Bedava Oyunlar

Canavar Yarışması

Çok oyunculu oyunu

Canavar yarışması

Canavar Yarışması Değerlendirme: 5/10

Canavar yarışması oyunu

Hoşuna gitti mi? Sadece tıklayın!
Gönder!
Oylamak!
Pin It!
Delicious
Açıklama:

Iki kez daha verir kim olduğunu görmek için, size kafatasları savurmak için bir arkadaş ile oynayın. Bu oyunda amacınız rakip için kafatası atmak ve bu dönmek için başarısız etmektir. Her karakter kazanmak için kendi yetenekler. Her bir karakter seçerek oyuna başlamak gerekir. Oyunun kahramanları cadılar ya da ölümsüz olarak Cadılar Bayramı partilerin klasik karakterlerdir. Bu oyuncu seçmek zorunda ve her bir ekran için ayrılır. Her oyuncu Aksine geri gereken bir kafatası atın. Onu iade başarısız ve gergin ise, oyun kaybettik.

Kez oynanmış

Bu oyunu online 14528 kez oynandı olmuştur. en iyi ücretsiz oyunlar. ve 1452 sıralarken

değerlendirme

Biz oyuncular her oyun hakkında ne düşündüğünüzü bilmek isterim. Bu oyun diğer oyuncuların bir derecesi vardır 5.

Oranı bu oyunu

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
5

Değerlendirme kullanıcıdan 568 görüşlerine göre

OYNAMAK
14528 kez oynandı
Canavar Yarışması

Eğer rakibin yapmak zorunda olduğu iki kişilik bir oyun bu durumda oynamak için onun kafatası ödünç kim, bir iskelet başıdır hedef, dönüş yok. Bir kafatası başka bir oyuncu gitmek için ekranda aşağı yukarı taşımak ve gerekir. Kafa dönmek için başarısız iki karakterinden biri, oyun kaybetmişse. Bu karakterler orijinal şeyler yaptığımız bir çok komik Halloween oyunu. Eğer bilgisayara karşı rekabet varsa da tek bir kişi oynayabilirsiniz. Bu Cadılar Bayramı arkadaşlarınıza karşı oynamak.

Bu oyunun konusu nedir? Bu bir şey indirmek veya yüklemek zorunda kalmadan tarayıcınızın Canavar Yarışması adlı ücretsiz bir oyun, tamamen güvenilirdir. Bu web sitesinde Canavar Yarışması adlandırılan ücretsiz bu Çok Oyunculu flash oyunu oynamak mümkün olacak. Ve bu Turco Canavar Yarışması adlı ücretsiz bir oyun ve Çok Oyunculu ilgilidir hatırlıyorum. Bizim yeni oyun Canavar Yarışması bulabilirsiniz ve sizin arkadaşlarınız ve sosyal ağlar üzerindeki kişilerle paylaşabilirsiniz Çok Oyunculu en iyi oyunlardan biridir. Bu size, oyun keyfini ve bu konuda bilgi edinmek yanı sıra yorumlar ve sosyal ağlarda arkadaşlarınızla paylaşmak için davet ettiğiniz Canavar Yarışması adlı bir online oyun ve video oyunudur.

Canavar Yarışması
GERI

Çok oyunculu en çok oynanan oyunlar

Çok Uno Kart OYUN ►

Çok uno kart

4
10 üzerinden 4 - 71798 oy

761537
kez oynandı

Online UNO kart oyunu. Bu durumda diğer oyuncular bilgisayar tarafından oynanır, bir çok oyunculu oyundur. Bu fare ile oynanır ve nesnenin ilk kartların tükenmeye olduğunu. Puan kazanırsınız. Aynı renk ya da kartlarından bazı gibi aynı sayıda olduğu masaya kartları koyarak olmalıdır. Disney film Aladdin karakterleri ile bu harfler. Biz masaya ilk tüm kartları durdurmak için deneyin ve sonra herhang ...

Tablo Futbol OYUN ►

Tablo futbol

6
10 üzerinden 6 - 3486 oy

32842
kez oynandı

Bu oyunda masa Futbol oynayabilir, futbol oyunu bir futbol sahası gibi kurulmuş bir masa üzerinde oynanır. Çim oynamak, plajda ya da buz üzerinde: üç farklı alan türlerini seçerek başlamak zorunda oynatmak için. Ve ayrıca tek başına veya çoklu oyuncu modunda oynamayı seçebilirsiniz. Talimatlar: 1 oyuncu modu - istenilen yönde ekipman taşımak için okları aşağı yukarı kullanmak ve, 2 oyuncu modu - çoklu oy ...

connect4 çok OYUN ►

Connect4 çok

3
10 üzerinden 3 - 1728 oy

30278
kez oynandı

Klasik 4 oyun bağlayın. Talimatlar: tıklayın yere istediğiniz nokta koyun. Çok oyun.