gün ve çocuklar için en iyi oyunları güncellenir oyunlar. Bejeweled bilgisayarınızdan kullanabilir ve arkadaşlarınızla ve Facebook, Twitter veya Google Plus gibi sosyal ağlar üzerindeki kişilerle paylaşabilirsiniz, günlük ücretsiz oyunlar ve video oyunları.