Bedava Oyunlar

Çiftler halinde hayvanlar koyun

Çoçuk oyunu

Çiftler halinde hayvanlar koyun

Çiftler halinde hayvanlar koyun Değerlendirme: 7/10

Çiftler halinde hayvanlar koyun oyunu

Hoşuna gitti mi? Sadece tıklayın!
Gönder!
Oylamak!
Pin It!
Delicious
Açıklama:

Eğer aynı hayvanın iki kartlar tıklayın ve birbirine yakın olan çocuklar için bir oyun. Can bir boşluk varsa da. Eğer diyagonal ise tıklayın olamaz. Hedefi tüm kartlar gitmiş olmasıdır. Eğer kaldırma ve aralarında daha fazla boşluk açarak gitmek gibi birlikte olmadıklarını ulaşmak, ama yakın olabilir. Eğer satır bir mektup aracılığıyla inanamıyorum, ne yanında veya hava yoluyla olmalıdır. Çocuklar için basit ve bağımlılık yapıcı bir oyun.

Kez oynanmış

Bu oyunu online 10302 kez oynandı olmuştur. en iyi ücretsiz oyunlar. ve 3203 sıralarken

değerlendirme

Biz oyuncular her oyun hakkında ne düşündüğünüzü bilmek isterim. Bu oyun diğer oyuncuların bir derecesi vardır 7.

Oranı bu oyunu

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
7

Değerlendirme kullanıcıdan 20 görüşlerine göre

OYNAMAK
10302 kez oynandı
Çiftler halinde hayvanlar koyun

Çiftler içinde aynı hayvan kartları ile tıklayarak oyunu. Sen dikkatini dağıtmak için bazı kim vardır çünkü dikkatli olmak zorunda. Bunlar, aynı renk ve diğerleri, benzer bir şekilde var. Sen fare ile çok hızlı olmak zorunda. Eğer mümkün olduğunca hızlı tüm kartları kaldırın böylece çizimlerde çok bakmak zorunda. Çocuklar gibi olacak komik hayvanlar. Bu ayrıntılara dikkat etmek hizmet veren kolay bir faaliyettir.

Bu oyunun konusu nedir? Bu bir şey indirmek veya yüklemek zorunda kalmadan tarayıcınızın Çiftler halinde hayvanlar koyun adlı ücretsiz bir oyun, tamamen güvenilirdir. Bu web sitesinde Çiftler halinde hayvanlar koyun adlandırılan ücretsiz bu Çoçuk flash oyunu oynamak mümkün olacak. Ve bu Turco Çiftler halinde hayvanlar koyun adlı ücretsiz bir oyun ve Çoçuk ilgilidir hatırlıyorum. Bizim yeni oyun Çiftler halinde hayvanlar koyun bulabilirsiniz ve sizin arkadaşlarınız ve sosyal ağlar üzerindeki kişilerle paylaşabilirsiniz Çoçuk en iyi oyunlardan biridir. Bu size, oyun keyfini ve bu konuda bilgi edinmek yanı sıra yorumlar ve sosyal ağlarda arkadaşlarınızla paylaşmak için davet ettiğiniz Çiftler halinde hayvanlar koyun adlı bir online oyun ve video oyunudur.

Çiftler halinde hayvanlar koyun
GERI

Çoçuk en çok oynanan oyunlar

Harflerle kelime olun OYUN ►

Harflerle kelime olun

5
10 üzerinden 5 - 16146 oy

117430
kez oynandı

Kelimeler oluşturmak için harfleri bir araya getirin. Bu dil oyununu oynamak için İngilizce kelime olması gerekir. Burada bir oyunda piyon olarak kareler içindeki harflerin bir dizi. Var olan bir kelime oluşturacak şekilde sırayla bu fiş koymak zorunda. Sol üst köşesinde gösterilir olanakları bir dizi var. İşte size çözüldü ve sol olduğunu görebilirsiniz. Sözcük oluşturmak vedoğru kombinasyonu yapmış gö ...

Shin Chan Maker 2 OYUN ►

Shin chan maker 2

5
10 üzerinden 5 - 15000 oy

108885
kez oynandı

Bu Shin Chan severler için bir oyun. Eğer özelleştirme için daha fazla seçenek ile ilk bölümünü testi sevdim. Shin-Chan karakter yapmak için fareyi kullanın.

Moda Fare için OYUN ►

Moda fare için

4
10 üzerinden 4 - 5294 oy

82060
kez oynandı

Bu oyunda size Walt Disney, Mickey ve Minnie bu sevimli fareler elbise, ve böylece giymek zorunda giysileri tercih edebilirsiniz. Eğer moda olabilir görmek için bu eşleştirme oyunu giysileri ile eğlenin! Onların gardırop tamamlayarak gerekir. Herkes, ayakkabı, pantolon, elbise ve makyaj tabii ki ayrıntılar için bir takım. Buna ek olarak aynı zamanda çiçek, balon veya kelebekler ile sahne özelleştirebilirsiniz. Tüm zamanları ...