Bedava Oyunlar

Mücevher Hizalayın

Bratz oyunu

Mücevher Hizalayın

Mücevher Hizalayın Değerlendirme: 6/10

Mücevher Hizalayın oyunu

Hoşuna gitti mi? Sadece tıklayın!
Gönder!
Oylamak!
Pin It!
Delicious
Açıklama:

Puan için bu oyunda mücevherleri hizalar. Yerine alışverişi yakın iki mücevher tıklayın. Üç veya daha fazla aynı bir satır veya sütun birlikte, bunlar kaybolur ve puan kazanırsınız.Daha fazla aynı öğe bir çizgi var, daha fazla puan onların yok olsun. Piramit çalma süresi bu saat. Tüm mücevherleri gözden kaybolduğu zaman oyun sona erer. Dört Bratz bebekleri olsun oyunu kazanmak için karşı karşıya. Bratz aşk takı, çok farklı boyutlarda elmas hatları kazanmak için yapmak.

Kez oynanmış

Bu oyunu online 26306 kez oynandı olmuştur. en iyi ücretsiz oyunlar. ve 690 sıralarken

değerlendirme

Biz oyuncular her oyun hakkında ne düşündüğünüzü bilmek isterim. Bu oyun diğer oyuncuların bir derecesi vardır 6.

Oranı bu oyunu

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
6

Değerlendirme kullanıcıdan 1586 görüşlerine göre

OYNAMAK
26306 kez oynandı
Mücevher Hizalayın

Böyle elmas gibi aynı elemanları, satır yapmak zorunda olduğu Bejeweled. Takı ve farklı boyutlarda değerli taşlar var. Üç elmas hem üst üste koymak zorunda, üç daha fazla ve yok olsun daha büyük daha fazla puan olabilir.Oyun verdik zamanında mümkün olduğu kadar çok satır hale getirmeyi amaçlar. Bu zeka ve hızlı bir şekilde tüm unsurları arasındaki ekranda var olanakları bulmak için yeteneği bir oyundur. Eğer takı, pırlanta ve diğer değerli taşlar seviyorsanız bu sizin gibi olacak bir oyundur.

Bu oyunun konusu nedir? Bu bir şey indirmek veya yüklemek zorunda kalmadan tarayıcınızın Mücevher Hizalayın adlı ücretsiz bir oyun, tamamen güvenilirdir. Bu web sitesinde Mücevher Hizalayın adlandırılan ücretsiz bu Bratz flash oyunu oynamak mümkün olacak. Ve bu Turco Mücevher Hizalayın adlı ücretsiz bir oyun ve Bratz ilgilidir hatırlıyorum. Bizim yeni oyun Mücevher Hizalayın bulabilirsiniz ve sizin arkadaşlarınız ve sosyal ağlar üzerindeki kişilerle paylaşabilirsiniz Bratz en iyi oyunlardan biridir. Bu size, oyun keyfini ve bu konuda bilgi edinmek yanı sıra yorumlar ve sosyal ağlarda arkadaşlarınızla paylaşmak için davet ettiğiniz Mücevher Hizalayın adlı bir online oyun ve video oyunudur.

Mücevher Hizalayın
GERI

Bratz en çok oynanan oyunlar

Yatak Odası Olarak Öpüşme OYUN ►

Yatak Odası Olarak Öpüşme

6
10 üzerinden 6 - 13134 oy

158177
kez oynandı

Bu oyunda bir Bratz bebek sevgilisi davet etti ve onun yatak odasında dışarı yapacak. eve geldin, çünkü senin en iyi arkadaşın görmüyorum deneyin. öpüşme olan Bratz bebek ve onun erkek arkadaşı onu için tıklama çift bir üyesi.

Bratz olun üzerinden OYUN ►

Bratz olun üzerinden

4
10 üzerinden 4 - 3548 oy

45541
kez oynandı

Eğer vermek istediğiniz Bratz stili seçin. İlk olarak,, şampuan almak yıkayın ve saçınızı kuru var. Bratz süper muhteşem stil vermek için sekmeleri tıklayın. Sizin saç, renk ve çizgileri seçin. Makyaj ve tırnak mu? sonra son rötuşları için vücuda bazı aksesuarlar ekleyin. Eğer gibi ve mükemmel olduğunu düşünüyorum zaman, senin eserin görmek için bitirmek düğmesini tıklatı ...

Modelleri için stilist OYUN ►

Modelleri için stilist

5
10 üzerinden 5 - 4006 oy

39542
kez oynandı

Sen Bratz bebekleri tasarımcı. Arama, mix ve onlar için en güncel popüler moda ve stilleri maç. Kendi Bratz dergi oluşturun! Onun pantolon, sweatshirt, tüm son moda için oyun ve seçmek için bir Bratz bebek seçin. Eğer en sevdiğiniz kıyafet giyinme kez yapılır, kendi dergisinin kapak üretir, «GO» tıklayın ve sonucu görüyorsunuz. Tabii büyük moda yaratıyor geçirmek.