Bedava Oyunlar

Savunmak Sığır Sığır

Çiftlik oyunu

Savunmak sığır sığır

Savunmak Sığır Sığır Değerlendirme: 4/10

Savunmak sığır sığır oyunu

Hoşuna gitti mi? Sadece tıklayın!
Gönder!
Oylamak!
Pin It!
Delicious
Açıklama:

Bu hayvanlar oyunda, size onları öldürmek zorunda iskeletlerin sığır sığır savunmak zorundayız. Oyun Kuralları: 1. sol düğme fare inek seçmek You darbe. 2. Sol düğmeye fare sizin tarafınızdan seçildi inek silah seçmek You darbe. Senin tarafından seçilebilir silah süt arasında, ot, çöp ve toz. 3. Eğer yanında fare ile seçtiğiniz olmuştur inek taşıyın.

Kez oynanmış

Bu oyunu online 17722 kez oynandı olmuştur. en iyi ücretsiz oyunlar. ve 1045 sıralarken

değerlendirme

Biz oyuncular her oyun hakkında ne düşündüğünüzü bilmek isterim. Bu oyun diğer oyuncuların bir derecesi vardır 4.

Oranı bu oyunu

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
4

Değerlendirme kullanıcıdan 582 görüşlerine göre

OYNAMAK
17722 kez oynandı
Savunmak Sığır Sığır

inekler, iskelet, silah,

Bu oyunun konusu nedir? Bu bir şey indirmek veya yüklemek zorunda kalmadan tarayıcınızın Savunmak Sığır Sığır adlı ücretsiz bir oyun, tamamen güvenilirdir. Bu web sitesinde Savunmak Sığır Sığır adlandırılan ücretsiz bu Çiftlik flash oyunu oynamak mümkün olacak. Ve bu Turco Savunmak Sığır Sığır adlı ücretsiz bir oyun ve Çiftlik ilgilidir hatırlıyorum. Bizim yeni oyun Savunmak Sığır Sığır bulabilirsiniz ve sizin arkadaşlarınız ve sosyal ağlar üzerindeki kişilerle paylaşabilirsiniz Çiftlik en iyi oyunlardan biridir. Bu size, oyun keyfini ve bu konuda bilgi edinmek yanı sıra yorumlar ve sosyal ağlarda arkadaşlarınızla paylaşmak için davet ettiğiniz Savunmak Sığır Sığır adlı bir online oyun ve video oyunudur.

Savunmak Sığır Sığır
GERI

Çiftlik en çok oynanan oyunlar

Çiftlik OYUN ►

Çiftlik

6
10 üzerinden 6 - 10476 oy

85104
kez oynandı

Bu oyunda, sen bitkileri satın almak, yani sol üst menüden bulunmuştur var senin alanlara koyun ve düğmeye basın, bu sağ üst kısmında bulunan, bir sonraki dönüş geçmek için. Bitkiler şunlardır: mısır, pamuk, buğday ve yer fıstığı. Siz de hayvanlar ve diğer hizmetleri satın alabilirsiniz. Hayvanlar, sizin satın alabilirsiniz bulunmaktadır: domuz, tavuk, filler sığır va ...

Kurtarma Çiftliği Hayvan OYUN ►

Kurtarma Çiftliği hayvan

5
10 üzerinden 5 - 1412 oy

30076
kez oynandı

Bu oyunda, sen çiftlik hayvanları kurtarmak için var. Onlara yardımcı olmak için, sizin için tıklayınız hayvan bilgisayarın size söylüyor, sol düğme fare darbe var. Puan tıkladığınızda hayvan bilgisayarın size ve sizin noktası 0 geçemezseniz olacağını söylüyor olsun. Sen puanı bilgisayarın size söylüyor ulaşmak düzeyi geçmektedir. Birkaç hayvanlar: domuz, koyun, inek, tavuk ...

Çiftlik Mani 2 OYUN ►

Çiftlik mani 2

5
10 üzerinden 5 - 1514 oy

23745
kez oynandı

Eğer tarım almak istiyor musunuz? Sonra bu ücretsiz çevrimiçi oyunu ile şansınızı kaçırmayın! , Yeni beceriler öğrenin gelişmiş donanım satın almak ve çiftlik daha iyi ve daha güzel görünmesini sağlamak için ev iyi bak!