Bedava Oyunlar

Çok Bovling Turnuvalar

Bovling oyunu

Çok bovling turnuvalar

Çok Bovling Turnuvalar Değerlendirme: 5/10

Çok bovling turnuvalar oyunu

Hoşuna gitti mi? Sadece tıklayın!
Gönder!
Oylamak!
Pin It!
Delicious
Açıklama:

Eğer saçma bir dokunuş ile eğlenceli oyunlar varsa, şimdi Amca Jessup, en yüksek puanı almak istiyorum gri saçlı bir adamla bowling oynayabilirler. Bunu yapmak için, her sahada topu atmak ve daha sonra yan yolu hesaplar kuvvet hesaplamak zorunda. Eğer doğru yaparsanız, tüm işaretçilerine indireceğim. Eğer puan artırabilir, çünkü oyun sırasında, birden çok çalışır yapabilirsiniz, böylece bir atış amacı başarısız olursa endişelenmeyin. Buna ek olarak, oyun biraz keyifsiz bir retro tarzı, özellikleri, ama bu oyunun eğlenceli bir parçası olan, bir bowling oyunu pikselli. Iyi Amaç ve amca Jessup ile bir grev yapmak.

Kez oynanmış

Bu oyunu online 16516 kez oynandı olmuştur. en iyi ücretsiz oyunlar. ve 1181 sıralarken

değerlendirme

Biz oyuncular her oyun hakkında ne düşündüğünüzü bilmek isterim. Bu oyun diğer oyuncuların bir derecesi vardır 5.

Oranı bu oyunu

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
5

Değerlendirme kullanıcıdan 978 görüşlerine göre

OYNAMAK
16516 kez oynandı
Çok Bovling Turnuvalar

Bu oyunda size kase kendi için bir oyun bowling oynamak veya en iyi puanı alır kim olduğunu görmek için bir arkadaşı ile. Bowling turnuvaları ahşap kase yıkılmış olması yerleştirilir çok iyi sonuna kadar kayma topu cilalı uzun bir ahşap parça, aşağı rulo ağır bir bowling topu atma oluşur. Daha iyi daha bowling düşüş skoru. Tüm işaretçilerine bir atış ile düşersen grev denir, ve iki atış kullanıyorsanız yedek denir. Eğer elde edebiliyoruz en yüksek puanı nedir? Bu komik ve saçma çevrimiçi bowling oyunu Amca Jessup ile keşfedin.

Bu oyunun konusu nedir? Bu bir şey indirmek veya yüklemek zorunda kalmadan tarayıcınızın Çok Bovling Turnuvalar adlı ücretsiz bir oyun, tamamen güvenilirdir. Bu web sitesinde Çok Bovling Turnuvalar adlandırılan ücretsiz bu Bovling flash oyunu oynamak mümkün olacak. Ve bu Turco Çok Bovling Turnuvalar adlı ücretsiz bir oyun ve Bovling ilgilidir hatırlıyorum. Bizim yeni oyun Çok Bovling Turnuvalar bulabilirsiniz ve sizin arkadaşlarınız ve sosyal ağlar üzerindeki kişilerle paylaşabilirsiniz Bovling en iyi oyunlardan biridir. Bu size, oyun keyfini ve bu konuda bilgi edinmek yanı sıra yorumlar ve sosyal ağlarda arkadaşlarınızla paylaşmak için davet ettiğiniz Çok Bovling Turnuvalar adlı bir online oyun ve video oyunudur.

Çok Bovling Turnuvalar
GERI

Bovling en çok oynanan oyunlar

Bovling 3D OYUN ►

Bovling 3d

4
10 üzerinden 4 - 9132 oy

115593
kez oynandı

Bovling tüm hayranları için. Bu oyunda bir topun hareketini etkileyen olmadan bowlıng bakımından puan değiştirebilirsiniz. Topu atmak için boşluk çubuğuna kullanmak zorunda. Top konum belirleme, daha sonra istediğiniz güç ve top gidiş açısını ayarlamak için üçüncü sağlar. Sizin kaçak İyi şanslar.

Bovling Turnuvası OYUN ►

Bovling turnuvası

5
10 üzerinden 5 - 3204 oy

45524
kez oynandı

Bu oyunda istediğiniz renkte topları ile bovling oynamak için gidiyoruz. Kırmızı top 50 puan, mavi topları olan 100 puan, yeşil topları olan 150 puan, sarı topları olan 200 puan ve gri topları olan 250 noktalarıdır. Oyun kuralları: 1. Eğer topu edecek noktaya yönlendirmek için var, fare hareketi ile. 2. Sen topun yörüngesini hesaplamak için, fare ile tıklayarak vardır. 3. Topu gücünü hesaplamak iç ...

Bovling Leylek OYUN ►

Bovling leylek

5
10 üzerinden 5 - 2762 oy

43439
kez oynandı

Bu oyunda, bir kedi ve siz leylek çekmenin bir bovling topu var. Siz darbe sol tuşuna fare size daha leylek çekebilirsiniz bakın.