Bedava Oyunlar

çizgi kahramanlar

Çoçuk oyunu

çizgi kahramanlar

çizgi kahramanlar Değerlendirme: 4/10

çizgi kahramanlar oyunu

Hoşuna gitti mi? Sadece tıklayın!
Gönder!
Oylamak!
Pin It!
Delicious
Açıklama:

aynı karakterlerle kart eşleme oyunu. Bunları kaldırmak için aynı karakteri olan bir mektup ve başka tıklayın.Kartları aynı karakter ve yanyana varlık olmalıdır. Kazanmak take off karakter çiftinde daha önce oyunu mümkün olduğunca çok sayıda kartları gibi gitmesini sağlamaktır.

Kez oynanmış

Bu oyunu online 23446 kez oynandı olmuştur. en iyi ücretsiz oyunlar. ve 821 sıralarken

değerlendirme

Biz oyuncular her oyun hakkında ne düşündüğünüzü bilmek isterim. Bu oyun diğer oyuncuların bir derecesi vardır 4.

Oranı bu oyunu

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
4

Değerlendirme kullanıcıdan 2392 görüşlerine göre

OYNAMAK
23446 kez oynandı
çizgi kahramanlar

bir çizgi film karakteri tıklama iki aynı karoları, ancak bunları kaldırmak için bağlantı hattı sadece 2 köşeleri ya da daha az olabilir. Bir süre tüm karoları kaldırmalısınız. Çok kolay! Talimatlar: fare ile oynayabilirsiniz! Oyun çizgiler animasyon filmleri aynı karakterler bir tür yapmak. Donald Duck, Sünger Bob, Tom ve Jerry, Şimşek McQueen, Kung Fu Panda, Curious George, Nemo, Batman, Shrek ve harfler şeklinde diğer animasyon karakterleri.

Bu oyunun konusu nedir? Bu bir şey indirmek veya yüklemek zorunda kalmadan tarayıcınızın çizgi kahramanlar adlı ücretsiz bir oyun, tamamen güvenilirdir. Bu web sitesinde çizgi kahramanlar adlandırılan ücretsiz bu Çoçuk flash oyunu oynamak mümkün olacak. Ve bu Turco çizgi kahramanlar adlı ücretsiz bir oyun ve Çoçuk ilgilidir hatırlıyorum. Bizim yeni oyun çizgi kahramanlar bulabilirsiniz ve sizin arkadaşlarınız ve sosyal ağlar üzerindeki kişilerle paylaşabilirsiniz Çoçuk en iyi oyunlardan biridir. Bu size, oyun keyfini ve bu konuda bilgi edinmek yanı sıra yorumlar ve sosyal ağlarda arkadaşlarınızla paylaşmak için davet ettiğiniz çizgi kahramanlar adlı bir online oyun ve video oyunudur.

çizgi kahramanlar
GERI

Çoçuk en çok oynanan oyunlar

Harflerle kelime olun OYUN ►

Harflerle kelime olun

5
10 üzerinden 5 - 16146 oy

117433
kez oynandı

Kelimeler oluşturmak için harfleri bir araya getirin. Bu dil oyununu oynamak için İngilizce kelime olması gerekir. Burada bir oyunda piyon olarak kareler içindeki harflerin bir dizi. Var olan bir kelime oluşturacak şekilde sırayla bu fiş koymak zorunda. Sol üst köşesinde gösterilir olanakları bir dizi var. İşte size çözüldü ve sol olduğunu görebilirsiniz. Sözcük oluşturmak vedoğru kombinasyonu yapmış gö ...

Shin Chan Maker 2 OYUN ►

Shin chan maker 2

5
10 üzerinden 5 - 15000 oy

108886
kez oynandı

Bu Shin Chan severler için bir oyun. Eğer özelleştirme için daha fazla seçenek ile ilk bölümünü testi sevdim. Shin-Chan karakter yapmak için fareyi kullanın.

Moda Fare için OYUN ►

Moda fare için

4
10 üzerinden 4 - 5294 oy

82061
kez oynandı

Bu oyunda size Walt Disney, Mickey ve Minnie bu sevimli fareler elbise, ve böylece giymek zorunda giysileri tercih edebilirsiniz. Eğer moda olabilir görmek için bu eşleştirme oyunu giysileri ile eğlenin! Onların gardırop tamamlayarak gerekir. Herkes, ayakkabı, pantolon, elbise ve makyaj tabii ki ayrıntılar için bir takım. Buna ek olarak aynı zamanda çiçek, balon veya kelebekler ile sahne özelleştirebilirsiniz. Tüm zamanları ...