Bedava Oyunlar

sinek hırsızı

Çoçuk oyunu

Sinek hırsızı

Sinek hırsızı Değerlendirme: 6/10

Sinek hırsızı oyunu

Hoşuna gitti mi? Sadece tıklayın!
Gönder!
Oylamak!
Pin It!
Delicious
Açıklama:

Olan sinek hırsızı nihai ol! Gibi pek çok uçar gibi, ama dikkatli olabilir: daha yakalamaya çalışın size hızlı onlar almak sinek avlamak! Oyun zaman beş uçan özledim biter. Talimatlar: gibi birçok uçan şekilde yakalamak için fareyi kullanın!

Kez oynanmış

Bu oyunu online 40914 kez oynandı olmuştur. en iyi ücretsiz oyunlar. ve 402 sıralarken

değerlendirme

Biz oyuncular her oyun hakkında ne düşündüğünüzü bilmek isterim. Bu oyun diğer oyuncuların bir derecesi vardır 6.

Oranı bu oyunu

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
6

Değerlendirme kullanıcıdan 3196 görüşlerine göre

OYNAMAK
40914 kez oynandı
sinek hırsızı

sinek hırsızı, yakalamak, sivrisinek, sinek avcısı, sinekler

Bu oyunun konusu nedir? Bu bir şey indirmek veya yüklemek zorunda kalmadan tarayıcınızın sinek hırsızı adlı ücretsiz bir oyun, tamamen güvenilirdir. Bu web sitesinde sinek hırsızı adlandırılan ücretsiz bu Çoçuk flash oyunu oynamak mümkün olacak. Ve bu Turco sinek hırsızı adlı ücretsiz bir oyun ve Çoçuk ilgilidir hatırlıyorum. Bizim yeni oyun sinek hırsızı bulabilirsiniz ve sizin arkadaşlarınız ve sosyal ağlar üzerindeki kişilerle paylaşabilirsiniz Çoçuk en iyi oyunlardan biridir. Bu size, oyun keyfini ve bu konuda bilgi edinmek yanı sıra yorumlar ve sosyal ağlarda arkadaşlarınızla paylaşmak için davet ettiğiniz sinek hırsızı adlı bir online oyun ve video oyunudur.

sinek hırsızı
GERI

Çoçuk en çok oynanan oyunlar

Harflerle kelime olun OYUN ►

Harflerle kelime olun

5
10 üzerinden 5 - 16146 oy

117452
kez oynandı

Kelimeler oluşturmak için harfleri bir araya getirin. Bu dil oyununu oynamak için İngilizce kelime olması gerekir. Burada bir oyunda piyon olarak kareler içindeki harflerin bir dizi. Var olan bir kelime oluşturacak şekilde sırayla bu fiş koymak zorunda. Sol üst köşesinde gösterilir olanakları bir dizi var. İşte size çözüldü ve sol olduğunu görebilirsiniz. Sözcük oluşturmak vedoğru kombinasyonu yapmış gö ...

Shin Chan Maker 2 OYUN ►

Shin chan maker 2

5
10 üzerinden 5 - 15000 oy

108913
kez oynandı

Bu Shin Chan severler için bir oyun. Eğer özelleştirme için daha fazla seçenek ile ilk bölümünü testi sevdim. Shin-Chan karakter yapmak için fareyi kullanın.

Moda Fare için OYUN ►

Moda fare için

4
10 üzerinden 4 - 5294 oy

82087
kez oynandı

Bu oyunda size Walt Disney, Mickey ve Minnie bu sevimli fareler elbise, ve böylece giymek zorunda giysileri tercih edebilirsiniz. Eğer moda olabilir görmek için bu eşleştirme oyunu giysileri ile eğlenin! Onların gardırop tamamlayarak gerekir. Herkes, ayakkabı, pantolon, elbise ve makyaj tabii ki ayrıntılar için bir takım. Buna ek olarak aynı zamanda çiçek, balon veya kelebekler ile sahne özelleştirebilirsiniz. Tüm zamanları ...