Bedava Oyunlar

İfadeleri Çiftler

Bellek oyunu

İfadeleri Çiftler

İfadeleri Çiftler Değerlendirme: 5/10

İfadeleri Çiftler oyunu

Hoşuna gitti mi? Sadece tıklayın!
Gönder!
Oylamak!
Pin It!
Delicious
Açıklama:

Bu oyunda, bu klasik hafıza oyunu ifadelerin tüm çiftleri bulmak zorundayız. çok hatalar veya ifadeleri yapmayın deneyin onlar hareket başlar çünkü. Bu oyun gaz 4 zor seviye (8 çift, 12 çift, 18 çift ve 25 çift çok sert) ve her zor düzeyde zor normal kolay 25 seviyesi vardır. Oyun daha karmaşık sonraki düzeyde olacaktır. Birkaç eşleşen ifade vardır: üzgün, ciddi, öfkeli, şaşkın, esprili mutlu ve daha başka.

Kez oynanmış

Bu oyunu online 9060 kez oynandı olmuştur. en iyi ücretsiz oyunlar. ve 2069 sıralarken

değerlendirme

Biz oyuncular her oyun hakkında ne düşündüğünüzü bilmek isterim. Bu oyun diğer oyuncuların bir derecesi vardır 5.

Oranı bu oyunu

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
5

Değerlendirme kullanıcıdan 208 görüşlerine göre

OYNAMAK
9060 kez oynandı
İfadeleri Çiftler

İfade, bellek, çift,

Bu oyunun konusu nedir? Bu bir şey indirmek veya yüklemek zorunda kalmadan tarayıcınızın İfadeleri Çiftler adlı ücretsiz bir oyun, tamamen güvenilirdir. Bu web sitesinde İfadeleri Çiftler adlandırılan ücretsiz bu Bellek flash oyunu oynamak mümkün olacak. Ve bu Turco İfadeleri Çiftler adlı ücretsiz bir oyun ve Bellek ilgilidir hatırlıyorum. Bizim yeni oyun İfadeleri Çiftler bulabilirsiniz ve sizin arkadaşlarınız ve sosyal ağlar üzerindeki kişilerle paylaşabilirsiniz Bellek en iyi oyunlardan biridir. Bu size, oyun keyfini ve bu konuda bilgi edinmek yanı sıra yorumlar ve sosyal ağlarda arkadaşlarınızla paylaşmak için davet ettiğiniz İfadeleri Çiftler adlı bir online oyun ve video oyunudur.

İfadeleri Çiftler
GERI

Bellek en çok oynanan oyunlar

Scooby Doo: Arama Çift OYUN ►

Scooby doo: arama Çift

4
10 üzerinden 4 - 1018 oy

18182
kez oynandı

Dizinin cast bu eğlenceli ve Scooby Doo zorlu hafıza oyunu oynamaya hazır olun \"Scooby Doo\". Hızlı iseniz daha fazla puan kazanacak. Bu oyunda, orada karakter eacg 2 kart olacaktır ve (fare) ile aynı karakteri 2 kart tıklayarak arama var.

Yaşam Resim Deniz OYUN ►

Yaşam resim deniz

4
10 üzerinden 4 - 534 oy

14595
kez oynandı

Maç bana bir hafıza oyunu 6 kartları tamamen bir su teması içeren 36 kartlarının toplamı 6 satır oluşur. 36 kart çifti, bu nedenle orada destede 18 çiftlerdir bölünür. Test yeteneklerinizi ve saat yenebilir eğer tüm 18 çiftleri keşfetmek önce zaman biterse görüyorum.

Pi sayısı hatırlayarak OYUN ►

Pi sayısı hatırlayarak

4
10 üzerinden 4 - 662 oy

13082
kez oynandı

Pi sayısı koşucular bir hafıza oyunu burada matematiksel sabit pi sayısı ardışık rakam çağırmak zorunda olduğunu. Croc varken sayı pi sayısı basamaklı ve o zaman orada sayısı pi rakam değildir düşecek çıkmayacaklar. Bu numaraları yazmak için klavye kullanacak