Bedava Oyunlar

Suratlar atlıyor

Çoçuk oyunu

Suratlar atlıyor

Suratlar atlıyor Değerlendirme: 3/10

Suratlar atlıyor oyunu

Hoşuna gitti mi? Sadece tıklayın!
Gönder!
Oylamak!
Pin It!
Delicious
Açıklama:

Eğer önermek bir renk bir nokta bulmak zorunda basit çocuklar için oyun (ve o kadar genç değil) hangi. Her ekran ifadeleri atlama ve hala aynı renkte bir noktası dahil görünür gizler. Sen bir sonrakine geçmek için her ekranda sabit bir nokta bulmak zorunda. Bu noktayı bulmak için her detay yakın ilgi gerektiren basit ve eğlenceli bir faaliyettir.

Kez oynanmış

Bu oyunu online 7089 kez oynandı olmuştur. en iyi ücretsiz oyunlar. ve 3539 sıralarken

değerlendirme

Biz oyuncular her oyun hakkında ne düşündüğünüzü bilmek isterim. Bu oyun diğer oyuncuların bir derecesi vardır 3.

Oranı bu oyunu

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
3

Değerlendirme kullanıcıdan 16 görüşlerine göre

OYNAMAK
7089 kez oynandı
Suratlar atlıyor

Atlama renkli ifadelerin dolu bir dünya. Hala gizli bir renk bu nokta. Sen hareket etmez o küçük noktayı bulmak için ekran boyunca bakmak zorunda. Bu, çocuklar için bir tavsiye faaliyettir kolaydır. Ama onun zorluk bu kadar eğlenceli kılan gelmiştir.Sayfasında gizli bulun. Tüm ekran rengi etrafında atlama suratlar arasında hala noktasını bulun.

Bu oyunun konusu nedir? Bu bir şey indirmek veya yüklemek zorunda kalmadan tarayıcınızın Suratlar atlıyor adlı ücretsiz bir oyun, tamamen güvenilirdir. Bu web sitesinde Suratlar atlıyor adlandırılan ücretsiz bu Çoçuk flash oyunu oynamak mümkün olacak. Ve bu Turco Suratlar atlıyor adlı ücretsiz bir oyun ve Çoçuk ilgilidir hatırlıyorum. Bizim yeni oyun Suratlar atlıyor bulabilirsiniz ve sizin arkadaşlarınız ve sosyal ağlar üzerindeki kişilerle paylaşabilirsiniz Çoçuk en iyi oyunlardan biridir. Bu size, oyun keyfini ve bu konuda bilgi edinmek yanı sıra yorumlar ve sosyal ağlarda arkadaşlarınızla paylaşmak için davet ettiğiniz Suratlar atlıyor adlı bir online oyun ve video oyunudur.

Suratlar atlıyor
GERI

Çoçuk en çok oynanan oyunlar

Harflerle kelime olun OYUN ►

Harflerle kelime olun

5
10 üzerinden 5 - 16146 oy

117430
kez oynandı

Kelimeler oluşturmak için harfleri bir araya getirin. Bu dil oyununu oynamak için İngilizce kelime olması gerekir. Burada bir oyunda piyon olarak kareler içindeki harflerin bir dizi. Var olan bir kelime oluşturacak şekilde sırayla bu fiş koymak zorunda. Sol üst köşesinde gösterilir olanakları bir dizi var. İşte size çözüldü ve sol olduğunu görebilirsiniz. Sözcük oluşturmak vedoğru kombinasyonu yapmış gö ...

Shin Chan Maker 2 OYUN ►

Shin chan maker 2

5
10 üzerinden 5 - 15000 oy

108885
kez oynandı

Bu Shin Chan severler için bir oyun. Eğer özelleştirme için daha fazla seçenek ile ilk bölümünü testi sevdim. Shin-Chan karakter yapmak için fareyi kullanın.

Moda Fare için OYUN ►

Moda fare için

4
10 üzerinden 4 - 5294 oy

82060
kez oynandı

Bu oyunda size Walt Disney, Mickey ve Minnie bu sevimli fareler elbise, ve böylece giymek zorunda giysileri tercih edebilirsiniz. Eğer moda olabilir görmek için bu eşleştirme oyunu giysileri ile eğlenin! Onların gardırop tamamlayarak gerekir. Herkes, ayakkabı, pantolon, elbise ve makyaj tabii ki ayrıntılar için bir takım. Buna ek olarak aynı zamanda çiçek, balon veya kelebekler ile sahne özelleştirebilirsiniz. Tüm zamanları ...