Bedava Oyunlar

Bratz: Giyinmek Safari

Bratz oyunu

Bratz: Giyinmek Safari

Bratz: Giyinmek Safari Değerlendirme: 6/10

Bratz: Giyinmek Safari oyunu

Hoşuna gitti mi? Sadece tıklayın!
Gönder!
Oylamak!
Pin It!
Delicious
Açıklama:

Bir safari yolculuğu bırakacak çünkü bu oyunda, dostumuz giyinmek zorunda. Bunu yapmak için, sol fare düğmesi ile giysi seçin ve fare hareketi, bilek silueti ile getirmek. Elbisesinin için kız figürü üzerinde elbise koymak. Amaç, safari turlarına katılmak uygun modeli giysi etmektir. Safari doğa yürürken hayvanlar, manzara, fotoğraf çekmek, tüm arazi aracı ve benzeri açık hava etkinlikleri üzerine monte edilmiştir. Bizim modeli düzgün giyimli ve modern bir takım olduğunu olacaktır yapmalısınız.

Kez oynanmış

Bu oyunu online 8186 kez oynandı olmuştur. en iyi ücretsiz oyunlar. ve 2788 sıralarken

değerlendirme

Biz oyuncular her oyun hakkında ne düşündüğünüzü bilmek isterim. Bu oyun diğer oyuncuların bir derecesi vardır 6.

Oranı bu oyunu

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
6

Değerlendirme kullanıcıdan 64 görüşlerine göre

OYNAMAK
8186 kez oynandı
Bratz: Giyinmek Safari

Afrika'da güneş çok tehlikeli olduğu için biz şapka veya kap ile başlamak gerekir bir safari takım yapmak için,, güneşten korumak için şapka seçmek zorundasınız. Geniş kenarlı şapka seçin. Cildinizi ulaşmayan sivrisinekler için bayanlar, her zaman bir safari uzun kollu giymek. Ceket soğuk o gece.Pantolon uzun veya kısa olabilir. Çok cepli uzun pantolon size karşılaşabileceğiniz şeyleri saklamak hangi doğaya gitmek için çok yararlıdır. Tehlikeli bitkiler ile temas bacaklarınızı ve ayaklarınızı korumak için bot.

Bu oyunun konusu nedir? Bu bir şey indirmek veya yüklemek zorunda kalmadan tarayıcınızın Bratz: Giyinmek Safari adlı ücretsiz bir oyun, tamamen güvenilirdir. Bu web sitesinde Bratz: Giyinmek Safari adlandırılan ücretsiz bu Bratz flash oyunu oynamak mümkün olacak. Ve bu Turco Bratz: Giyinmek Safari adlı ücretsiz bir oyun ve Bratz ilgilidir hatırlıyorum. Bizim yeni oyun Bratz: Giyinmek Safari bulabilirsiniz ve sizin arkadaşlarınız ve sosyal ağlar üzerindeki kişilerle paylaşabilirsiniz Bratz en iyi oyunlardan biridir. Bu size, oyun keyfini ve bu konuda bilgi edinmek yanı sıra yorumlar ve sosyal ağlarda arkadaşlarınızla paylaşmak için davet ettiğiniz Bratz: Giyinmek Safari adlı bir online oyun ve video oyunudur.

Bratz: Giyinmek Safari
GERI

Bratz en çok oynanan oyunlar

Yatak Odası Olarak Öpüşme OYUN ►

Yatak Odası Olarak Öpüşme

6
10 üzerinden 6 - 13134 oy

158356
kez oynandı

Bu oyunda bir Bratz bebek sevgilisi davet etti ve onun yatak odasında dışarı yapacak. eve geldin, çünkü senin en iyi arkadaşın görmüyorum deneyin. öpüşme olan Bratz bebek ve onun erkek arkadaşı onu için tıklama çift bir üyesi.

Bratz olun üzerinden OYUN ►

Bratz olun üzerinden

4
10 üzerinden 4 - 3548 oy

45707
kez oynandı

Eğer vermek istediğiniz Bratz stili seçin. İlk olarak,, şampuan almak yıkayın ve saçınızı kuru var. Bratz süper muhteşem stil vermek için sekmeleri tıklayın. Sizin saç, renk ve çizgileri seçin. Makyaj ve tırnak mu? sonra son rötuşları için vücuda bazı aksesuarlar ekleyin. Eğer gibi ve mükemmel olduğunu düşünüyorum zaman, senin eserin görmek için bitirmek düğmesini tıklatı ...

Modelleri için stilist OYUN ►

Modelleri için stilist

5
10 üzerinden 5 - 4006 oy

39698
kez oynandı

Sen Bratz bebekleri tasarımcı. Arama, mix ve onlar için en güncel popüler moda ve stilleri maç. Kendi Bratz dergi oluşturun! Onun pantolon, sweatshirt, tüm son moda için oyun ve seçmek için bir Bratz bebek seçin. Eğer en sevdiğiniz kıyafet giyinme kez yapılır, kendi dergisinin kapak üretir, «GO» tıklayın ve sonucu görüyorsunuz. Tabii büyük moda yaratıyor geçirmek.