Bedava Oyunlar

Klas kız

Bratz oyunu

Klas kız

Klas kız Değerlendirme: 6/10

Klas kız oyunu

Hoşuna gitti mi? Sadece tıklayın!
Gönder!
Oylamak!
Pin It!
Delicious
Açıklama:

Fareyi hareket ettirerek, size kendi tarzını vererek,Bratz bebekleri elbise var. Bir desen var, siz sizin gibigiysiler koymak bir oyuncak lazım. Klas bir kız için moda bir çok seçenek seçmek zorundasınız. Sensaç ile başlamak zorunda, farklı saç renkleri birçok saç ve peruk seçebilirsiniz. Sonra bir kıyafet seçmek zorundasınız, birçok stilleri ve renkleri ile çok farklı elbiseler var. Şık takım elbise ve fazla tatil. Yüksek veya düşük çizme olabilir, hangi ayakkabı iletopluluk bitirin. Sonuç bakmak ve farklı bir şey yapmak için tekrar başlatın.

Kez oynanmış

Bu oyunu online 9729 kez oynandı olmuştur. en iyi ücretsiz oyunlar. ve 2192 sıralarken

değerlendirme

Biz oyuncular her oyun hakkında ne düşündüğünüzü bilmek isterim. Bu oyun diğer oyuncuların bir derecesi vardır 6.

Oranı bu oyunu

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
6

Değerlendirme kullanıcıdan 148 görüşlerine göre

OYNAMAK
9729 kez oynandı
Klas kız

Bratz bebekleri için bir moda oyunu. Model bir bebek var. Orada elbiseler büyük bir koleksiyon olduğunu ve onun için bir seçim yapmak zorunda. Siyah, mavi ve diğer birçok renkleri kırmızı elbiseler vardır. Bazı şık ve resmi ve diğer tatil ve modern. Tüm saç peruk, tüm saç renkleri bir koleksiyon. Set eldiven ile tamamlanır, renkleri birleştirebilirsiniz. Ve nihayetayakkabı, kızlar için ayakkabı ve çizmeler arasında seçim yapabilirsiniz.

Bu oyunun konusu nedir? Bu bir şey indirmek veya yüklemek zorunda kalmadan tarayıcınızın Klas kız adlı ücretsiz bir oyun, tamamen güvenilirdir. Bu web sitesinde Klas kız adlandırılan ücretsiz bu Bratz flash oyunu oynamak mümkün olacak. Ve bu Turco Klas kız adlı ücretsiz bir oyun ve Bratz ilgilidir hatırlıyorum. Bizim yeni oyun Klas kız bulabilirsiniz ve sizin arkadaşlarınız ve sosyal ağlar üzerindeki kişilerle paylaşabilirsiniz Bratz en iyi oyunlardan biridir. Bu size, oyun keyfini ve bu konuda bilgi edinmek yanı sıra yorumlar ve sosyal ağlarda arkadaşlarınızla paylaşmak için davet ettiğiniz Klas kız adlı bir online oyun ve video oyunudur.

Klas kız
GERI

Bratz en çok oynanan oyunlar

Yatak Odası Olarak Öpüşme OYUN ►

Yatak Odası Olarak Öpüşme

6
10 üzerinden 6 - 13136 oy

158389
kez oynandı

Bu oyunda bir Bratz bebek sevgilisi davet etti ve onun yatak odasında dışarı yapacak. eve geldin, çünkü senin en iyi arkadaşın görmüyorum deneyin. öpüşme olan Bratz bebek ve onun erkek arkadaşı onu için tıklama çift bir üyesi.

Bratz olun üzerinden OYUN ►

Bratz olun üzerinden

4
10 üzerinden 4 - 3548 oy

45729
kez oynandı

Eğer vermek istediğiniz Bratz stili seçin. İlk olarak,, şampuan almak yıkayın ve saçınızı kuru var. Bratz süper muhteşem stil vermek için sekmeleri tıklayın. Sizin saç, renk ve çizgileri seçin. Makyaj ve tırnak mu? sonra son rötuşları için vücuda bazı aksesuarlar ekleyin. Eğer gibi ve mükemmel olduğunu düşünüyorum zaman, senin eserin görmek için bitirmek düğmesini tıklatı ...

Modelleri için stilist OYUN ►

Modelleri için stilist

5
10 üzerinden 5 - 4006 oy

39724
kez oynandı

Sen Bratz bebekleri tasarımcı. Arama, mix ve onlar için en güncel popüler moda ve stilleri maç. Kendi Bratz dergi oluşturun! Onun pantolon, sweatshirt, tüm son moda için oyun ve seçmek için bir Bratz bebek seçin. Eğer en sevdiğiniz kıyafet giyinme kez yapılır, kendi dergisinin kapak üretir, «GO» tıklayın ve sonucu görüyorsunuz. Tabii büyük moda yaratıyor geçirmek.