Bedava Oyunlar

Hayvan Atlama

Bellek oyunu

Hayvan atlama

Hayvan Atlama Değerlendirme: 4/10

Hayvan atlama oyunu

Hoşuna gitti mi? Sadece tıklayın!
Gönder!
Oylamak!
Pin It!
Delicious
Açıklama:

Bu hafıza oyunu olarak, aşağıdaki hayvanlar: fil, ayı, domuz, kedi, inek ve suaygırı bakın. Bu hayvanlar atlar bir dizi yapacağız. zaman biter önce dizisini tahmin etmek zorundadır. Sen sona erdi oyun yanlışlıkla üç kez ya da zaman kaybedersiniz.

Kez oynanmış

Bu oyunu online 7558 kez oynandı olmuştur. en iyi ücretsiz oyunlar. ve 2306 sıralarken

değerlendirme

Biz oyuncular her oyun hakkında ne düşündüğünüzü bilmek isterim. Bu oyun diğer oyuncuların bir derecesi vardır 4.

Oranı bu oyunu

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
4

Değerlendirme kullanıcıdan 76 görüşlerine göre

OYNAMAK
7558 kez oynandı
Hayvan Atlama

bellek, hayvanlar, atlama,

Bu oyunun konusu nedir? Bu bir şey indirmek veya yüklemek zorunda kalmadan tarayıcınızın Hayvan Atlama adlı ücretsiz bir oyun, tamamen güvenilirdir. Bu web sitesinde Hayvan Atlama adlandırılan ücretsiz bu Bellek flash oyunu oynamak mümkün olacak. Ve bu Turco Hayvan Atlama adlı ücretsiz bir oyun ve Bellek ilgilidir hatırlıyorum. Bizim yeni oyun Hayvan Atlama bulabilirsiniz ve sizin arkadaşlarınız ve sosyal ağlar üzerindeki kişilerle paylaşabilirsiniz Bellek en iyi oyunlardan biridir. Bu size, oyun keyfini ve bu konuda bilgi edinmek yanı sıra yorumlar ve sosyal ağlarda arkadaşlarınızla paylaşmak için davet ettiğiniz Hayvan Atlama adlı bir online oyun ve video oyunudur.

Hayvan Atlama
GERI

Bellek en çok oynanan oyunlar

Scooby Doo: Arama Çift OYUN ►

Scooby doo: arama Çift

4
10 üzerinden 4 - 1018 oy

17609
kez oynandı

Dizinin cast bu eğlenceli ve Scooby Doo zorlu hafıza oyunu oynamaya hazır olun \"Scooby Doo\". Hızlı iseniz daha fazla puan kazanacak. Bu oyunda, orada karakter eacg 2 kart olacaktır ve (fare) ile aynı karakteri 2 kart tıklayarak arama var.

Yaşam Resim Deniz OYUN ►

Yaşam resim deniz

4
10 üzerinden 4 - 534 oy

14091
kez oynandı

Maç bana bir hafıza oyunu 6 kartları tamamen bir su teması içeren 36 kartlarının toplamı 6 satır oluşur. 36 kart çifti, bu nedenle orada destede 18 çiftlerdir bölünür. Test yeteneklerinizi ve saat yenebilir eğer tüm 18 çiftleri keşfetmek önce zaman biterse görüyorum.

Pi sayısı hatırlayarak OYUN ►

Pi sayısı hatırlayarak

4
10 üzerinden 4 - 662 oy

12570
kez oynandı

Pi sayısı koşucular bir hafıza oyunu burada matematiksel sabit pi sayısı ardışık rakam çağırmak zorunda olduğunu. Croc varken sayı pi sayısı basamaklı ve o zaman orada sayısı pi rakam değildir düşecek çıkmayacaklar. Bu numaraları yazmak için klavye kullanacak