Bedava Oyunlar

Şehir Bul

Coğrafya oyunu

Şehir bul

Şehir Bul Değerlendirme: 6/10

Şehir bul oyunu

Hoşuna gitti mi? Sadece tıklayın!
Gönder!
Oylamak!
Pin It!
Delicious
Açıklama:

Dünya Coğrafya Bildiğim ne kadar var? Bu ilginç oyun olarak coğrafya ve yeteneklerinizi kanıtlayabilirim. Düzeyleri ilerlemek için test cevap olacaktır. Bu şehir bu oyun anlatır bulmak zorundadır. Londra, Zagreb'den veya Kampala in Uganda ... Oyun size nasıl harita size kapatma göre puan verecek. Bu birçok coğrafya öğrenmek için eğlenceli bir oyun.

Kez oynanmış

Bu oyunu online 122384 kez oynandı olmuştur. en iyi ücretsiz oyunlar. ve 91 sıralarken

değerlendirme

Biz oyuncular her oyun hakkında ne düşündüğünüzü bilmek isterim. Bu oyun diğer oyuncuların bir derecesi vardır 6.

Oranı bu oyunu

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
6

Değerlendirme kullanıcıdan 6380 görüşlerine göre

OYNAMAK
122384 kez oynandı
Şehir Bul

yer, şehir, dünya coğrafyası, dünya coğrafyası, Şehirler bulmak şehir bulmak,

Bu oyunun konusu nedir? Bu bir şey indirmek veya yüklemek zorunda kalmadan tarayıcınızın Şehir Bul adlı ücretsiz bir oyun, tamamen güvenilirdir. Bu web sitesinde Şehir Bul adlandırılan ücretsiz bu Coğrafya flash oyunu oynamak mümkün olacak. Ve bu Turco Şehir Bul adlı ücretsiz bir oyun ve Coğrafya ilgilidir hatırlıyorum. Bizim yeni oyun Şehir Bul bulabilirsiniz ve sizin arkadaşlarınız ve sosyal ağlar üzerindeki kişilerle paylaşabilirsiniz Coğrafya en iyi oyunlardan biridir. Bu size, oyun keyfini ve bu konuda bilgi edinmek yanı sıra yorumlar ve sosyal ağlarda arkadaşlarınızla paylaşmak için davet ettiğiniz Şehir Bul adlı bir online oyun ve video oyunudur.

Şehir Bul
GERI

Coğrafya en çok oynanan oyunlar

Bilgi Coğrafya OYUN ►

Bilgi coğrafya

6
10 üzerinden 6 - 11432 oy

179087
kez oynandı

Biliyor musun burada dünyanın tüm ülkelerinde var? Bu yüzden size bu oyunu bilir. Oyun iki bölüm vardır: - Pratik bilgi edinmek için Yürütmek için - Rekabet Sen ve oynatmak için kıta olarak, tüm ülkeleri bu önerisi bulmak için istediğiniz kıtayı seçebilirsiniz. Iyi şanslar

Dünya Başkentleri OYUN ►

Dünya başkentleri

6
10 üzerinden 6 - 9556 oy

136796
kez oynandı

bu coğrafyada oyunda, siz soruları bilgisayar size söylüyor cevap vermek zorunda. Cevabı tahmin eğer 75 puan almak ve başarısız eğer 50 puan kaybedersiniz. Bu maç size 6 kez başarısız kaybedersiniz. Sahip tıklayın cevabını, o kadar da doğru olduğunu, fare ile düşünüyorum. Bu oyun \"Kim Milyoner Olmak İster \'için bir coğrafi sürümü nedir?\".

Avrupa'da arayışı OYUN ►

Avrupa'da arayışı

5
10 üzerinden 5 - 7190 oy

97460
kez oynandı

Avrupa'daki tüm ülkelerde bulmak mümkün olabilir? Bu oyun ile bunu bilir. Göster coğrafya ile ilgili bilgi ve ne bilmiyorsanız öğrenin. Çok eğitici bir oyun, böylece herkes öğrenebilirsiniz.