Bedava Oyunlar

Bayraklar Belirlenmesi

Çeşitli oyunu

Bayraklar belirlenmesi

Bayraklar Belirlenmesi Değerlendirme: 6/10

Bayraklar belirlenmesi oyunu

Hoşuna gitti mi? Sadece tıklayın!
Gönder!
Oylamak!
Pin It!
Delicious
Açıklama:

Bu oyunda ülkenin bayrağını tahmin etmek zorundalar. bayrak belirlemek için, bir ülke ve dört bayrakların ismi görünecektir. Tıkladığınızda ile olan fare bayrak o doğru olduğunu düşünüyorum. Eğer bayrak tahmin ederseniz bir puan daha yüksek hızınızı olarak varlık alacaksınız. Sen 15 girişimleri var.

Kez oynanmış

Bu oyunu online 21390 kez oynandı olmuştur. en iyi ücretsiz oyunlar. ve 822 sıralarken

değerlendirme

Biz oyuncular her oyun hakkında ne düşündüğünüzü bilmek isterim. Bu oyun diğer oyuncuların bir derecesi vardır 6.

Oranı bu oyunu

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
6

Değerlendirme kullanıcıdan 978 görüşlerine göre

OYNAMAK
21390 kez oynandı
Bayraklar Belirlenmesi

bayraklar biliyorum, ülkelerin bayrakları, ülke bayrağı tahmin

Bu oyunun konusu nedir? Bu bir şey indirmek veya yüklemek zorunda kalmadan tarayıcınızın Bayraklar Belirlenmesi adlı ücretsiz bir oyun, tamamen güvenilirdir. Bu web sitesinde Bayraklar Belirlenmesi adlandırılan ücretsiz bu Çeşitli flash oyunu oynamak mümkün olacak. Ve bu Turco Bayraklar Belirlenmesi adlı ücretsiz bir oyun ve Çeşitli ilgilidir hatırlıyorum. Bizim yeni oyun Bayraklar Belirlenmesi bulabilirsiniz ve sizin arkadaşlarınız ve sosyal ağlar üzerindeki kişilerle paylaşabilirsiniz Çeşitli en iyi oyunlardan biridir. Bu size, oyun keyfini ve bu konuda bilgi edinmek yanı sıra yorumlar ve sosyal ağlarda arkadaşlarınızla paylaşmak için davet ettiğiniz Bayraklar Belirlenmesi adlı bir online oyun ve video oyunudur.

Bayraklar Belirlenmesi
GERI

Çeşitli en çok oynanan oyunlar

Fırsat veya Hayır Fırsat OYUN ►

Fırsat veya hayır fırsat

9
10 üzerinden 9 - 30054 oy

263710
kez oynandı

Popüler göster "Fırsat veya Hayır Fırsat artık hazır" olduğunu! Herkes için bir sonraki millionare olduğunu kendiniz Kanıtla! Talimatlar:, bir anda ortaya altı kalan 25 cases seçin durumda toplama sonra. Siz "The Banker olan bir teklif, belirli bir miktar için itiraz davası almak için yapar, para çalmak hala tutarlar esas bir telefon alır.

meyve Yuvaları OYUN ►

Meyve yuvaları

5
10 üzerinden 5 - 21558 oy

140499
kez oynandı

Meyve Yuvaları oyun 3 modları ile eğlenceli ve addicting meyve temalı slot makinesidir oyun. Oyun modları nereye kadar para olarak kazanmak gerekir Saat Deneme Mod dahil 60 saniyede 3 kredileri ile başlayan olarak yapabilirsiniz. 3 spin Mod burada sadece 3 olarak 3 kredileri ile başlayan gibi nerede sürece oynayabilir ve Freeplay Mod kadar para olarak kazanmak için spin.

Sorular ve Cevaplar OYUN ►

Sorular ve cevaplar

5
10 üzerinden 5 - 31890 oy

126273
kez oynandı

Çünkü eğer bir soru başarısız Bu oyunda, bir adam, bir cahil olmadığınızı cevap doğru olmalı size 5 basit soru ve yapacaktır. Cevaplamak için, size doğru düşünmek yanıt için tıklayın fare var. Eğer ki adam söyleyecektir doğru cevap 5 saniye sonra.