Bedava Oyunlar

Hayaletlere & Biralar

Cadılar bayramı oyunu

Hayaletlere & biralar

Hayaletlere & Biralar Değerlendirme: 6/10

Hayaletlere & biralar oyunu

Hoşuna gitti mi? Sadece tıklayın!
Gönder!
Oylamak!
Pin It!
Delicious
Açıklama:

Bu oyunda o bira sever bir hayalet vardır! Sizin gibi birçok pizza gibi yemek ve daha fazla bira olarak İçecek diğer kötü hayaletlerin önlemek için! Bu yolda çok dikkatli olun daha fazla düşman karşılaşma olacak! Halloween sahip eğlenceli!

Kez oynanmış

Bu oyunu online 27649 kez oynandı olmuştur. en iyi ücretsiz oyunlar. ve 622 sıralarken

değerlendirme

Biz oyuncular her oyun hakkında ne düşündüğünüzü bilmek isterim. Bu oyun diğer oyuncuların bir derecesi vardır 6.

Oranı bu oyunu

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
6

Değerlendirme kullanıcıdan 2112 görüşlerine göre

OYNAMAK
27649 kez oynandı
Hayaletlere & Biralar

Hayalet, bira, pizza, Halloween,

Bu oyunun konusu nedir? Bu bir şey indirmek veya yüklemek zorunda kalmadan tarayıcınızın Hayaletlere & Biralar adlı ücretsiz bir oyun, tamamen güvenilirdir. Bu web sitesinde Hayaletlere & Biralar adlandırılan ücretsiz bu Cadılar Bayramı flash oyunu oynamak mümkün olacak. Ve bu Turco Hayaletlere & Biralar adlı ücretsiz bir oyun ve Cadılar Bayramı ilgilidir hatırlıyorum. Bizim yeni oyun Hayaletlere & Biralar bulabilirsiniz ve sizin arkadaşlarınız ve sosyal ağlar üzerindeki kişilerle paylaşabilirsiniz Cadılar Bayramı en iyi oyunlardan biridir. Bu size, oyun keyfini ve bu konuda bilgi edinmek yanı sıra yorumlar ve sosyal ağlarda arkadaşlarınızla paylaşmak için davet ettiğiniz Hayaletlere & Biralar adlı bir online oyun ve video oyunudur.

Hayaletlere & Biralar
GERI

Cadılar bayramı en çok oynanan oyunlar

Halloween Makine yuvası OYUN ►

Halloween makine yuvası

4
10 üzerinden 4 - 17760 oy

175671
kez oynandı

Oynat bu eğlenceli oyun ve bu eğlendirici yuvasına makinede sanal karşılığı bahis yararlanır. Deneyin İstediğiniz gibi birçok eşlemeler olarak ve sürü sanal noktalarının's kazanabiliriz almak! Eğlen ve eğlenmek!

Kafatası Kısır OYUN ►

Kafatası kısır

5
10 üzerinden 5 - 7052 oy

100394
kez oynandı

Ve toplamaya güç up tıklayarak havada bulunan kafatası tutun. Talimatlar: Hava ve kafa tutmak için farenin sol düğmesini kullanın.

Cadılar Bayramı: Saklambaç OYUN ►

Cadılar bayramı: saklambaç

4
10 üzerinden 4 - 5652 oy

81491
kez oynandı

Miki Fare harflerle en ünlü Cadılar Bayramı partisi gizledi. Aynı hangi bulmak zorunda. Bir kart seçin ve onun yanında başka bir rakam tıklayarak eşiniz aynı bulabilirsiniz. Aynı görüntü maç, bunlar yok. Onlar yaparsanız, gördüklerini hatırlamak ve tıklayarak devam! Özel karolar için: hayaletler, bu satır tüm karoları temizler. Zaman, saat yavaşlatır, çok hızlı tıklayın. Göz, ekranda ...