Bedava Oyunlar

Sihirbazı Toplar

Çoçuk oyunu

Sihirbazı toplar

Sihirbazı Toplar Değerlendirme: 5/10

Sihirbazı toplar oyunu

Hoşuna gitti mi? Sadece tıklayın!
Gönder!
Oylamak!
Pin It!
Delicious
Açıklama:

Bu oyun, bir sihirbazı kontrol etmek için bazı Zıplayan topları üzerinde sihir büyü atmak ve onları yok gerekir. Bir topa vurmak, iki küçük topları ayrılmıştır olacaktır. Talimatlar: sihir büyü döküm çevresinde sihirbazı ve boşluk çubuğuna taşımak için sol ve sağ ok tuşlarını kullanın.

Kez oynanmış

Bu oyunu online 18519 kez oynandı olmuştur. en iyi ücretsiz oyunlar. ve 990 sıralarken

değerlendirme

Biz oyuncular her oyun hakkında ne düşündüğünüzü bilmek isterim. Bu oyun diğer oyuncuların bir derecesi vardır 5.

Oranı bu oyunu

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
5

Değerlendirme kullanıcıdan 872 görüşlerine göre

OYNAMAK
18519 kez oynandı
Sihirbazı Toplar

Sihirbaz, oyun, eğlence, top, renk, renk büyü

Bu oyunun konusu nedir? Bu bir şey indirmek veya yüklemek zorunda kalmadan tarayıcınızın Sihirbazı Toplar adlı ücretsiz bir oyun, tamamen güvenilirdir. Bu web sitesinde Sihirbazı Toplar adlandırılan ücretsiz bu Çoçuk flash oyunu oynamak mümkün olacak. Ve bu Turco Sihirbazı Toplar adlı ücretsiz bir oyun ve Çoçuk ilgilidir hatırlıyorum. Bizim yeni oyun Sihirbazı Toplar bulabilirsiniz ve sizin arkadaşlarınız ve sosyal ağlar üzerindeki kişilerle paylaşabilirsiniz Çoçuk en iyi oyunlardan biridir. Bu size, oyun keyfini ve bu konuda bilgi edinmek yanı sıra yorumlar ve sosyal ağlarda arkadaşlarınızla paylaşmak için davet ettiğiniz Sihirbazı Toplar adlı bir online oyun ve video oyunudur.

Sihirbazı Toplar
GERI

Çoçuk en çok oynanan oyunlar

Harflerle kelime olun OYUN ►

Harflerle kelime olun

5
10 üzerinden 5 - 16146 oy

117431
kez oynandı

Kelimeler oluşturmak için harfleri bir araya getirin. Bu dil oyununu oynamak için İngilizce kelime olması gerekir. Burada bir oyunda piyon olarak kareler içindeki harflerin bir dizi. Var olan bir kelime oluşturacak şekilde sırayla bu fiş koymak zorunda. Sol üst köşesinde gösterilir olanakları bir dizi var. İşte size çözüldü ve sol olduğunu görebilirsiniz. Sözcük oluşturmak vedoğru kombinasyonu yapmış gö ...

Shin Chan Maker 2 OYUN ►

Shin chan maker 2

5
10 üzerinden 5 - 15000 oy

108885
kez oynandı

Bu Shin Chan severler için bir oyun. Eğer özelleştirme için daha fazla seçenek ile ilk bölümünü testi sevdim. Shin-Chan karakter yapmak için fareyi kullanın.

Moda Fare için OYUN ►

Moda fare için

4
10 üzerinden 4 - 5294 oy

82061
kez oynandı

Bu oyunda size Walt Disney, Mickey ve Minnie bu sevimli fareler elbise, ve böylece giymek zorunda giysileri tercih edebilirsiniz. Eğer moda olabilir görmek için bu eşleştirme oyunu giysileri ile eğlenin! Onların gardırop tamamlayarak gerekir. Herkes, ayakkabı, pantolon, elbise ve makyaj tabii ki ayrıntılar için bir takım. Buna ek olarak aynı zamanda çiçek, balon veya kelebekler ile sahne özelleştirebilirsiniz. Tüm zamanları ...