Bedava Oyunlar

Maceracı bebekler

Bratz oyunu

Maceracı bebekler

Maceracı bebekler Değerlendirme: 6/10

Maceracı bebekler oyunu

Hoşuna gitti mi? Sadece tıklayın!
Gönder!
Oylamak!
Pin It!
Delicious
Açıklama:

Oyun Bratz bebekleri dünyada oyuncaklar ve arkadaşlarını getir. Başlatmak için bebeklerden birini seçin. Karakteri taşımak için ok tuşlarını kullanın, yukarı ve asansör ve yürüyen merdiven aşağı gitmek. Kırık oyuncakları kaçmasına.Kabadayı ile tanışın, bir arkadaş ya da bir şişe kaybedersiniz mal olacak! Onu yakalamak izin vermeyin!. Eğer kırık bir oyuncak çıkarsam şişe oyunda sizi koruyacaktır, birini kaybedebilir. Yeni bir oyuncak (mavi) bulabilirsiniz puan kazanacaksınız. Onlar da kabadayı sizi korumak ve kırık oyuncaklar (kırmızı). De tüm arkadaşlarınız ve köpek yavrusu, bulmak ve çıkış aramaya.

Kez oynanmış

Bu oyunu online 27866 kez oynandı olmuştur. en iyi ücretsiz oyunlar. ve 640 sıralarken

değerlendirme

Biz oyuncular her oyun hakkında ne düşündüğünüzü bilmek isterim. Bu oyun diğer oyuncuların bir derecesi vardır 6.

Oranı bu oyunu

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
6

Değerlendirme kullanıcıdan 2750 görüşlerine göre

OYNAMAK
27866 kez oynandı
Maceracı bebekler

Bratz bebekler. Bratz bir karakteri oynamak. Eğer bir tur bulmak zorunda olduğu bir platform macera oyunu. Siz arkadaşlarınızı toplayıp yeni oyuncaklar bulmak, kırık ve kaçan düşman kaçmak gitmek zorunda. Eğer bulursanız yeni oyuncaklar puan kazanın. Eğer kırık bir oyuncak kaybetmek noktalarına temas halinde düşman sizi yakalar ya eğer. Farklı ekranlar aracılığıyla bakarken arkadaşlarına ekstra puan kazanın.

Bu oyunun konusu nedir? Bu bir şey indirmek veya yüklemek zorunda kalmadan tarayıcınızın Maceracı bebekler adlı ücretsiz bir oyun, tamamen güvenilirdir. Bu web sitesinde Maceracı bebekler adlandırılan ücretsiz bu Bratz flash oyunu oynamak mümkün olacak. Ve bu Turco Maceracı bebekler adlı ücretsiz bir oyun ve Bratz ilgilidir hatırlıyorum. Bizim yeni oyun Maceracı bebekler bulabilirsiniz ve sizin arkadaşlarınız ve sosyal ağlar üzerindeki kişilerle paylaşabilirsiniz Bratz en iyi oyunlardan biridir. Bu size, oyun keyfini ve bu konuda bilgi edinmek yanı sıra yorumlar ve sosyal ağlarda arkadaşlarınızla paylaşmak için davet ettiğiniz Maceracı bebekler adlı bir online oyun ve video oyunudur.

Maceracı bebekler
GERI

Bratz en çok oynanan oyunlar

Yatak Odası Olarak Öpüşme OYUN ►

Yatak Odası Olarak Öpüşme

6
10 üzerinden 6 - 13134 oy

158356
kez oynandı

Bu oyunda bir Bratz bebek sevgilisi davet etti ve onun yatak odasında dışarı yapacak. eve geldin, çünkü senin en iyi arkadaşın görmüyorum deneyin. öpüşme olan Bratz bebek ve onun erkek arkadaşı onu için tıklama çift bir üyesi.

Bratz olun üzerinden OYUN ►

Bratz olun üzerinden

4
10 üzerinden 4 - 3548 oy

45707
kez oynandı

Eğer vermek istediğiniz Bratz stili seçin. İlk olarak,, şampuan almak yıkayın ve saçınızı kuru var. Bratz süper muhteşem stil vermek için sekmeleri tıklayın. Sizin saç, renk ve çizgileri seçin. Makyaj ve tırnak mu? sonra son rötuşları için vücuda bazı aksesuarlar ekleyin. Eğer gibi ve mükemmel olduğunu düşünüyorum zaman, senin eserin görmek için bitirmek düğmesini tıklatı ...

Modelleri için stilist OYUN ►

Modelleri için stilist

5
10 üzerinden 5 - 4006 oy

39698
kez oynandı

Sen Bratz bebekleri tasarımcı. Arama, mix ve onlar için en güncel popüler moda ve stilleri maç. Kendi Bratz dergi oluşturun! Onun pantolon, sweatshirt, tüm son moda için oyun ve seçmek için bir Bratz bebek seçin. Eğer en sevdiğiniz kıyafet giyinme kez yapılır, kendi dergisinin kapak üretir, «GO» tıklayın ve sonucu görüyorsunuz. Tabii büyük moda yaratıyor geçirmek.