Bedava Oyunlar

Hayalet avcısı

Cadılar bayramı oyunu

Hayalet avcısı

Hayalet avcısı Değerlendirme: 4/10

Hayalet avcısı oyunu

Hoşuna gitti mi? Sadece tıklayın!
Gönder!
Oylamak!
Pin It!
Delicious
Açıklama:

Fare amaçlıyoruz tıklayın yangın ve size ulaşmak için deneyin hayaletler öldürmek taşıyın. Bu çok basit bir oyun ama gerçekten eğlencesi!

Kez oynanmış

Bu oyunu online 31127 kez oynandı olmuştur. en iyi ücretsiz oyunlar. ve 564 sıralarken

değerlendirme

Biz oyuncular her oyun hakkında ne düşündüğünüzü bilmek isterim. Bu oyun diğer oyuncuların bir derecesi vardır 4.

Oranı bu oyunu

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
4

Değerlendirme kullanıcıdan 2766 görüşlerine göre

OYNAMAK
31127 kez oynandı
Hayalet avcısı

hayalet, Halloween, korku, kötü varlıklar,

Bu oyunun konusu nedir? Bu bir şey indirmek veya yüklemek zorunda kalmadan tarayıcınızın Hayalet avcısı adlı ücretsiz bir oyun, tamamen güvenilirdir. Bu web sitesinde Hayalet avcısı adlandırılan ücretsiz bu Cadılar Bayramı flash oyunu oynamak mümkün olacak. Ve bu Turco Hayalet avcısı adlı ücretsiz bir oyun ve Cadılar Bayramı ilgilidir hatırlıyorum. Bizim yeni oyun Hayalet avcısı bulabilirsiniz ve sizin arkadaşlarınız ve sosyal ağlar üzerindeki kişilerle paylaşabilirsiniz Cadılar Bayramı en iyi oyunlardan biridir. Bu size, oyun keyfini ve bu konuda bilgi edinmek yanı sıra yorumlar ve sosyal ağlarda arkadaşlarınızla paylaşmak için davet ettiğiniz Hayalet avcısı adlı bir online oyun ve video oyunudur.

Hayalet avcısı
GERI

Cadılar bayramı en çok oynanan oyunlar

Halloween Makine yuvası OYUN ►

Halloween makine yuvası

4
10 üzerinden 4 - 17760 oy

175671
kez oynandı

Oynat bu eğlenceli oyun ve bu eğlendirici yuvasına makinede sanal karşılığı bahis yararlanır. Deneyin İstediğiniz gibi birçok eşlemeler olarak ve sürü sanal noktalarının's kazanabiliriz almak! Eğlen ve eğlenmek!

Kafatası Kısır OYUN ►

Kafatası kısır

5
10 üzerinden 5 - 7052 oy

100394
kez oynandı

Ve toplamaya güç up tıklayarak havada bulunan kafatası tutun. Talimatlar: Hava ve kafa tutmak için farenin sol düğmesini kullanın.

Cadılar Bayramı: Saklambaç OYUN ►

Cadılar bayramı: saklambaç

4
10 üzerinden 4 - 5652 oy

81491
kez oynandı

Miki Fare harflerle en ünlü Cadılar Bayramı partisi gizledi. Aynı hangi bulmak zorunda. Bir kart seçin ve onun yanında başka bir rakam tıklayarak eşiniz aynı bulabilirsiniz. Aynı görüntü maç, bunlar yok. Onlar yaparsanız, gördüklerini hatırlamak ve tıklayarak devam! Özel karolar için: hayaletler, bu satır tüm karoları temizler. Zaman, saat yavaşlatır, çok hızlı tıklayın. Göz, ekranda ...