Bedava Oyunlar

Kırmızı ve Mantarlar Mavi

Çoçuk oyunu

Kırmızı ve mantarlar mavi

Kırmızı ve Mantarlar Mavi Değerlendirme: 5/10

Kırmızı ve mantarlar mavi oyunu

Hoşuna gitti mi? Sadece tıklayın!
Gönder!
Oylamak!
Pin It!
Delicious
Açıklama:

Bu eğlenceli ve bağımlılık oyunda, ekranın üst kısmında Kırmızı Başlıklı Kız görebilir ve perde, diğer Kırmızı Başlıklı Kız alt kısmında mavi bir başlık ile. Kırmızı Başlıklı Kız mavi mantar ve mavi kaput tek yakalamak zorunda kırmızı mantar yakalamak zorundadır. Bir oyuncu eğer aynı renk mantar yakalar, bir hayat kaybedersiniz. Taşımak için ok tuşlarını kullanın. Kırmızı Başlıklı Kız en ünlü klasik masalları biridir.

Kez oynanmış

Bu oyunu online 17016 kez oynandı olmuştur. en iyi ücretsiz oyunlar. ve 1174 sıralarken

değerlendirme

Biz oyuncular her oyun hakkında ne düşündüğünüzü bilmek isterim. Bu oyun diğer oyuncuların bir derecesi vardır 5.

Oranı bu oyunu

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
5

Değerlendirme kullanıcıdan 1006 görüşlerine göre

OYNAMAK
17016 kez oynandı
Kırmızı ve Mantarlar Mavi

klasik masalları, davlumbaz Binme, mantar yakalamak

Bu oyunun konusu nedir? Bu bir şey indirmek veya yüklemek zorunda kalmadan tarayıcınızın Kırmızı ve Mantarlar Mavi adlı ücretsiz bir oyun, tamamen güvenilirdir. Bu web sitesinde Kırmızı ve Mantarlar Mavi adlandırılan ücretsiz bu Çoçuk flash oyunu oynamak mümkün olacak. Ve bu Turco Kırmızı ve Mantarlar Mavi adlı ücretsiz bir oyun ve Çoçuk ilgilidir hatırlıyorum. Bizim yeni oyun Kırmızı ve Mantarlar Mavi bulabilirsiniz ve sizin arkadaşlarınız ve sosyal ağlar üzerindeki kişilerle paylaşabilirsiniz Çoçuk en iyi oyunlardan biridir. Bu size, oyun keyfini ve bu konuda bilgi edinmek yanı sıra yorumlar ve sosyal ağlarda arkadaşlarınızla paylaşmak için davet ettiğiniz Kırmızı ve Mantarlar Mavi adlı bir online oyun ve video oyunudur.

Kırmızı ve Mantarlar Mavi
GERI

Çoçuk en çok oynanan oyunlar

Harflerle kelime olun OYUN ►

Harflerle kelime olun

5
10 üzerinden 5 - 16146 oy

117430
kez oynandı

Kelimeler oluşturmak için harfleri bir araya getirin. Bu dil oyununu oynamak için İngilizce kelime olması gerekir. Burada bir oyunda piyon olarak kareler içindeki harflerin bir dizi. Var olan bir kelime oluşturacak şekilde sırayla bu fiş koymak zorunda. Sol üst köşesinde gösterilir olanakları bir dizi var. İşte size çözüldü ve sol olduğunu görebilirsiniz. Sözcük oluşturmak vedoğru kombinasyonu yapmış gö ...

Shin Chan Maker 2 OYUN ►

Shin chan maker 2

5
10 üzerinden 5 - 15000 oy

108885
kez oynandı

Bu Shin Chan severler için bir oyun. Eğer özelleştirme için daha fazla seçenek ile ilk bölümünü testi sevdim. Shin-Chan karakter yapmak için fareyi kullanın.

Moda Fare için OYUN ►

Moda fare için

4
10 üzerinden 4 - 5294 oy

82060
kez oynandı

Bu oyunda size Walt Disney, Mickey ve Minnie bu sevimli fareler elbise, ve böylece giymek zorunda giysileri tercih edebilirsiniz. Eğer moda olabilir görmek için bu eşleştirme oyunu giysileri ile eğlenin! Onların gardırop tamamlayarak gerekir. Herkes, ayakkabı, pantolon, elbise ve makyaj tabii ki ayrıntılar için bir takım. Buna ek olarak aynı zamanda çiçek, balon veya kelebekler ile sahne özelleştirebilirsiniz. Tüm zamanları ...