Bedava Oyunlar

Makyaj ve Rihanna için kostüm

Ünlüler oyunu

Makyaj ve rihanna için kostüm

Makyaj ve Rihanna için kostüm Değerlendirme: 5/10

Makyaj ve rihanna için kostüm oyunu

Hoşuna gitti mi? Sadece tıklayın!
Gönder!
Oylamak!
Pin It!
Delicious
Açıklama:

Eğergüzel şarkıcı Rihanna koymak zorunda makyaj oyunu. Sen göz rengi, cilt tonu, ruj ve diğer kozmetik seçebilirsiniz. Eğersaç ve kesme saçrengini seçebilirsiniz Kuaförlük oyunu. Büyük bir yıldız alacaksaç modeli. O stilyerleşim sonra gelir, bir moda oyunu. Şimdi onun için bir kostüm seçmek zorundasınız. Rihana içinen iyi kıyafeti ve tüm moda aksesuarları bulmak için kıyafet dolu bir dolap var.

Kez oynanmış

Bu oyunu online 8318 kez oynandı olmuştur. en iyi ücretsiz oyunlar. ve 2742 sıralarken

değerlendirme

Biz oyuncular her oyun hakkında ne düşündüğünüzü bilmek isterim. Bu oyun diğer oyuncuların bir derecesi vardır 5.

Oranı bu oyunu

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
5

Değerlendirme kullanıcıdan 156 görüşlerine göre

OYNAMAK
8318 kez oynandı
Makyaj ve Rihanna için kostüm

Rihanna bir pop yıldızı. Bilindiği şarkıları iledünyada meşhur olmuştur Amerikalı şarkıcı. Bugün içinetkinlikte, onu makyaj sanatçısı, stilist ve moda tasarımcısı olmak zorunda. Sizmodeli üzerinde yapmak zorunda, cilt, göz veya rujrengini seçebilirsiniz. Farklı saç modeli, farklı saç renkleri ile peruk bir şey var. Vb tümelbiseler, takı, aksesuar, gömlek, takım elbise, size şık olmak için bir pop yıldızı için gereken her şeyi ile senin emrinde büyük kostümleri. Bu oyunda size bir sonraki tur içinfareyi,saç,makyaj,giysi veyetenekli şarkıcı Rihanna için aksesuarları kullanarak seçmek zorundasınız.

Bu oyunun konusu nedir? Bu bir şey indirmek veya yüklemek zorunda kalmadan tarayıcınızın Makyaj ve Rihanna için kostüm adlı ücretsiz bir oyun, tamamen güvenilirdir. Bu web sitesinde Makyaj ve Rihanna için kostüm adlandırılan ücretsiz bu Ünlüler flash oyunu oynamak mümkün olacak. Ve bu Turco Makyaj ve Rihanna için kostüm adlı ücretsiz bir oyun ve Ünlüler ilgilidir hatırlıyorum. Bizim yeni oyun Makyaj ve Rihanna için kostüm bulabilirsiniz ve sizin arkadaşlarınız ve sosyal ağlar üzerindeki kişilerle paylaşabilirsiniz Ünlüler en iyi oyunlardan biridir. Bu size, oyun keyfini ve bu konuda bilgi edinmek yanı sıra yorumlar ve sosyal ağlarda arkadaşlarınızla paylaşmak için davet ettiğiniz Makyaj ve Rihanna için kostüm adlı bir online oyun ve video oyunudur.

Makyaj ve Rihanna için kostüm
GERI

Ünlüler en çok oynanan oyunlar

süper Mr.Bean OYUN ►

Süper mr.bean

3
10 üzerinden 3 - 20760 oy

238510
kez oynandı

Biz Mr Bean tuhaf bir adam ve hileler yaptığını seviyor biliyorum. Ancak aşağıdaki karakterleri giyinip Mr Bean hayal yapın: Superman, Batman, Incredibles, Transformatörler ve Super Mario? Eğer Mr Bean ama Batman kafası var o ne olacağını düşünebiliyor musunuz Super Mario vücut? Süper eğlenceli bu oyun ve cevap bulacaksınız gidelim! Çok gülmeye çalışın! Başlat düğmesine fare il ...

İşlet yüzümü OYUN ►

İşlet yüzümü

4
10 üzerinden 4 - 14918 oy

124912
kez oynandı

Sen ünlülerin cerrah vardır. Olarak yap güzel ve olası dudak büyütme operasyonu, yanak tarafından olarak göz kapağı cerrahisi implant seksi, fareyi kullanarak

hesap makinesi seviyor OYUN ►

Hesap makinesi seviyor

5
10 üzerinden 5 - 1588 oy

35553
kez oynandı

Bu oyunda 2 ve kontrol uyumluluğu aralarında ünlü isimleri koymak gerekir. İlk ve isimleri koymak bir kez dinlenme yok hesap olsun.