Bedava Oyunlar

Renkleri ile aslan boya

Çoçuk oyunu

Renkleri ile aslan boya

Renkleri ile aslan boya Değerlendirme: 3/10

Renkleri ile aslan boya oyunu

Hoşuna gitti mi? Sadece tıklayın!
Gönder!
Oylamak!
Pin It!
Delicious
Açıklama:

Renkli boya vahşi bir hayvan ayarlayın. Bu eğitsel oyunda renk ileaslan,ormanınkralı boyayabilirsiniz. Fırça ile renkleri seçin ve o sesi boyama istiyorumaslan tıklayınbütün alan bu renk boyanacak. Talimatlar:fırça ileresim renklendirmek içinfareyi kullanın. Sadecerenk tıklatın ve sonraaslan üzerinde. İstediğiniz tümrenkleri ile boyayabilirsiniz. Onlar gerçekten yaratıcı bir şekilde daha sonra gibi istediğiniz tümrenkler, gerçekçi boyayabilirsiniz.

Kez oynanmış

Bu oyunu online 37485 kez oynandı olmuştur. en iyi ücretsiz oyunlar. ve 487 sıralarken

değerlendirme

Biz oyuncular her oyun hakkında ne düşündüğünüzü bilmek isterim. Bu oyun diğer oyuncuların bir derecesi vardır 3.

Oranı bu oyunu

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
3

Değerlendirme kullanıcıdan 2810 görüşlerine göre

OYNAMAK
37485 kez oynandı
Renkleri ile aslan boya

Aslanormanınkralı,gıda zincirininpiramidin üstündehayvandır. Bu boyama oyunu size yaratıcılığınızı ifade etmek için, tümrenkleri ile boyamak için bir aslan var. Siz hayal gücünüzü kullanın ve gerçekçi olmaya çalışın vesonuçtagerçek bir şey gibi bakmak olduğunu edebilirsiniz. Kullanmak için sesleri büyük bir palet var. Fırça ile paleti boya ve tam renklihayvanın bir alana tıklayın alır. Lions film ve belgeseller için, çocukların favori hayvan vardır. Tabii onların kapasitelerini geliştirmeye olanak sağlayacak bu oyun ileçocuklar zevk.

Bu oyunun konusu nedir? Bu bir şey indirmek veya yüklemek zorunda kalmadan tarayıcınızın Renkleri ile aslan boya adlı ücretsiz bir oyun, tamamen güvenilirdir. Bu web sitesinde Renkleri ile aslan boya adlandırılan ücretsiz bu Çoçuk flash oyunu oynamak mümkün olacak. Ve bu Turco Renkleri ile aslan boya adlı ücretsiz bir oyun ve Çoçuk ilgilidir hatırlıyorum. Bizim yeni oyun Renkleri ile aslan boya bulabilirsiniz ve sizin arkadaşlarınız ve sosyal ağlar üzerindeki kişilerle paylaşabilirsiniz Çoçuk en iyi oyunlardan biridir. Bu size, oyun keyfini ve bu konuda bilgi edinmek yanı sıra yorumlar ve sosyal ağlarda arkadaşlarınızla paylaşmak için davet ettiğiniz Renkleri ile aslan boya adlı bir online oyun ve video oyunudur.

Renkleri ile aslan boya
GERI

Çoçuk en çok oynanan oyunlar

Harflerle kelime olun OYUN ►

Harflerle kelime olun

5
10 üzerinden 5 - 16146 oy

117433
kez oynandı

Kelimeler oluşturmak için harfleri bir araya getirin. Bu dil oyununu oynamak için İngilizce kelime olması gerekir. Burada bir oyunda piyon olarak kareler içindeki harflerin bir dizi. Var olan bir kelime oluşturacak şekilde sırayla bu fiş koymak zorunda. Sol üst köşesinde gösterilir olanakları bir dizi var. İşte size çözüldü ve sol olduğunu görebilirsiniz. Sözcük oluşturmak vedoğru kombinasyonu yapmış gö ...

Shin Chan Maker 2 OYUN ►

Shin chan maker 2

5
10 üzerinden 5 - 15000 oy

108886
kez oynandı

Bu Shin Chan severler için bir oyun. Eğer özelleştirme için daha fazla seçenek ile ilk bölümünü testi sevdim. Shin-Chan karakter yapmak için fareyi kullanın.

Moda Fare için OYUN ►

Moda fare için

4
10 üzerinden 4 - 5294 oy

82061
kez oynandı

Bu oyunda size Walt Disney, Mickey ve Minnie bu sevimli fareler elbise, ve böylece giymek zorunda giysileri tercih edebilirsiniz. Eğer moda olabilir görmek için bu eşleştirme oyunu giysileri ile eğlenin! Onların gardırop tamamlayarak gerekir. Herkes, ayakkabı, pantolon, elbise ve makyaj tabii ki ayrıntılar için bir takım. Buna ek olarak aynı zamanda çiçek, balon veya kelebekler ile sahne özelleştirebilirsiniz. Tüm zamanları ...