Bedava Oyunlar

Kutudaki Uçan

Çoçuk oyunu

Kutudaki uçan

Kutudaki Uçan Değerlendirme: 6/10

Kutudaki uçan oyunu

Hoşuna gitti mi? Sadece tıklayın!
Gönder!
Oylamak!
Pin It!
Delicious
Açıklama:

Bu ücretsiz çevrimiçi oyun ana karakteri onun kutusu ve bir paraşüt gibi kullanan bir plastik torba ile bir rampa üstünden atlar. Sen mümkün olduğunca almak için denemek gerekir, ve sonra size uzak senin atlar almak yardımcı olacaktır kask, yeni paraşütler ve ek elemanları gibi, puan ve yükseltmeleri satın almak için para kazanacağım. Ayrıca puanınızı gönderebilirsiniz.

Kez oynanmış

Bu oyunu online 9773 kez oynandı olmuştur. en iyi ücretsiz oyunlar. ve 2439 sıralarken

değerlendirme

Biz oyuncular her oyun hakkında ne düşündüğünüzü bilmek isterim. Bu oyun diğer oyuncuların bir derecesi vardır 6.

Oranı bu oyunu

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
6

Değerlendirme kullanıcıdan 140 görüşlerine göre

OYNAMAK
9773 kez oynandı
Kutudaki Uçan

Bir kutu üzerinde uçan Oyunu. Tahta bir platform atlama, çocuğun bir paraşüt gibi bir plastik torba ile kadarıyla o kutular, ve arazi gibi atlamak için vardır. Biz küçük olduğunda, bir şey biz aklımızı koyarsak oynamak için yararlı oldu.

Bu oyunun konusu nedir? Bu bir şey indirmek veya yüklemek zorunda kalmadan tarayıcınızın Kutudaki Uçan adlı ücretsiz bir oyun, tamamen güvenilirdir. Bu web sitesinde Kutudaki Uçan adlandırılan ücretsiz bu Çoçuk flash oyunu oynamak mümkün olacak. Ve bu Turco Kutudaki Uçan adlı ücretsiz bir oyun ve Çoçuk ilgilidir hatırlıyorum. Bizim yeni oyun Kutudaki Uçan bulabilirsiniz ve sizin arkadaşlarınız ve sosyal ağlar üzerindeki kişilerle paylaşabilirsiniz Çoçuk en iyi oyunlardan biridir. Bu size, oyun keyfini ve bu konuda bilgi edinmek yanı sıra yorumlar ve sosyal ağlarda arkadaşlarınızla paylaşmak için davet ettiğiniz Kutudaki Uçan adlı bir online oyun ve video oyunudur.

Kutudaki Uçan
GERI

Çoçuk en çok oynanan oyunlar

Harflerle kelime olun OYUN ►

Harflerle kelime olun

5
10 üzerinden 5 - 16146 oy

117431
kez oynandı

Kelimeler oluşturmak için harfleri bir araya getirin. Bu dil oyununu oynamak için İngilizce kelime olması gerekir. Burada bir oyunda piyon olarak kareler içindeki harflerin bir dizi. Var olan bir kelime oluşturacak şekilde sırayla bu fiş koymak zorunda. Sol üst köşesinde gösterilir olanakları bir dizi var. İşte size çözüldü ve sol olduğunu görebilirsiniz. Sözcük oluşturmak vedoğru kombinasyonu yapmış gö ...

Shin Chan Maker 2 OYUN ►

Shin chan maker 2

5
10 üzerinden 5 - 15000 oy

108885
kez oynandı

Bu Shin Chan severler için bir oyun. Eğer özelleştirme için daha fazla seçenek ile ilk bölümünü testi sevdim. Shin-Chan karakter yapmak için fareyi kullanın.

Moda Fare için OYUN ►

Moda fare için

4
10 üzerinden 4 - 5294 oy

82061
kez oynandı

Bu oyunda size Walt Disney, Mickey ve Minnie bu sevimli fareler elbise, ve böylece giymek zorunda giysileri tercih edebilirsiniz. Eğer moda olabilir görmek için bu eşleştirme oyunu giysileri ile eğlenin! Onların gardırop tamamlayarak gerekir. Herkes, ayakkabı, pantolon, elbise ve makyaj tabii ki ayrıntılar için bir takım. Buna ek olarak aynı zamanda çiçek, balon veya kelebekler ile sahne özelleştirebilirsiniz. Tüm zamanları ...